Opinie

  1. Zbigniew N........ ★★★★★

    Ja serdecznie polecam stacje Madag ta mniejsza i większą .zawsze kulturalnie ,grzecznie ,kompetentnie .mam szczęście trafiać na Pana w okularach ,który często mi przeprowadza badanie samochodów .wolę jak znajdzie mi problem w samochodzie i go usunę dla bezpieczeństwa wszystkich niż jakieś przymykanie oczu i różowych okularów zakładanie .jak najbardziej polecam .znają się na swojej robocie ,od lat na rynku .

  2. ANDRZEJ ★★★★★

    Wymiana opon to majstersztyk. Nie zdążyłem wypalić papierosa a oni wołają gotowe! Brawo

  3. Leszek Jakieła ★★★★★

    Obsługa na najwyższym poziomie – uprzejmi, kompetentni i zawsze gotowi do pomocy. Badanie techniczne przeprowadzone szybko, sprawnie i bez zbędnego czekania. Fachowe doradztwo i pełen profesjonalizm sprawiają, że z przyjemnością tu wracam. Widać, że pracują tu ludzie z pasją i doświadczeniem. Zdecydowanie pięć gwiazdek!

  1. Krystian Halfar ★☆☆☆☆

    Najgorsza bezdotykowa myjnia w Raciborzu. Dziewiętnasty wiek.

  2. erobe87 ★☆☆☆☆

    Nie spłukasz auta bo zamiast wody leci piana. Tak wygląda samochód po myciu w tej myjni. Od początku to myjnia była najgorsza w Raciborzu, zlepiona z jakiegoś złomu z zachodu, choć kiedyś była też najtańsza. Teraz już nie jest więc argumentów za korzystaniem z niej brak.

  3. andrzej sosna ★★★★★

    Szybko i profesjonalnie fachowa kadra.

  1. Paweł Kampka ★★★★★

    Przeglądy robię tu od początku istnienia tej stacji. Fachowa obsługa.

  2. Katarina ★★★☆☆

    Opony wymienione po dniu brak powietrza w jednej z nich.Naprawili mówiąc że tak się zdarza może coś"po puścilo" przy oponie po wymianie umiejętnej wymianie i sprawdzeniu w takim renomowanym MADAG moim zdaniem nic się nie powinno stać .Obsługa w miarę.Pozdrawiam.

  3. Tomek Pozimski ★☆☆☆☆

    Kiedy przyjechałem wymienić opony, okazało się że mam jedną z innego kompletu. Oczywiście nie mogę udowodnić, że przynieśli mi cudzą oponę przy poprzedniej zmianie, bo nie sprawdziłem wtedy po profesjonalistach, a teraz za późno, moja strata. Jednak najbardziej przykre w tym wszystkim jest, że jedyne co usłyszałem od pracownika w tym temacie to "Paragon czy faktura?" Ok, mają w sezonie takie kolejki, że jeden klient mniej pewnie nie robi różnicy. A dla tych, co wrócą jesienią: SPRAWDZAJCIE CO WAM PRZYNOSZĄ!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Madag?

Madag znajduje się przy Rybnicka 63, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Madag?

Można skontaktować się z Madag pod numerem +48 324 149 521

Jak można dotrzeć do Madag?

Do Madag można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements