Opinie

  1. Olga ★☆☆☆☆

    Z wielką przykrością wystawiam ocenę 1. Do czasu było to dobre miejsce, ale poziom obsługi i jakości zaczął gwałtownie spadać. Niestety z reguły wygląda to tak, że zawozisz samochód, naprawiają, odbierasz, jeździsz kilka godzin, maksymalnie 2-3 dni i znowu coś nie tak.

  2. Kamil Kwiecinski ★★★★★

    Jak najbardziej godny polecenia warsztat, panowie z każdą usterką najpierw dzwonią do klienta i ustalają wszystko co robimy razem z całkowitym kosztem, co się ceni. Była to moja kolejna wizyta z której jestem zadowolony pod względem obsługi jak i jakości i szybkości wykonania usługi. Polecam i pozdrawiam!

  3. Radek Radoslaw ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam. Naprawa klimatyzacji. Została wymieniona chłodnica koszt 1500 zł. Po wymianie żadnych zmian w działaniu czynnik znika po 3 tyg. Po 2 reklamacjach diagnoza że kolejny element został uszkodzony (bzdura bo po wymianie chłodnicy nie było najmniejszych zmian. O ile była wymieniona chłodnica to został wlany zużyty płyn chlodniczy) a mianowicie parownik koszt 2.500. Diagnoza trafna tylko inny zakład wykonał naprawę za mniej niż połowę ceny tak że proszę się zastanowic

  1. Mariusz Piechocki ★★★★★

    Świetny warsztat,kapitalni ludzie, zawsze uczynni i z kulturą,polecam z całego serca,klient jest najważniejszy dla tych osób....✊✊✊

  2. Krzysztof Ziarniecki ★★★★☆

    Profesjonalna obsługa, fachowa i miła,po remoncie zawieszenia miło było pojechać na badania techniczne po 4 miesiącach i wysłuchać opinii diagnosty na temat stanu technicznego auta z2004 roku,Panowie dziękuję i pozdrawiam

  3. Błażej Włodarczak ★★★★★

    Nissan x trail. Fachowa obsługa. Zadbany warsztat, ceny bardzo przystępne. Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat.

  1. Michał Czołgowski ★☆☆☆☆

    Skasowane dwa razy za podłączenie komputera w celu zdiagnozowania dosłownie tego samego co dwa dni wcześniej...Panowie nie poradzili sobie, z nie włączającą się instalacją LPG gdzie wystarczyło poprawić podłączenie do akumulatora i wszystko od tygodnia działa jak powinno. Niestety nie wykonano żadnej naprawy tylko odesłano mnie z kwitkiem i zrzucono winę na problem z autem od strony benzyny gdzie rzeczywiście miała miejsce jedna usterka, ale nie była ona wcale związana z nie przełączaniem się auta na LPG. Nie polecam.

  2. Basia Yyy ★☆☆☆☆

    Pan umawia na konkretny dzień i godzinę, po przyjeździe okazuje się " że przesunęły się terminy ". Szkoda tylko, że mimo zostawionego kontaktu Pan o tym nie informuję i niepotrzebnie marnuje czas. Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres LBJ - Autogaz Bartosz Żyto?

LBJ - Autogaz Bartosz Żyto znajduje się przy Popowicka 39, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do LBJ - Autogaz Bartosz Żyto?

Można skontaktować się z LBJ - Autogaz Bartosz Żyto pod numerem +48 728 883 771

Jak można dotrzeć do LBJ - Autogaz Bartosz Żyto?

Do LBJ - Autogaz Bartosz Żyto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements