Trzy tygodnie od zamówienia, nie ma części, nie ma zwrotu pieniędzy na konto, nie odbierają telefonów i nie odpisują na meile.To zwykli o.....ci, a nie sklep internetowy.W poniedziałek zgłaszam sprawę na policję.
Zdjęcia
Opinie
-
Semir Gerkan ★☆☆☆☆
-
osmark ★★☆☆☆
W dzisiejszych czasach takie cos nie powinno miec miejsca. Napisane towar wysylka 24h (dostawa 2 dni robocze). Po dwoch tygodniach pisania maili (bez odpowiedzi) zadzwonilem i dowiedzialem sie, ze to sezon urlopowy... Ostatecznie rozwiazalem umowe i pieniadze zwrocili, dlatego daje 2 gwiazdki, a nie jedna.
-
tomasz ★☆☆☆☆
Nie polecam zakupów w tym sklepie i przestrzegam przed kupowaniem przez ich stronę internetową. Minął już ponad miesiąc od złożenia zamówienia, towar opłacony, dostałem powiadomienie o zmianie statusu zamówienia: opłacony do wysłania i tyle było by w temacie. Zero odpowiedzi na maila, po kilku próbach udało się dodzwonić, usłyszałem od pani że wyjaśni sytuacje i odzwoni. I znów totalna olewka ze strony sklepu. Zostałem ewidentnie i po chamsku okradziony i tak się właśnie czuję.
-
fabularny _PL ★☆☆☆☆
W maju kupiłem płyn chłodzniczy, przyszedł inny kolor. Odesłałem z formularzem zwrotu, niestety do tej pory nie oddali pieniędzy. Dodzwonić też się nie mogę. Złodzieje i oszuści!
-
Mateusz Pawłowski ★☆☆☆☆
Nie polecam, dostawa w 2-3 dni trwała ponad miesiąc. Części miały być oryginalne GM, okazały się zamiennikami serwisowymi... Bardzo ciężki kontakt.
-
Kawosz Kawosz ★☆☆☆☆
Nie polecam, 8 maja zakupiony towar, 9 maja zaksięgowano przelew, 20 maja towar widnieje jako zapłacony do wysłania. Udało się dodzwonić, Pani powiedziała że zweryfikuje i oddzwoni, jednak ani widu ani słychu. Będę próbował dalej,dobrze zero tylko 63 zł
-
ARTUR RYBACKI ★☆☆☆☆
Nie polecam nikomu,oszustwo,wysyłają nie te częsci co powinni,naciągacze,mieli zwrocic pieniadze i nie zwrócili,ostrzegam wszystkich,LUDZIE UWAŻAJCIE I NIE KUPUJCIE OD NICH,wszystkie negatywne opinie są jak najbardziej uzasadnione...
-
Jakub Pelka ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam, kontakt zerowy, nie oddają pieniążków za zwrot nadany do nich ponad miesiąc temu - zakupiony zbiornik bez logo producenta, wyglądał jak taki z allegro za 60 zł. Pani nie odbiera telefonu, po 13 telefonie oddzwoniła i ciągle jakieś tłumaczenie, że nie ma jej w firmie. Nie polecam.
-
Maciej Gawinecki ★★★☆☆
Niezły kontakt i dostęp do części, których w innych sklepach nie mogłem dostać (zamek do klapy bagażnika). Zamówiony towar dotarł i działa. Natomiast 2 gwiazdki zabieram za otrzymanie towaru po terminie i niejasną politykę kosztów dostawy. Co do terminu dostawy dostałem informację, że czas realizacji to 3-4 dni robocze. Moja wpłata została zaksięgowana na koncie sklepu 30 stycznia 2019. Paczka dotarła 12 lutego. Co do kosztów, ulotka sklepu mówi o dostawie gratis dla zamówień od 399zł, natomiast na paragonie przy zakupie o wartości 513zł, został mi naliczony koszt dostawy wysokości 14.99zł.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KW-AUTO Części samochodowe?
KW-AUTO Części samochodowe znajduje się przy Targowa 18, 25-520 Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KW-AUTO Części samochodowe?
Można skontaktować się z KW-AUTO Części samochodowe pod numerem +48 733 025 405
Jak można dotrzeć do KW-AUTO Części samochodowe?
Do KW-AUTO Części samochodowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku