Opinie

  1. Paweł Rakowski ★★★★★

    Najlepsze burgery w To naprawdę świetne miejsce! Mają super jedzenie, zwłaszcza burgery, które są naprawdę smaczne. Atmosfera jest przyjemna i rodzinna. Obsługa jest też spoko, zawsze miła i szybko realizuje zamówienia. Ceny są w porządku, biorąc pod uwagę jakość jedzenia. Ogólnie rzecz biorąc, polecam to miejsce każdemu, kto lubi dobre burgery w przyjaznej atmosferze!mieście, zawsze pyszne

  2. Jaroslaw ★★★★☆

    Lokal bardzo czysty, schludny . Obsługa bardzo miła I pomocna. Pani zagrzała nam wody dla pociechy na rozgrzanie, to był bardzo miły gest i rzadkość w tak chłodny wietrzny dzien! Doceniamy. Burger to bardzo duża porcja, kawał buły. Klient wychodzi najedzony i tak powinno być. Samo mięso, za mocno wysmażone, przez to zbyt suche, ale to moja subiektywna opinia. Zapiekanka bardzo pyszna, frytki również ok. Nowy lokal tzn właściciel z tego co mi wiadomo, dopiero pracuje na swoją nowa opinie, uważam, że jest na dobrej drodze i życzę powodzenia.

  3. Kacper Niebrzydowski ★★★☆☆

    Kiedyś było ok, dzisiaj dostałem niedopieczoną kiełbasę i dość zwykła zapiekanke. Zapiekanka z szarpana była tutaj przepyszna, żywię głęboka nadzieja że to się zmieni.

  1. M. B. ★☆☆☆☆

    Kiełbasa przyjechała zimna, z jedej strony wypieczona aż za bardzo z drugiej prawie w ogóle. Jeśli miałbym zamówić kolejny raz to wolałbym obejść się smakiem. Nie polecam.

  2. Andrzej Dylewski ★☆☆☆☆

    Jakis czas temu zamówiłem burgera i frytki z batatów burger zimny a frytek było 6 sztuk... tak k***a 6 sztuk... porażka. O zwrot nawet nie prosiłem bo nie chce mieć już z wami do czynienia. Co sie z wami stało? Jeszcze kilka lat temu robiliście mega robotę. Polecałam was każdemu kto u was nie jadł. Weźcie sie w garść!

  3. Patryk S. ★★★☆☆

    Zamówiona "kiełba" niestety w środku zimna, zapiekanka miękka, jakby wcześniej bagietka była zamrożona, frytki belgijskie w porządku i dosyć smaczne, a w samym lokalu czysto i przytulnie. Cena za taki zestaw to 46zł i gdyby wszystko było porządnie przyrządzone to sama cena nie odstrasza. Wrócę tam jeszcze kiedyś i może następnym razem będzie lepiej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kiełba i Buła?

Kiełba i Buła znajduje się przy Świętego Ducha 23, 88-110 Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kiełba i Buła?

Można skontaktować się z Kiełba i Buła pod numerem +48 537 129 712

Jak można dotrzeć do Kiełba i Buła?

Do Kiełba i Buła można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements