Miejsce jest fenomenalne dostaliśmy osobną salę i poczuliśmy się jak prawdziwe króle Jedzenie jest bardzo smaczne wszystko podane bardzo szybko i sprawnie
Zdjęcia
Opinie
-
Anton Marion ★★★★★
-
Katarzyna GRACZ ★★★★★
Pyszne jedzenie, pięknie podane i dopracowane w każdym detalu. Wspaniała, ciepła atmosfera — miejsce, do którego chce się wracać.Pani kierownik Beatka serdeczna, uśmiechnięta i bardzo gościnna. Idealne miejsce na spotkania, rozmowy i celebrowanie wspólnych chwil. Zdecydowanie polecam!
-
Karolina Szymczak ★☆☆☆☆
Byłyśmy z znajomymi chciałyśmy zakupić soki do alkoholu lecz kelnerka stwierdziła ze nie sprzeda ponieważ braknie jej soków na imprezę którą ma sie odbyć kolejnego dnia. Kpina taka restauracja a takie braki w dodatku weekend i jedna kelnerka w dodatku pani cały czas zwracała uwagę o zwrot naczyń. Ostatni raz zorganizowaliśmy sobie spotkanie pracownicze. Nie polecam. Było to 06.12.2025 mikołaj nie udał nam sie .
-
Krzysztof Karaś ★★☆☆☆
Wstąpiłem w drodze, skuszony wysoką oceną, ale niestety mocno zawiodłem się na jedzeniu. Kawa ok, frytki ok, danie dla dzieci (kurczak panierowany) też ok, ale "gyros" na zielonym to jakiś dramat. 36 zł za gumowe, zimne zlepy czegoś co miało być kawałkami kurczaka. Zamawiając w restauracji gyros oczekuję świeżo usmażonego mięsa, a nie supermarketowego gluta, którego nie da się przełknąć. Szkoda, bo miejsce ma fajny klimat, wystrój i sprawia wrażenie wysokiego standardu (również przez ceny - 7 zł za 0,3l wody!!!), ale po otrzymaniu takiego dania pozostał niesmak, który nie pozwala mi dać więcej niż 2 gwiazdki.
-
LadyArcade ★★★☆☆
Zamówienie złożone o godz 16:55, otrzymane o17:59. Godzina oczekiwania na trzy zestawy dla dzieci - kotlet z piersi kurczaka + surówka + frytki, a w jednym z zestawów ziemniaki zamiast frytek - na wynos. Czas oczekiwania na dania to jakaś paranoja, tym bardziej, że w lokalu nie było tłumów. Jednakże smak dań oceniam bardzo pozytywnie. Ostatecznie mam dylemat czy odwiedzić to miejsce kolejny raz.... Może, jeśli będę mieć duuuzo czasu ;)
-
Marta a ★★★★★
Przyjemne miejsce i dobre jedzenie. Organizowaliśmy tam chrzciny. wszystko było dopięte na ostatni guzik. Na prośbę przygotowali dania bez nabiału. Polecam na wyjście na obiad, kawę czy coś mocniejszego oraz organizacje przyjęć . Super byłoby gdybyś powstał jakiś kącik dla dzieci np. na dworze:)
-
Ola Bartosz ★★★★★
Restauracja bardzo przyjemna, w fajnym miejscu zaraz obok parku i ruin zamku. Niby w centrum ale siedząc na ogródku cisza i spokój. Stolików na zewnątrz całkiem sporo. Ceny bardzo przystępne, obsługa miła. Godziny otwarcia też super bo to chyba jedyne miejsce w Strzelcach, które otwarte w weekendy jest do tak później pory.
-
Grzegorz Gasz ★★★★★
Dobra, smaczna kuchnia, miła obsługa, przystępne ceny. Lokal jak najbardziej nadaje się do imprez zorganizowanych. Początkowo obawiałem się, że okrągłe stoły nie zdadzą egzaminu, ale na szczęście myliłem sie i goście mieli naprawdę dużo miejsca.
-
Sensual Collages ★★★★☆
Świetne miejsce w pięknym położeniu z pysznym jedzeniem. Latem można posiedzieć na dworze tam wypić piwko. W sobotę wieczorem w środku jest dosyć głośno, co może niektórym przeszkadzać, na górnym piętrze bardziej spokojny klimat. Każdy powinien wyjść stąd zadowolony.
-
Maciej adam ★★★★☆
Fajnie ze w Strzelcach pojawił się taki lokal . Wystrój miły i z klasą. Salatka była smaczna " czarne wegielki" mnie miło zaskoczyły jednak mam małe ale ... Porcja raczej taka na drugie śniadanie... Brakowało mi oliwy - w końcu każda salatkie traktuje się oliwą... Grzanki! Lub pieczywo w każdej restauracji czy to włoskiej, francuskiej czy hiszpańskiej podaję się pieczywo ! Całość jednak chwale było smaczne i idealnie dobrane składniki:) . Ps. Było by fajnie gdyby była pełna obsługa bo podano mi sałatkę a sztuce musiałem sobie sam dobrać jak w barze mlecznym a te miejsce raczej cechuje się na powazną restauracje ... Miejsce idealne do odwiedzenia po niedzielnym obiadku i spacerze w parku , patrząc kątem oka dojrzałem super desery :) .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Na Zamkowej?
Na Zamkowej znajduje się przy Zamkowa 8b, 47-100 Strzelce Opolskie, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Na Zamkowej?
Można skontaktować się z Na Zamkowej pod numerem +48 797 195 199
Jak można dotrzeć do Na Zamkowej?
Do Na Zamkowej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku