Odradzam wizyt w tym miejscu. Moje doświadczenie z nimi było długie i kosztowne. Zleciłem uszczelnienie silnika v8 i regeneracje skrzyni biegów. Wszystko zostało wykonane ale niedługo po tym auto trafiło do innego warsztatu gdzie się okazało że silnik był poskładany na sylikon a na fakturze zapłaciłem za cały komplet uszczelek. Kolejną sprawą jest skrzynia biegów w której padł konwerter (po regeneracji w autocentrum). Oddałem ją do regeneracji do serwisu specjalizującego w skrzyniach i okazało się że od nowości nie była otwierana a w Radzionkowie ja niby regenerowali. Zostawiłem w Radzionkowie około 15tys zł.
Zdjęcia
Opinie
-
grzesiu0101 ★☆☆☆☆
-
Mariusz Dudek ★★★★★
Polecam Serwis Auto Centrum. Trafiłem tam z polecenia i się nie zawiodłem. Fachowe doradztwo i przystępne ceny. Na pewno wrócę na kolejny przegląd z moim V60 Cross Country.
-
Malgorzata ★★★★★
Do Auto Centrum trafiłam przez przypadek. Moje Volvo XC60 rzuciło palenie i mogę z czystym sumieniem polecić ten warsztat :) Samochód został szybko i sprawnie naprawiony, w trakcie napraw , byłam w stałym kontakcie z doradcą ,który informował mnie na bieżąco. Obsługa jest naprawdę profesjonalna a pracownicy , chętnie dzielą sie wiedzą i doświadczeniem oraz przepyszną kawą :) Przy okazji zrobiłam przegląd oraz wymieniłam hamulce. Samochód został na koniec umyty . Na pewno znowu tutaj wrócę :) Polecam i pozdrawiam całą ekipę Auto Centrum
-
przemyslaw przystalski ★★★★★
Jestem mile zaskoczony profesjonalizmem diagnozy usterek oraz wyjątkowa fachowością ich usunięcia. Wydałem prawie 10k zł. Jednak naprawa każdej usterki była konieczna. Obok profesjonalizmu trzeba podkreślić także podejście do klienta. Na pewno tam wrócę. Polecam, a wie co mówię gdyż korzystałem również z usług volvotech, więc mam porównanie ( tu równie dobrze a mam po prostu bliżej
-
Natalia Chocaj-Bil ★★★☆☆
Auto po serwisie i naprawach nie zostało nawet odkurzone. Jak na zostawione niemałe pieniądze w serwisie jestem rozczarowana. Nie pierwszy raz korzystaliśmy z tych usług, i uważam, że ze względu na utrzymanie klienta powinni jakoś o to zadbać.
-
piotr makowiecki ★★★★★
Polecam, polecam, bardzo rzetelna firma. Z jej uslug korzystam od ponad 10 lat. Jestem bardzo zadowolony. Mialem poważne naprawy m.in turbiny. Zawsze bylem dobrze, profesjonalnie potraktowany. Zawsze czułem , ze firma dba by moje koszty/wydatki!, by byly stosunkowo niskie. Na bieżąco jestem informowany o kosztach i przebiegu prac. Ostatnio w trasie okazało sie, ze przestała działać klimatyzacja oraz wentylatory przy silniku. Bałem się o koszty naprawy. Naprawy dokonano w ciągu doby. Zaplacilem 1600 zl razem z przeglądem i wymianą oleju.
-
Erko ★☆☆☆☆
Długo myślałem nad tym czy podzielić się opinią ale ku przestrodze niepotrzebnie wydanych pieniędzy jestem zmuszony. Samochód przyjechał z brakiem mocy, problem zajął tej firmie ponad 10 dni (miało zająć 2-3), Mimo że błędy emisji, sterowania silnika itp zostały usunięte pomyślnie to diagnoza warsztatu - uszkodzone turbo, zrezygnowałem z usług po poznaniu ceny i odebrałem samochód, moc przywróciłem sam podpinając niepodłączoną wtyczkę do turbo. Nie sugeruję że warsztat chciał wyciągnąć więcej pieniędzy ale wątpię, że przy diagnozie "uszkodzonego turbo" nie podłączyli tak widocznej wtyczki. Niestety nie polecę innym.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto Centrum Niezależny Serwis Volvo?
Auto Centrum Niezależny Serwis Volvo znajduje się przy Długa 17, 41-922 Radzionków, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto Centrum Niezależny Serwis Volvo?
Można skontaktować się z Auto Centrum Niezależny Serwis Volvo pod numerem +48 608 700 004
Jak można dotrzeć do Auto Centrum Niezależny Serwis Volvo?
Do Auto Centrum Niezależny Serwis Volvo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku