Zamówiłam dwa longery oraz quritto. 2 smutne ogryzki mięsa w longerze, których nawet nie czuć przez ilość ketchupu, kanapki obrzydliwe. Quritto było zimne w momencie wydania go, ser był twardy i nieroztopiony. Bardzo niesatysfakcjonujące posiłki i strata pieniędzy. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Shalandi ★☆☆☆☆
-
Это Кто ★★★★★
Jedzenie jak zawsze smaczne i szybko wydawane :) Pani z kręconymi włosami przy kasie była bardzo miła ☺️
-
julia ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy dużą kawę i mały kubełek teriyaki. Czekaliśmy mnóstwo czasu, po to by wydali nam mała kawę. Po zwróceniu uwagi dostaliśmy duży kubek, ale napełniony jedynie do połowy kawąXD Kubełka znowu nie dało się zjeść, bo wszystko było tak przesączone sosem teriyaki że nie czułam ani smaku ryżu ani tego kurczaka. Po połowie tak mnie mdliło że musiałam w sumie zostawić
-
Lidia Dziedzic ★☆☆☆☆
Bardzo nieświeże warzywa w sałatce. Sałatka kalifornijska bez smaku. Jestem bardzo rozczarowana
-
M S ★★★☆☆
Zamówiłam duże frytki. Kiedy je dostałam i zobaczyłam ile ich jest, spytałam czy to są duże frytki, dostałam odpowiedź, że tak. Nie jadlam ich, mieszkam blisko, więc uznałam, że sprawdzę, czy dostałam to za co zapłaciłam. Moje duże frytki ważą dokładnie 80g. Olalabym pisanie tej opinii, ale wkurzyło mnie, że po raz kolejny w kfc porcje są nazwijmy to niepełne. Może i nakłada się je na oko, ale bez przesady.
-
Michal Zwierzchowski ★☆☆☆☆
Nóżka z kurczaka to wersja dla krasnali bo jest taka mała, a gdy poprosiłem o keczup to Pani powiedziała ze jeden do jednych frytek a dodam ze ma on aż 12 gram!!!
-
Daria Zapała ★★☆☆☆
Jedzenie co prawda dobre, ale sama nazwa „fast food” coś powinno mówić. Czekanie na zamówienie godzinę podczas gdy 15 zamówień złożonych później już zostało wydane nie powinno mieć miejsca. Odechciewa się zamawiać tam znowu.
-
Patryk Bzymek ★★★★★
KFC jak to KFC bardzo smaczne miła obsługa szybko podane
-
Ar ★★★☆☆
Zorganizowanie obsługi pozostawia wiele do życzenia, już nie mówiąc o długim czasie oczekiwania, a o przypadku kiedy ponad 5 minut czekałem na wydanie gotowego zamówienia, gdzie jedena pracownica obsługiwała kasę, a nikt inny się nie zainteresował, lub poza kucharzami nikogo innego nie było. Mięso dalekie od świetności, walka z inflacją to nie podnoszenie cen, a perfidne zmniejszanie porcji, ale to już nie wina tego lokalu, a chyba całej sieci. 3 gwiazdki tylko z nostalgii i wieloletniego stołowania się tutaj
-
Mac Zator (maczator) ★☆☆☆☆
Omijać z daleka. Czas oczekiwania 30 min. Panienki chodzą bez ładu i składu. Zamówienia realizują losowo. Już chciałam zrezygnować. I trach po 30 min. jest upragnione zamówienie......Ta opinia nie tylko moja...Inni ludzie w oczekiwaniu kleli pod nosem.......Idźcie do McDonald's.....ta to trwa chwilę.......
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KFC Korona?
KFC Korona znajduje się przy Warszawska 26, 25-312 Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KFC Korona?
Można skontaktować się z KFC Korona pod numerem +48 801 464 646
Jak można dotrzeć do KFC Korona?
Do KFC Korona można dotrzeć, korzystając z poniższego linku