Opinie

  1. Nelaaa02 ★★★★★

    Miałam wykonane leczenie kanałowe wraz z odbudową zęba, super że udało się na jednej wizycie. Wszystko przeprowadzone według najnowocześniejszych standardów. Dr Lipiec to wspaniały endodonta. Zdecydowanie polecam, najlepsza klinika w okolicy!!

  2. Justyna Mackiewicz ★★★★★

    Polecam w 100%... Na prawdę profesjonalny gabinet na wysokim poziomie. Lekarze stomatolodzy empatyczni i cierpliwi, odpowiadają na wszystkie pytania, zabiegi robione w znieczuleniu i z ogromną dokładnością. Jestem mega zadowolona i na pewno tam wrócę...

  3. KASIA ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z zabiegów u pani dr Anny Macury-Karbownik. Pani doktor z pełnym profesjonalizmem doradziła mi wybór koron cyrkonowych oraz licówek porcelanowych – efekt przeszedł moje oczekiwania! Dodatkowo ogromnym udogodnieniem był skaner wewnątrzustny, który całkowicie zastąpił tradycyjne, nieprzyjemne wyciski. Polecam z całego serca – nowoczesne podejście, precyzja i estetyka na najwyższym poziomie!

  1. B G ★★★★★

    Po kilku miesiącach używania implantu mogę powiedzieć że jest lepszy od wyrwanego martwego zęba ,6 dolny ząb. I nie wiem czy nie od naturalnych zębów, bo chyba się nie popsuje,ale to zobaczę, może, za 10 lat. Cena trochę tańsza niż kilka innych miejsc w Tarnowskich Górach.

  2. tadeusz Wielko ★★★★★

    Już od wejścia czuć, że to gabinet gdzie stawiają na pierwszym miejscu komfort pacjenta. Lekarze jasno tłumaczą, co będzie robione, jakie są opcje, jakie mogą być efekty i ryzyka. To duży plus, bo człowiek nie czuje się „rzeczą” tylko pacjentem dla którego liczy się indywidualne podejście... Serdecznie polecam.

  3. Grzegorz Lisowski ★★★★★

    Mega Fantastyczny Gabinet z ponad wzorową opieką i wysoko wykwalifikowanym personelem. Właśnie dziś miałem usuwanego zęba leczonego kanałowo i dzięki Pani Aleksandrze ząb ten został usunięty wzorowo i bez najmniejszego bólu. Tak więc polecam Gabinet w 1000procentach i sam też z największą przyjemnością będę kontynuował w tym gabinecie leczenie. Pozdrawiam serdecznie I Wszystkiego CO TYLKO NAJLEPSZE Życzę

  1. Iwona M ★★★★★

    Pięć gwiazdek to za mało! Wykonywałam bonding zębów u pani doktor Anny Warchał. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Jest po prostu przepieknie. Zostało spełnione moje każde życzenie, co do wyglądu ząbkow. Poprostu cudo, wreszcie uśmiecham się bez skrępowania. Do tego fantastyczny, przyjazna atmosfera w gabinecie. Pani asystentka także służyła swoją pomocą i radą. Rewelacja! Najlepszy gabinet dentystyczny w jakim byłam!

  2. Kinga ★★☆☆☆

    Dojeżdżając specjalnie ponad godzinę na wizytę, oczekiwałam wyższego poziomu usług. Korzystałam z tych usług w kwietniu a poziom obsługi był dużo wyższy, przychodząc na wizytę usunięcia szwów pani wypuściła mnie prawie ze szwami na gorze bo usunęła tylko dolne…. Po tygodniu okazuje się ze nie zostały usunięte wszystkie, płacąc ponad tysiąc złoty sądziłam ze zostanie to poprawie zrobione zwłaszcza ze zaznaczyłam ze zabieg usunięcia ósemek nie przebiegł dobrze i nadal mierze się z komplikacjami w postaci nie czucia dolnych dziąseł i częściowo wargi a jako diagnozę usłyszałam „zdarza się” oraz receptę na leki warte 1/4 kwoty zabiegu……. Jestem bardzo niezadowolona.

  3. Joanna KC ★★★★★

    Po raz pierwszy do gabinetu trafiłam po nieudanym leczeniu u innego stomatologa, który gotów był usunąć zęba. Dr Ewę poleciła mi koleżanka i całe szczęście, bo leczenie zostało perfekcyjnie przeprowadzone, a mój ząb - uratowany. Doktor Ewa to lekarz z pasją, a ponadto jest bardzo sympatyczna. Dziękuję i polecam z całego serca!

  1. Elżbieta Wojdyła ★☆☆☆☆

    Podczas wizyty Pani doktor określiła zakres działań na następną wizytę i określiła jej koszty. Niestety okazało się że koszty były znacznie większe mimo iż nie zmienił się zakres pracy. Mimo wysokich kosztow plomby w jedynce od strony zewnętrznej są wyraźnie widoczne, odbiegają znacznie od naturalnego koloru szkliwa. Trzeba przyznać że Pani doktor jest bardzo miła, ale ja nie jestem zadowolona z uzupełnienia ubytków.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szantyr Ewa, lek. stomatolog. Gabinet?

Szantyr Ewa, lek. stomatolog. Gabinet znajduje się przy świętego Wojciecha 43, 41-922 Radzionków, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szantyr Ewa, lek. stomatolog. Gabinet?

Można skontaktować się z Szantyr Ewa, lek. stomatolog. Gabinet pod numerem +48 880 256 407

Jak można dotrzeć do Szantyr Ewa, lek. stomatolog. Gabinet?

Do Szantyr Ewa, lek. stomatolog. Gabinet można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements