Brak informacji o tym że sos dodatkowo płatny. Bagietka gumowa i nie smaczna
Zdjęcia
Opinie
-
Iryna Malevych ★☆☆☆☆
-
Angie ★★☆☆☆
Czuć że to zwykła masówka z przesadnymi cenami, nic więcej. Zamówiłam kawę piernikową, pierwszy i ostatni razXD nie wiem skąd nazwa, bo kawa w smaku jak zwykła z kapsułek, zero piernika. Zdziwił mnie też fakt dopłacania aż 3zl za mleko owsiane:). Herbata zimowa niestety też jeden wielki zawód, dopłaciliśmy za syrop malinowy który albo został pominięty albo został dolany w śmiesznej ilości, ciężko powiedzieć. Jedyny plus za ciasta które są okej, ale to chyba jednak kawa powinna być tu na pierwszym miejscu.
-
Bart Kubiak ★★★☆☆
Nie jest mi na rękę wystawiać "słabą opinię" ale może będzie to pomocne przy dalszym rozwoju tej firmy. Zawsze lubiłem kawiarnię Costa zaczynając pierwsze już z nią doświadczenia w UK w 2005r gdzie stawiałem tam smak kawy na najwyższym poziomie. Coś ostatnio jednak nie zadziałało i pozmieniało się wiele niuansów. Dzisiaj nie mogłem kupić już mojej uwielbianej przez lata kawy mocca. Kiedyś można było kupić te fajne kubki z uchem a teraz już nie. Zamiast kawy mocca poprosilem o kawę mrożoną ale taką żeby była bez kostek lodu. Otrzymałem informację, że jest taka w sprzedaży i nazywa sie cold brew. W rezultacie otrzymałem i tak z kostkami lodu. Bez tych kostek z dużej kawy zrobiłaby się chyba wielkość kawy espresso. Małżonki kawa latte jakoś też szału nie robiła. Niby kawa dobra ale gdzieś ten czar prysł gdy ocenialiśmy te kawy 6/5. Teraz daję naciągane 4. Dla przelotnych klientów być może są to zmiany niezauważalne ale jednak zaszło niestety już wyjście z pierwszej ligii. Może to efekt nieustannej ekspansji i rozwoju kosztem jakości ? A może pech tak chciał, że tylko dziś poszło lokalnie coś nie tak.. nie wiem czy chcę to sprawdzić ponownie..
-
PABLO SIM TV ★★★★☆
Uwielbiam ten lokal. Bez względu na to kiedy i z kim mam okazję wybrać się na kawę obsługa klienta jak i wybór kaw, lodów i deserów zawsze sprawia nam "kłopot" ponieważ na co byśmy się nie zdecydowali zawsze jesteśmy zadowoleni. Tylko fakt, że to lokal zlokalizowany na "wyspie" w centrum handlowym decyduje o 3 gwiazdkach za klimat
-
Aleksandra Gonzberg ★☆☆☆☆
Kawka i herbata bardzo dobre, obsługa do wymiany, niemiła i opryskliwa - praca za karę widać po samym spojrzeniu na klienta.
-
Ania Dz. ★★☆☆☆
Kawa może i dobra, ale obsługa bardzo niemiła, opryskliwa i pracuje tam jak za karę. Może warto zastanowić się nad zmianą obsady lub szkoleniem z obsługi klientów.
-
Monia ★★★★★
Ostatnio miałam przyjemność być obsłużona przez p. Patrycję (pani w blond włosach). Super profesjonalna obsługa, doradziła w wyborze kawki, opowiedziała o sprzedawanym produkcie. Bardzo dobry pracownik. Pozdrowienia dla p. Patrycji i reszty teamu!
-
Maciej Kotnis ★★★★★
Pyszna kawa, ciepła i aromatyczna. Polecam :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Costa Coffee?
Costa Coffee znajduje się przy Stanisława Żółkiewskiego 15, Jakubskie Przedmieście, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Costa Coffee?
Do Costa Coffee można dotrzeć, korzystając z poniższego linku