Z wielką przykrością wystawiam ocenę 1. Do czasu było to dobre miejsce, ale poziom obsługi i jakości zaczął gwałtownie spadać. Niestety z reguły wygląda to tak, że zawozisz samochód, naprawiają, odbierasz, jeździsz kilka godzin, maksymalnie 2-3 dni i znowu coś nie tak.
Zdjęcia
Opinie
-
Olga ★☆☆☆☆
-
Kamil Kwiecinski ★★★★★
Jak najbardziej godny polecenia warsztat, panowie z każdą usterką najpierw dzwonią do klienta i ustalają wszystko co robimy razem z całkowitym kosztem, co się ceni. Była to moja kolejna wizyta z której jestem zadowolony pod względem obsługi jak i jakości i szybkości wykonania usługi. Polecam i pozdrawiam!
-
Radek Radoslaw ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam. Naprawa klimatyzacji. Została wymieniona chłodnica koszt 1500 zł. Po wymianie żadnych zmian w działaniu czynnik znika po 3 tyg. Po 2 reklamacjach diagnoza że kolejny element został uszkodzony (bzdura bo po wymianie chłodnicy nie było najmniejszych zmian. O ile była wymieniona chłodnica to został wlany zużyty płyn chlodniczy) a mianowicie parownik koszt 2.500. Diagnoza trafna tylko inny zakład wykonał naprawę za mniej niż połowę ceny tak że proszę się zastanowic
-
Mariusz Piechocki ★★★★★
Świetny warsztat,kapitalni ludzie, zawsze uczynni i z kulturą,polecam z całego serca,klient jest najważniejszy dla tych osób....✊✊✊
-
Krzysztof Ziarniecki ★★★★☆
Profesjonalna obsługa, fachowa i miła,po remoncie zawieszenia miło było pojechać na badania techniczne po 4 miesiącach i wysłuchać opinii diagnosty na temat stanu technicznego auta z2004 roku,Panowie dziękuję i pozdrawiam
-
Błażej Włodarczak ★★★★★
Nissan x trail. Fachowa obsługa. Zadbany warsztat, ceny bardzo przystępne. Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat.
-
Michał Czołgowski ★☆☆☆☆
Skasowane dwa razy za podłączenie komputera w celu zdiagnozowania dosłownie tego samego co dwa dni wcześniej...Panowie nie poradzili sobie, z nie włączającą się instalacją LPG gdzie wystarczyło poprawić podłączenie do akumulatora i wszystko od tygodnia działa jak powinno. Niestety nie wykonano żadnej naprawy tylko odesłano mnie z kwitkiem i zrzucono winę na problem z autem od strony benzyny gdzie rzeczywiście miała miejsce jedna usterka, ale nie była ona wcale związana z nie przełączaniem się auta na LPG. Nie polecam.
-
Basia Yyy ★☆☆☆☆
Pan umawia na konkretny dzień i godzinę, po przyjeździe okazuje się " że przesunęły się terminy ". Szkoda tylko, że mimo zostawionego kontaktu Pan o tym nie informuję i niepotrzebnie marnuje czas. Nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres LBJ - Autogaz Bartosz Żyto?
LBJ - Autogaz Bartosz Żyto znajduje się przy Popowicka 39, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do LBJ - Autogaz Bartosz Żyto?
Można skontaktować się z LBJ - Autogaz Bartosz Żyto pod numerem +48 728 883 771
Jak można dotrzeć do LBJ - Autogaz Bartosz Żyto?
Do LBJ - Autogaz Bartosz Żyto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku