Opinie

  1. Mikołaj Mik ★☆☆☆☆

    Okropna obsługa, obsługująca mnie Pani sprawiała wrażenie, jakby miała do mnie jakieś pretensje, że w ogóle tam zawitałem, jedynie dobrze traktowani tam są znajomi właścicieli/stali bywalcy. Mały plusik za klimat, ale szorstkie traktowanie całkowicie odbiera przyjemność przebywania w tym lokalu. Dałbym jeszcze malutkiego plusika za dużą ilość miejsca, ale raczej nikogo to nie dziwi skoro lokal świeci pustkami.

  2. Sebastian Seb ★★☆☆☆

    Fatalna obsługa. Nie mam pojęcia według jakich kryteriów właścicielka ocenia klientów. Już któryś raz z rzędu zostałem tam bardzo szorstko potraktowany, mimo że nie mam z tym miejscem związanych żadnych nieprzyjemnych historii, przynajmniej z mojej strony. Piwo sprzedano mi w taki sposób, jakby udzielono mi jakiejś wielkiej łaski, że mogę przez chwilę posiedzieć w tym szlachetnym przybytku. Następnie dawano mi wyraźnie do zrozumienia, żebym się z tym piwem pospieszył i najlepiej nie zamawiał następnego, tylko wracał skąd przyszedłem. Słyszałem że lokal ma problemy finansowe i po tym czego tam ostatnio doświadczyłem, wcale mnie to nie dziwi. Na szczęście właściciele to starsi ludzie i być może niebawem lokal przejmie po nich ktoś bardziej sympatyczny, bo klimat i potencjał jest.

  3. Weronika Kurpias ★★★★★

    Przyjemne, klimatyczne miejsce. Bilard na duży plus:D

  1. Aleksandra ★★★★★

    Atrakcyjne ceny, miła obsługa, przyjemny klimat do spotkań i spędzenia wieczoru.

  2. Ania Perle ★★★★☆

    Fajne miejsce. Chyba jedyne z takim klimatem w mieście. Muzyka mogłaby współgrać z wystrojem: bardziej w jazz a nie rąbankę-siekankę. Ale jest szafa grająca.. może można coś z tym zrobić.. ceny są całkiem przyzwoite, jakość też. Odejmuję * za brak menu. Chociaż pani starsza, z obsługi jest w stanie coś wykombinować z drinkami. Wychodzą dobre i stosunkowo tanie.

  3. Agata Kałużny ★★★★☆

    Bardzo lubię ten lokal, panuje tam fajna atmosfera i można się dobrze wybawić mimo małego 'parkietu'. Zazwyczaj gra dobra muzyka, jest również stół bilardowy. Gwiazdka odjęta za niemiłą właścicielkę, która ma do mnie problem od mojego pierwszego przyjścia tam, mimo że pierwszy raz babę widziałam na oczy i nic nie zrobiłam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pod Lwami. Pub?

Pod Lwami. Pub znajduje się przy Piastowska 1, Koźle, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pod Lwami. Pub?

Można skontaktować się z Pod Lwami. Pub pod numerem +48 774 821 517

Jak można dotrzeć do Pod Lwami. Pub?

Do Pod Lwami. Pub można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements