POLECAM !!!POLECAM!!!Drugie auto oddaliśmy w ręce P.Łukasza i efekty nie do opisania ,jest to praca wykonana profesjonalnie i z miłością do tego co wykonuje P.Łukasz wszystko wytłumaczy pokarze porozmawia i Bardzo Dobry kontakt, do aut które oddaje się podchodzi i robi z sercem .Pozdrawiam
Zdjęcia
Opinie
-
Halina Skubaczewska ★★★★★
-
Krzysztof Klimek ★★★★★
Profesjonalizm podczas wykonywania usług. Za każdym razem gdy tu jestem, wyjeżdżam zadowolony a moje samochody wiem, że zostawiam człowiekowi, który zna się na swoim fachu. Serdecznie wszystkim polecam
-
Aneta k ★★★★★
Oddałam swojego Merca na czyszczenie i zabezpieczenie. Samochód po odbiorze wyglada pięknie, sporo lepiej niż podczas zakupu. Z lakieru zniknęły ryski, teraz mam lusterko, zaproponowana powłoka ceramiczna jako zabezpieczenie spełnia swoje zadanie, uwielbiam ten efekt spływu wody podczas mycia na myjce, bajecznie to wygląda. Wnętrze po detailingu wnętrza również czyściutkie, skora znowu jest czysta, wszystko zabezpieczone. Wszystko wykonane zgodnie z ustaleniami, a nawet jest więcej zrobione niż miało być. samochód porostu wyglada obłędnie, szkoda że niema więcej gwiazdek. Jeżeli lubisz dbać o swój samochód, to idealne miejsce, twoje auto trafi w ręce człowieka z pasja, wiedzą, który wie co i jak ma zrobić. Jestem bardzo zadowolona. pozdrawiam
-
Pawełek “Pawełek” pbx ★★★★★
Miły, uśmiechnięty Pan powitał mnie podaniem dłoni oraz informacjami co zamierza zrobić z moim samochodem aby go "odmłodzić". Serdecznie dziękuje za Pańską pracę. Wszystkie założenia spełnione. Klient zadowolony, a firma uczciwie zarobiła pieniądze. Pozdrawiam
-
Artur Mrówka ★★★★★
Profesjonalna obsluga , fachowe doradztwo , efekt końcowy mega pozytywny . Polecam każdemu
-
Szymon Wygryło ★★★★★
Póki co jestem Bardzo zadowolony z obsługi, podejścia do klienta i co najważniejsze z ceny. Polecam wszystkim w/w firmę.
-
Lukasz Sitko ★★★★★
Polecam oddałem moje BMW E60 na czyszczenie środka i efekt końcowy jest powalajacy, lakier jak i felgi bajka. Polecam I pozdrawiam.
-
Patryk Procek ★★★★★
12-letnie VW Polo po wizycie i czyszczeniu wnętrza wygląda w środku jak nowe! Nic dodać, nic ując, ja tam chętnie polecam!
-
samuraj musashi ★☆☆☆☆
niestety nie polecam , oddałem wyczyścić środek samochodu , brudne miejsca na podsufitce i nie tylko no cóż czarne renault nie przyłożyliście się, naprawde za tą kase oddałbym auto gdzie indziej !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mastershine Auto detailing?
Mastershine Auto detailing znajduje się przy Prosta 144, Ligota - Ligocka Kuźnia, 44-203 Rybnik, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mastershine Auto detailing?
Można skontaktować się z Mastershine Auto detailing pod numerem +48 512 131 997
Jak można dotrzeć do Mastershine Auto detailing?
Do Mastershine Auto detailing można dotrzeć, korzystając z poniższego linku