Opinie

  1. Jola Newelska ★★★★★

    Gabinet weterynaryjny godny polecenia. Miła i profesjonalna opieka Do gabinetu chodzimy z psem i kotem od 3 lat nie zamieniłabym na innego lekarza. Wszystkie panie tam pracujące widać że podchodzą do zwierząt z miłością i wielkim sercem. Panie do tej pory zawsze pomogły moim pupilom za co jestem im ogromnie wdzięczna. Mimo że mam psa 16 letniego tam zawsze otrzymam pomoc. Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Właścicielka psa Tuni i kota Lusi

  2. Zbigniew Rogalski ★★★★★

    Miła profesjonalna obsługa. Dziękuję za diagnozę kota.

  3. Olaa Brzeczkowska ★☆☆☆☆

    Dramat! Nie polecam. Udaliśmy się do gabinetu z psem, który potrzebował natychmiastowej pomocy. Pani w rejestracji to jakiś dobry żart. Chamstwo i totalny brak wychowania. Nie przyjęto naszego psa mimo, że gabinet był całkowicie pusty. Powód? Czekanie aż "za jakiś czas, nie wiem kiedy" przyjedzie inny piesek na zabieg. Serdecznie nie polecam

  1. Bracia -Official ★☆☆☆☆

    Porażka … jakbym miał takich pracowników to wolałbym pracować sam … najmłodsza a najbardziej wyszczekana i to jeszcze chyba na praktyce . Jeśli nie zadbasz o swoje dobre psychiczne i będziesz przekładać na pracę to slabo ci wróżę dziewczynko

  2. Kasia Sobocińska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty w gabinecie. Pani doktor i pani technik fachowo zajęły się moimi kotkami.Pazurki obcięte błyskawicznie, kotki zbadane, zaszczepione. Panie bardzo miłe, wszystko zostało wyjaśnione. FRANIA i BONIA w dobrych rękach. Kotki zaszczepione ponownie.Zdrowe i rosną jak na drożdżach. Bardzo dziękujemy za opiekę ☺️

  3. Anna Łęgowska ★★★★★

    Świetna, profesjonalna opieka. Ja i mój czworonożny przyjaciel polecamy!

  1. Marcin S ★★★★★

    Super Pani weterynarz i personel! Konkretnie, skutecznie, i do tego przesympatyczna obsługa

  2. Sławomir Piernik ★★★★★

    Dołączam się do najlepszej opinii.Tyle serca i empatii oraz wielka perfekcja i mistrzostwo sztuki weterynaryjnej . Gabinet godny polecenia z pozdrowieniami od stałej klientki Violetty Piernik i pacjentki Sissi.

  3. Mariola Cichocka ★★★★★

    Chciałabym serdecznie podziękować pani doktor Justynie Danielewskiej oraz pani Klaudii za wspaniała opiekę nad moją kotką Tusią. Podejście do zwierząt na najwyższym poziomie. Sterylizacja kotki wykonana precyzyjnie i po mistrzowsku. Szczęśliwe zwierzę to szczęśliwy właściciel. Będą w tych stronach zawsze chętnie odwiedzę gabinet SolVet w Ciechocinku. Dziękuję

  1. Michał Zagórski ★★★★★

    Rewelacyjna i profesjalna opieka nad zwierzętami. Zdecydowanie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet Weterynaryjny SolVet Ciechocinek?

Gabinet Weterynaryjny SolVet Ciechocinek znajduje się przy 700-Lecia 3, 87-720 Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet Weterynaryjny SolVet Ciechocinek?

Można skontaktować się z Gabinet Weterynaryjny SolVet Ciechocinek pod numerem +48 791 447 966

Jak można dotrzeć do Gabinet Weterynaryjny SolVet Ciechocinek?

Do Gabinet Weterynaryjny SolVet Ciechocinek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements