Opinie

  1. Grzegorz Krawczyk ★☆☆☆☆

    Nie mam pojęcia, czym oni się zajmują. Napisałem e-maila z zapytaniem miesiąc temu i do dziś czekam na odpowiedź. Dzwonię z zapytaniem do Wydziału Cudzoziemców odbierają i każą dzwonić na inny numer, który podają. Cały dzień dzwonienia i cały czas zajęte. Jeśli ktoś nie chce tam pracować, niech nie pracuje. Wojewoda odpowiada za nadzór nad pracownikami, ale kto by się tym przejmował najważniejsze, żeby kasa się zgadzała, a jak działa urząd, to nieważne, bo i tak jest to z pieniędzy podatników.

  2. Gulomjon Mirzaev ★★★★★

    Jutro idę do biura w Kielcach złożyć odciski palców. Zobaczymy, ile miesięcy minie, zanim je otrzymam.

  3. Norbert Barszcz ★★★★★

    Składałem wniosek o paszport. Miła i życzliwa obsluga. Dokonałem opłaty za paszport internetowo. Ponieważ przysługiwała mi zniżka Pani obsługująca doradziła ,abym dokonał nowej opłaty, a dokonaną opłatę urząd mi zwróci. Tak się stało.Po dwóch dniach pieniadze były na koncie. Panie uśmiechnięte sprawnie obsługujące.Czas oczekiwania na paszport 2 tygodnie.Jestem miło zaskoczony.Pozdrawiam

  1. Americo Vespucci ★★★★★

    Gratulacje za stworzenie świętokrzyskiego "Ogrodu Biblijnego" w Świniarach koło Łoniowa (to 1,15 godziny drogi stąd, w powiecie sandomierskim). Ta inwestycja jest już od roku faktem, nie jest teorią, nie jest ideologią. Ten akurat "Ogród Biblijny" - to fantastyczna koncepcja, nie mająca odpowiednika w Polsce (choć "ogrodów biblijnych" jest wiele ale na ogół są one dość kiczowate), ja jestem zachwycony, mógłbym tam spędzać każdy weekend. Jest to przy trasie z Bieszczad do Warszawy, wystarczy 2 km zjechać z drogi krajowej. Skoro ludzie jeżdżą zobaczyć zamek w Baranowie to powinni przyjeżdżać także do Łoniowa i do Świniar, i do Sulisławic. Przecież tu - w tym ogrodzie - można prowadzić wspaniałe zajęcia edukacyjne, łącząc wiedzę geograficzną, historyczną i religijną. Jestem tego pewien ponieważ jestem nauczycielem i historii i geografii i wiem co mówię. To jak chodzenie po mapie. Można tu wędrować śladami Abrahama, śladami Jozuego, śladami Jezusa (ciekawe, ci dwaj nosili to samo imię - Jehoszua, Jeszua, choć dzieli ich 12 wieków). Jakby co - jestem pierwszym chętnym! Otwarcie i poświęcenie Ogrodu Biblijnego w Świniarach Nowych miało miejsce 29 listopada 2024 roku. Dokonał tego bp Krzysztof Nitkiewicz. Wszędzie w internecie można znaleźć mnóstwo zdjęć z tej uroczystości. Wkrótce minie rok użytkowania.. (choć na dziś dzień wygląda to jak nieużytek) Swoją pierwszą wizytę udokumentowałem zdjęciami (i opisami) na Google Maps (pinezka "Ogród Biblijny", Świniary). Każde ze zdjęć postarałem się uzupełnić o komentarz, miejmy nadzieję że merytoryczny. Chętnie poznałbym ocenę swoich starań. Liczę że ten projekt - zrealizowany jeszcze w ramach "Polskiego Ładu" (a więc to kolejna rządowa "inwestycja w strategiczna") będzie śmiało wykorzystywany, bo te 3 miliony chyba nie poszły na darmo.. Jestem pewien że przynajmniej co setny kilczanin już tam był, tyle okazji jest dobrych po temu.

  2. Julia Bedla ★☆☆☆☆

    High life. Każdemu takiej pracy życzę. Panie z oddziału ds cudzoziemców przez 8 godzin wypijają kilkanaście kaw, na papierosa wychodzą co godzinę, w przerwach od kawy i palenia obgadują prosto w twarz klientów. Jak już komuś, kto czeka trzy godziny w kolejce, uda się dostać do pokoju, traktują ludzi jak robaki, odzywają się w sposób arogancki. Dodzwonić się do wydziału też nie ma szans :) przez 5 dni wykonałam ponad 50 telefonów o różnych porach dnia. Ani razu nie udało się dodzwonić. Pani z informacji twierdzi, że w ŚWIĘTOKRZYSKIM oddziale obsługuje ludzi z całej Polski, dlatego jest taka zarobiona i nie odpowiada na telefony.

  3. Skyed TV ★☆☆☆☆

    Niestety urząd nie spełnia swojej roli. Wyrobienie paszportu to jakiś żart. Ludzie muszą jeździć po innych województwach bo załatwiają sprawę 3 razy szybciej. Sprawa zgłoszona do Ministerstwa.

  1. Michał Grudniewski ★★★★★

    Bardzo pomocny personel starający się załatwić wszystko jak najszybciej bez zbędnego czekania. Bardzo miłe i sympatyczne Panie na sekretariacie służą pomocą. Jeśli moja opinia przydała Ci się w ewentualnym wyborze tego miejsca będzie mi miło jak polubisz moją opinię zostawiając kciuk w górę. Motywuje mnie to do kolejnych działań tak by osoby planujące odwiedzenie tego miejsca miały rzetelny i jasny przekaz jak to wygląda.

  2. Agata Niemczyk ★☆☆☆☆

    Urzędniczki w wydziale obsługi obcokrajowców strasznie niemiłe, czas oczekiwania niemiłosiernie długi. Po wyjściu jednej osoby z pokoju, trzeba czekać pół godziny (nie wiadomo czemu) żeby przyjęto następną. Nie wspomnę o tym, że obcokrajowiec nie da rady załatwić sprawy samodzielnie, gdyż urzędnicy nie mówią nawet po angielsku...

  3. Ernest Nowak (ernestnoway) ★★★★★

    17 kwietnia kupilem bilet do chin na 8 maja, po czym okazalo sie ze moj paszport jest wazny tylko 5 miesiecy. A musi byc 6 zebym dostal wizę. Spanikowany na 5 pietrze zapytalem gdzie jest informacja paszportowa, i jeden czlowiek wysluchal mnie, poprosil o pismo od pracodawcy, podpowiedzial zebym zdjecia zdobil w budynku przy ix wiekow, i jak wrocilem 2h pozniej, tak poprowadzil moją sprawę ze paszport 1 roczny będę mial za 2 dni przed wielkanocą i wizę przed 1 maja. Pozdrawiam

  1. Paweł S ★★★★☆

    Nowy i ładny budynek

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Świętokrzyski Urząd Wojewódzki?

Świętokrzyski Urząd Wojewódzki znajduje się przy aleja IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Świętokrzyski Urząd Wojewódzki?

Można skontaktować się z Świętokrzyski Urząd Wojewódzki pod numerem +48 413 421 530

Jak można dotrzeć do Świętokrzyski Urząd Wojewódzki?

Do Świętokrzyski Urząd Wojewódzki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements