Sklep wporządku, ale przebijać dętki od roweru przy wejściu...Jeszcze mleko kasjerka rozwali I nie cofnie w kasie...Zapłacisz Ty
Zdjęcia
Opinie
-
Paweĺ Dudek ★★☆☆☆
-
Marcel Lepieszka ★★★★☆
Uwielbiam ten dyskont! Zawsze świeże produkty, świetne promocje i szeroki wybór. Obsługa jest szybka, a sklep zawsze czysty i zadbany. To moje ulubione miejsce na codzienne zakupy. Zdecydowanie polecam!
-
Wiktoria Doleżych ★☆☆☆☆
Z kasy nie znają się że gratis to jest gratis jeszcze się kłócą że to po 5 złotych za jedną sztukę dałam bym miej niż jedna gwiazdkę ale się nie da żenada
-
Piotr Peter ★☆☆☆☆
Syf i brud. Towar rzucony na półki. Podłogi brudne, jak coś się wyleje to postawią potykacza i czekają aż szczernieje. Brak przejścia, widać że magazyn jest w części dla klientów. Jedna osoba na wszystkie kasy. Totalna porażka.
-
Łukasz Kochon ★☆☆☆☆
Fiutekklaps. 15.09.2023r. Pracowałem w sklepie, miejsce ofoliowanych palet było na magazynie, przywoziło się paletę i rozkładało towar, po czym przywoziło się następną. Brak miejsca na magazynie i palety stoją na sklepie to wedlug ciebie jest nomalna sytuacja? Według mnie nie. No niestety nie miałem okazji skorzystać z kibla ponieważ awaria trwa wiecznie. Nie musisz mnie obrażać, nie mam pretensji do pracowników. Jedna kasa czynna i osoba pracująca na tej kasie obsługuje jednocześnie kasy samoobsługowe, codziennie to samo.... Lodówki z mięsem ciągle nieuzupełnione. Brak mięsa z kurczaka to standard. Awaria kibla trwa już 3 miesiąc, wspomnę jeszcze o dojściu do sklepu przez trawnik. Alejki zawalone paletami, po dwie palety obok siebie, nie można rozłożyć towaru z jednej, a później pojechać po następną? Przejechać wózkiem ciężko, do towaru na regale nie ma dostępu... Aktualizacja, kibel dalej nie działa.
-
Aslan ★★★★★
Szeroki asortyment w przystępnych cenach o dobrej i bardzo dobrej jakości ! Warto wpadać na zakupy w drodze do domu !!! Polecam
-
zee ★★★★☆
Nowa Biedronka w Kędzierzynie-Koźlu. Lokalizacja niezbyt trafiona. Mało miejsc parkingowych. Poza tym dyskont znany od dekad.
-
jolanta tkocz ★★★★☆
Nowy sklep sieci Biedronka z wyodrebniona ladą miesno-wedliniarska oraz piekarnicza.Położony w centrum miasta,dobrze zaopatrzony w najbardziej potrzebne produkty spożywcze, chętnie odwiedzany przez okolicznych mieszkańców.
-
Szymon Szajda (szymsza1) ★★★★★
Ładna, nowa, czysta Biedronka. Duży plus za ladę z mięsem i wędlinami. Przy kasach samoobsługowych trochę ciasno. Mogłyby być szerzej rozmieszczone, nawet kosztem jednej kasy tradycyjnej.
-
Tomek N ★★★☆☆
Biedronka duża, czysto, nie ma chaosu jak na Piastach, na parkingu zawsze jest dużo wolnych miejsc(pomimo ogromu klientów w sklepie). Niestety nie będzie 5 gwiazdek za obsługę na stoisku mięsnym(np zawijanie naklejek z kodem kreskowym) oraz uszczęśliwianie klientów przy stanowisku kas samoobsługowych bo szczęśliwi czasu nie liczą, można czekać... czekać... czekać... na zatwierdzenie lub odblokowanie kasy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Miła 8, Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku