Opinie

  1. Dariusz M ★★☆☆☆

    Wcześniejsza wizyta kilka miesięcy temu to było coś niewiarygodnego. Bardzo duży kebab. Ale najważniejsze to mięso kraftowe było przepyszne. I dlatego postanowiłem pojechać tam ponownie mimo iż mam kawałek drogi. Jadłem kebaba w zeszłym tygodniu. I niestety to nie to samo mięso. Tym razem to chyba taka kula mocy do tego słabej jakości. Niestety bo miałem duży smak na bardzo dobrego kebaba. Co do obsługi. Kiedyś obsługiwały 2 panie bardzo miłe. Tym razem Pan właściciel. Gadatliwy facet to fakt. Troche chyba nawet za bardzo. Przez co czas oczekiwania dużo dłuższy niż kiedyś. Piszę to z przykrością ale jakość oceniam na 2 gwiazdki. Gdyby nie wielkość była by 1.

  2. Piotr ★★★★★

    Potężny kebab, za 80 zł ponad 2,5 kg jedzenia. Braliśmy z karkówka i była bardzo dobra. Na pewno jeszcze wrócę jeżeli nie na kebaba to na dorsza który również wygląda pięknie

  3. Rafał Janko ★★★★★

    Żaden klient tego przybytku do nieba nie pójdzie, za jeden z siedmiu grzechów głównych, chyba nic dodać nie trzeba. PS. wyobraźcie sobie tylko rozmiar tego kebaba, gość co go trzyma w żółtej koszulce ma numer buta 46, wiec łapa jego przy tym kebcu wygląda jak łapa dzieciaka ;-)

  1. Dorian Dorian ★★★★★

    Dziś jadłem tam największego kebaba w Polsce, czekają na jedzenie weszła kobieta dziękując właścicielowi za darmowego keba którego otrzymała wczoraj, właściciel zapytał czy nie jest głodna i czy chce coś zjeść odmówiła. Kebab najwiekszy w Polsce robiony przez czlowiek ktory ma wielkie serce może nie najwieksze ale stara się dawać najwiecej z siebie. Ponadto znajduje czas na rozmowę z każdą osobą w lokalu. Nie dałem rady zjeść całego który miał ważyć od 1,8 do 2 kg, po zjedzeniu prawie połowy poddałem się, zważyliśmy kebaba i zostało 2.4kg. Każdy powinien tam przyjechać i coś zjeść, a napewno odwiedzić tego człowieka. To napeno nie ostatnia moja wizyta w tym lokalu.

  2. Patryk Napiórkowski ★★★★★

    Jeden z lepszych kebabów w okolicy, super szef, miła atmosfera, dobre porcje i przede wszystkim wszystko świeże. Na pewno jeszcze wpadnę!

  3. UCASH ★★★★★

    Mega polecam to miejsce, jedzenie jak i obsługa super ! Bułka wypełniona mięsem i frytkami to jakiś potwór w dwie osoby ledwo daliśmy radę I dziękuje za uratowanie mojej głowy ;)

  1. Tadeusz Ibrom ★★★★★

    Jeśli lubisz duże porcje i i smacznie zjeść, To to miejsce jest dla ciebie. Ostatnio zamówiłem crispyboxa, rewelacja, jest to kebab z sałatkami, podany w chrupiącym pudełku z jakiegoś ciasta które można zjeść, do tego frytki. Pyszota. Polecam też kuraki z różna.

  2. Marek Windyś ★★★★★

    Widzieliście kiedyś lepszego kebaba w bułce ? Ja nie.... Żona i nasza nienarodzona córka wzięly kebaba w cieście z sosem łagodnym. Do teraz głaskamy się po brzuszku w trójkę. A obsługa ? Jeślu ktoś szuka znajomych albo kursu obsługi klienta , wystarczy ,że zamówi kebaba a komplet usług dostanie w cenie najlepszego jedzenia. To co robią , robi wrażenie ! Spróbujcie tego "potwora"

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tomas Kebab&Burger?

Tomas Kebab&Burger znajduje się przy świętego Wojciecha 11, 41-922 Radzionków, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tomas Kebab&Burger?

Można skontaktować się z Tomas Kebab&Burger pod numerem +48 573 839 860

Jak można dotrzeć do Tomas Kebab&Burger?

Do Tomas Kebab&Burger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements