Miałam wyrywane wszystkie ósemki a nawet 9 - nie były to łatwe zabiegi. Pan Doktor ze świetnym podejściem sprawił że przy drugim zabiegu już się nie stresowałam. Atmosfera bardzo spokojna i przemiłe panie w gabinecie. Bardzo polecam Pana Doktora
Zdjęcia
Opinie
-
hanai ★★★★★
-
Magdalena Gawłowska ★★★★★
Zabieg usunięcia ósemki przebiegł całkowicie bezboleśnie – nie było nawet potrzeby stosowania leków przeciwbólowych po zabiegu. Dzięki tak wysokiemu poziomowi profesjonalizmu oraz życzliwej atmosferze udało mi się przezwyciężyć strach przed wizytami u dentysty. Z pełnym przekonaniem polecam gabinet i z pewnością jeszcze wrócę.
-
Dominika Kuźnik ★★★★★
Jestem po wyrwaniu chirurgicznym ósemki u dr. Tkaczyka i z całego serca polecam. Jestem osobą która dostaje ataków paniki, dr się bardzo zaopiekował, wytłumaczył wszystko. Wogóle nic nie bolało, nie czułam nic, kompletnie. Także jeśli masz jakieś obawy to tylko tutaj!
-
Julia Kerner ★★★★★
Profesjonalne podejście do pacjenta, fachowo wykonane zabiegi usuwania ósemek. Pan Doktor Marcin cierpliwie odpowiada na pytania i obawy rozwiewając wszelkie wątpliwości. Sam zabieg wykonany został szybko i praktycznie bezboleśnie. Super podejście do pacjenta. W gabinecie panuje spokojna i przyjazna atmosfera. Bardzo polecam.
-
Retro 2002 ★★★★★
Właśnie wróciłam z kolejnej już wizyty u pana Marcina i kolejny raz wyszłam z gabinetu uśmiechnięta i zrelaksowana ;) Całe życie panicznie bałam się wizyt u dentysty a teraz nie dość, że nie biorę znieczulenia, bez którego wcześniej nie dałam się nawet dotknąć, to nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, żeby w końcu mieć piękne i zdrowe zęby:) Nie wiem jak pan to robi ale bardzo dziękuję i polecam wszystkim z całego serca. Aaa i rzecz nie mniej ważna - w porównaniu do innych dentystów, nie kasuje pan jak za zboże ;) Za to też ogromny plus.
-
Bożena ★★★★★
Z całego serca polecam ten gabinet, stomatolodzy mają precyzję, duże doświadczenie, są konkretni i komunikatywni, a co najwazniejsze uprzejmi i zawsze uśmiechnięci. Polecam, z pewnością wybiorę ten gabinet kolejny raz! :)
-
Anna Sykulska ★★★★★
Córka nie chciała chodzić do dentysty bo była zrażona. Od pierwszej wizyty u Pani Agaty chodzimy do dzisiaj córka z chęcią chodzi i leczy zęby. W tej chwili kończymy leczenie wielu zębów pod aparat ortodontyczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia Pani doktor. Ja też leczę zęby u doktora Marcina i jestem zadowolona. Bardzo polecam gabinet. Jeżeli ktoś ma problem z dziećmi to napewno warto wybrać się tu na wizytę.
-
Magda Lukoszek ★★★★★
Gabinet godny polecenia! Przesympatyczny Pan dr Marcin Tkaczyk , miła atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta. Dzisiaj byłam pierwszy raz z dzieckiem i nie ostatni. Ja z przyjemnością też skorzystam. Jeszcze raz dziękuję i POLECAM!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres STOMATOLOGIA RODZINNA Lekarz Dentysta Racibórz?
STOMATOLOGIA RODZINNA Lekarz Dentysta Racibórz znajduje się przy Ocicka 51A, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do STOMATOLOGIA RODZINNA Lekarz Dentysta Racibórz?
Można skontaktować się z STOMATOLOGIA RODZINNA Lekarz Dentysta Racibórz pod numerem +48 666 990 131
Jak można dotrzeć do STOMATOLOGIA RODZINNA Lekarz Dentysta Racibórz?
Do STOMATOLOGIA RODZINNA Lekarz Dentysta Racibórz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku