Opinie

  1. Ewa HERTEL ★★★★☆

    Bardzo miła obsługa, ciasta i desery świeże i smaczne.Polecam

  2. Makbii 29 ★★★★★

    Pyszne słodkości, prze pyszna herbata a do tego pięknie podane no i bardzo miła obsługa. Jedyne dwa malutkie minusiki to brak serwetek oraz cukru na stolikach. Z całego serca polecam ❤️

  3. Sebastian C ★★★★★

    Przyjemne miejsce na kawę i ciasto w sercu uzdrowiska. Obsługa miła i pomocna, wnętrze zadbane, a w sezonie letnim taras dodaje uroku. Oferta deserów i napojów szeroka, ceny rozsądne. Idealne miejsce na chwilę odpoczynku podczas spaceru

  1. Paweł Mysłowski ★★★★★

    Bardzo miły i kompetentny pan z obsługi. Bardzo dobra kawa, zarówno czarna z odrobiną mleka, jak i mrożona. Bardzo dobra beza pawlova. Bardzo dobre lody. Generalnie pozytywne wrażenia. Czysta toaleta.

  2. Andrzej Mirocha ★★★★★

    Na wstępie muszę zaznaczyć,że nastąpiła zmiana personelu.Są to osoby miłe ,profesjonalnie i sprawnie realizujące zamówienia,kompetentne ,służące radą. Lokal urządzony nowocześnie ,a w tle unoszą się dźwięki spokojnej , relaksującej muzyki.Na stolikach i w oknach żywe kwiaty.Można się napić dobrej kawy i połasuchować pysznych słodkości.Polecam.

  3. Pablito81 ★★☆☆☆

    Ładna, nowa kawiarnia. Niestety w sobotę dostaliśmy nieświeże ciasta. (za to zarobili 33zł i słabą opinię) Do tego jakiś taki "chłodny" klimat. Na plus smaczna kawa.

  1. Daria Woźniak ★★★★★

    Cóż... W końcu znaleźliśmy miejsce odpowiednie dla całej naszej rodzinki. Świetna obsługa, bardzo sympatyczna Pani i Pan :) Synek był zachwycony. W Ciechocinku praktycznie nie ma miejsc, gdzie z mały dzieckiem można czuć się tak komfortowo. Jest dużo przestrzeni, stoliki nie są ustawione jeden przy drugim, co daje większą swobodę. Kawka pyszna, herbatka zimowa jeszcze lepsza (wielki plus za to jak jest podawana). Ciasta również na plus, coś "świeżego", a nie "oklepane", które wszędzie można spotkać. Ceny nie są wygórowane. Wystrój również przyjemny, aż chciałoby się usiąść "w oknie" z książką. Jedyne co by się przydało to kącik dla dzieci i jeszcze trochę większych roślin, które idealnie komponowałyby się z drewnianymi akcentami. Nie wiem czy nie widziałam, może jest, ale brakuje informacji/szyldu, najlepiej od ul. Zdrojowej, informującej o Kawiarni, sami trafiliśmy tam przez przypadek, ale na pewno wrócimy :) Polecam :)

  2. Mariusz Macek ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce, niewielkie, kameralne, po remoncie, w klimatycznym stylu loftowym z odrobiną boho. W styczniu '23 bardzo przystępne ceny. Kawa smaczna, deser również. Miły wypad polecam

  3. sonet2 ★★★☆☆

    Kawa pyszna, ciasto napelonka, którą reklamowali z owocami, nie dostałem żadnego i jakby nie była świeża, ale w smaku dobra. Nie zdążysz dobrze usiąść, a już proponują kawę, nie masz kiedy zastanowić się co do tego. Sztyt to wymuszanie napiwków bo paragon podany z małą skrzyneczką, a przy barze kartka, że zamówienia przyjmowane przy stoliku. Plus to wyremontowane fajnie miejsce, ale totalnie bez klimatu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kawiarnia Zdrojowa?

Kawiarnia Zdrojowa znajduje się przy aleja Armii Krajowej 4, 87-720 Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kawiarnia Zdrojowa?

Można skontaktować się z Kawiarnia Zdrojowa pod numerem +48 453 020 747

Jak można dotrzeć do Kawiarnia Zdrojowa?

Do Kawiarnia Zdrojowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements