Wymieniałam olej w skrzynie biegów (Cytryna C4) koszt to 240 zł. za wszystko. Naprawdę są konkurencyjne ceny. Termin na jutro, coś niewyobrażalnego w tych czasach, nie trzeba było czekać 2 tygodni żeby załatwić taką drobnostkę. Twarda piątka. Dziękuję.
Zdjęcia
Opinie
-
Taisiia Yena-Wróblewska ★★★★★
-
Slawomir Otorowski ★★★★★
Przegląd techniczny mijego pojazdu przebiegł bardzo sprawnie. Nie trzeba było czekać w kolejce. Polecam!!
-
Borowik ★★☆☆☆
Dokonując ostatniego przeglądu pojazdu na stacji zostałem niemile rozczarowany .Nowy diagnosta-właściciel (pozornie miły) , który przeprowadzał przegląd był nieuprzejmy i pozwalał sobie na personalne uwagi wobec klienta . Takie zachowanie jest dla mnie obecnie całkowicie nieakceptowalne i nieprofesjonalne . Zwłaszcza przykro to tym bardziej pisać , że dotychczasowa obsługa i personel stacji był naprawdę ok, wiec teraz tym większe rozczarowanie. Tak się traci klientów . Może dzięki temu wpisowi inni będą lepiej traktowani.Tylko przez sentyment dodałem jedną gwiazdkę więcej.
-
Dariusz Koziatek ★★★★★
Nie wiem skąd te negatywne opinie. Wszędzie trzeba czekać, ja też czekałem . Diagnosta sprawdził auto była usterka ale na szczęście obok jest warsztat . Usunęli usterkę i nie musiałem przyjeżdżać drugi raz. Odczekałem jeszcze raz,auto przeszło przegląd . Ogólnie jestem zadowolony. Polecam wszystkim CIERPLIWYM miła i profesjonalna obsługa.
-
xawiery morgan ★☆☆☆☆
Właściciel tej stacji diagnostycznej nie jest poważnym człowiekiem. Jak kanał diagnostyczny może być zalany wodą? Diagnosta przed badaniem ubiera gumiaki ? Coś jest nie tak. Ludzie , którzy tam pracują, diagności, odpowiadają za życie ludzi. Kontrolują nasze pojazdy ,aby były sprawne. Jak mają to robić brodząc w lodowatej wodzie ?! Jak klient ma wejść pod auto i zobaczyć co jest zepsute i w jakimś stanie jest podwozie? Mamy wozić ze sobą gumowce ? Panie właściciel weź się ogarnij. Chyba że tam chcecie karpie hodować i sprzedawać przed wigilią. DRAMAT.
-
jureczek 111 ★★★★★
Super.Wszystko profesjonalnie bez zbędnych dyskusji tak jak powinno być
-
Paweł G ★★★★★
Wszystko okey, sumiennie i dokładnie, powiedziane co niebawem będzie do wymiany. Naprawdę polecam
-
Andrzej Bazylewicz ★☆☆☆☆
Robiłem przegląd auta i się zawiodłem . Pan który mi je robił przepuścił auto mimo za dużej różnicy między kołami tylnymi (chodzi o ręczny ) . Max różnica wynosi do 30 % między kołami. a różnica wynosiła 85 procent . Proszę uważać
-
Bruno Derwich ★★★★★
Najbardziej uczciwy diagnosta w Opolu. Non stop ma sporo klientów czasami trzeba czekać po godzinę bez umówienia. Ale jak się już weźmie za auto to wszędzie mówi gdzie, co, jak trzeba naprawić/wymienić. Polecam Rzetelna fachowa obsługa
-
Iza Tramp ★★☆☆☆
Wybrałam ten serwis że względu na godziny otwarcia. Niestety zanim facet mnie przyjął najpierw musiał pogadać z kolegą jakie, gdzie, o jakiej powierzchni itd. mieszkania na dany moment warto kupić. Zajęło mu to jakieś 15 min, gdzie ja stałam metr od nich. Samochód nie przeszedł przeglądu, naprawiłam i wracam parę dni później. Znów czekam aż łaskawie ten sam facet skończy rozmawiać na prywatne tematy z koleżką. Koniec końców przeglad zrobiłam gdzieś indziej. Zero szacunku dla czasu drugiego człowieka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przeglądy rejestracyjne - Diagnostyka?
Przeglądy rejestracyjne - Diagnostyka znajduje się przy Światowida 5, 45-325 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przeglądy rejestracyjne - Diagnostyka?
Można skontaktować się z Przeglądy rejestracyjne - Diagnostyka pod numerem +48 774 046 150
Jak można dotrzeć do Przeglądy rejestracyjne - Diagnostyka?
Do Przeglądy rejestracyjne - Diagnostyka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku