Od lat niezmiennie. Jakośc odpowiednią do ceny. Mają tyle klientów że trzeba swoje odstać.
Zdjęcia
Opinie
-
A B ★★★★★
-
Krzysztof Mencel ★★★★★
Rewelacja, polecam, jeżdżę tam od lat. Dobre ceny
-
Zuzanna Kowal ★☆☆☆☆
Nie polecam! Niestety muszę stwierdzić, że sposób traktowania klientów przez właściciela pozostawia wiele do życzenia. Chamskie zachowanie i wulgaryzmy rzucane w moją stronę zamiast przywitania
-
Jakub Gruca ★☆☆☆☆
Nie polecam miejsca. Miałem sytuację iż w samochodzie schodziło mi powietrze z koła, zajechałem pod warsztat z uszkodzonym kołem w bagażniku (był to początek sezonu zimowego), kolejka była dosyć spora więc stwierdziłem iż zaparkuję samochód i wejdę do biura się zapytać o to czy jest możliwość zostawienia koła do naprawy i ewentualny odbiór w umówiony dzień o konkretnej godzinie. Po wejściu do biura (biuro było otwarte) w środku nikogo nie było więc postanowiłem poczekać w środku (zimno na dworze) żeby się dopytać o terminy i zlecić w/w naprawę. Po około 20 minutach w biurze pojawił się właściciel który z pretensjonalnym tonem zapytał się kto mnie w ogóle do tego biura wpuścił i jakim prawem ja tutaj przebywam, że pod nieobecność nikogo w biurze mogłem coś wykraść i żebym następnym razem nie wchodził do biura tylko czekał przed nim. Oczywiście po tych pretensjach i oskarżeniach nie miałem ochoty czegokolwiek zostawiać do naprawy w tym miejscu. Pojechałem do konkurencji gdzie nie zostałem zlinczowany za to iż czekam na obsłużenie mojej osoby w biurze a nawet mi zaproponowano abym na czas naprawy poczekał właśnie w tym pomieszczeniu.
-
Mateusz Pochcioł ★★★★★
Wszystko w porządku, ceny przystępne, doradztwo w cenie, nigdy nie czułem się tutaj naciągany czy wpuszczany w koszta. Wręcz przeciwnie! Zawsze rozważaliśmy różne możliwości często ekonomicznie nieuzasadnione dla właściciela więc w moim odczuciu to uczciwe podejście. A co do atmosfery, jak jest spokojnie to można swobodnie pogadać, a jak jest kocioł to wiadomo krótko i treściwie. A dla tych którzy spodziewają się że obsługa poświęci im pełna uwagę i zawsze będzie czarująca, radzę się zastanowić czy przyjechali do warsztu samochodowego czy do jubilera. Ja z czystym sumieniem polecam.
-
Jacek J ★★★★★
Polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Korzystam od wielu lat i zawsze wyjeżdżam zadowolony począwszy od zakupu opon do ich serwisowania.
-
Tomasz Skibicki ★☆☆☆☆
Omijać ten zakład z daleka. Edit: Po odpowiedzi na mój komentarz pragnę jeszcze coś dodać. Najpierw powinno się zapytać za co taka niska ocena ! Ocena nie jest za to, że nie zostałem obsłużony. Nie jest też za to, że nie widziałem tablicy informującej o umawianiu się na telefon umieszczonej w miejscu w którym nie miałem możliwości jej zobaczyć. Ocena jest za kompletny brak szacunku do klienta. Za to co usłyszałem od właściciela i sposób w jaki mi to przekazał. Jeżeli ktoś uważa że przyczyną problemu jest jakaś tabliczka to nigdy nie będzie widział swojej winy. Jeżeli nadal ktoś nie rozumie moich intencji, proponuje poczytać inne komentarze opatrzone jedną gwiazdką.
-
Ma Ma ★★★★★
Polecam serwis. Kilkukrotnie naprawiałem przebite opony. Dwukrotny zakup kompletu opon. Wszystko w porządku.
-
Kinga Cicha ★★☆☆☆
bardzo proszę się wypowiem. Podjeżdża autem kobieta i przypuszczam właściciel myśli, że będzie ona znosić jego ton i jakość wypowiedzi. Niestety- trafił źle. Dwa razy nie trzeba mi się zastanawiać. Nie polecam. "Po sąsiedzku" uprzejmy i miły serwis. Przyjechałam z polecenia chłopaka pierwszy raz, była to krótka i ostatnia wizyta. Widzę, że z każdą opinią niższa pan polemizuje. Nie było hałasu, byłam pierwsza, z samego rana. Dopiero otwieraliscie, Więc śmiech, a nie zadne tłumaczenie. Na szczęście karma szybko wraca, do Pana karma też szybko wróciła, coś panu głośno spadło, aż kolega się śmiał, a Pan klnal. Nie pozdrawiam.
-
Grzegorz Bismor ★★★★★
Serwis opon prowadzony jest w sposób bardzo profesjonalny. Właściciel zwaca uwagę na detale podczas powierzonego mu zadania. Szanuje swój i zarazem czyjś czas, co dziś ma znaczenie. Szczerze polecam wizytę w tym Serwisie.... przez duże S. Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres FHU W-OPON Sylwester Wnuk?
FHU W-OPON Sylwester Wnuk znajduje się przy Thomasa Woodrowa Wilsona 32, 44-190 Knurów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do FHU W-OPON Sylwester Wnuk?
Można skontaktować się z FHU W-OPON Sylwester Wnuk pod numerem +48 662 432 865
Jak można dotrzeć do FHU W-OPON Sylwester Wnuk?
Do FHU W-OPON Sylwester Wnuk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku