Opinie

  1. Helen Sudas ★★★★★

    Kupiłam sandały w sklepie 29 sierpnia i chciałabym wyrazić wdzięczność sprzedawczyniom za konsultację i pomoc w wyborze. Bardzo miłe i sympatyczne panie. Obuwie jest bardzo wygodne.

  2. Erni Paka ★☆☆☆☆

    Sklep to katastrofa. Narzeczona kupiła buty za 900zł które się rozkleiły w niespełna miesiąc, a producent czyli powyższa firma stwierdziła, dwukrotnie mimo odwołań, że nie jest to wada wchodząca w reklamacje. Ostatni raz skorzystaliśmy z państwa obuwia marnej jakości jak i obsługi.

  3. Sebastian H. ★☆☆☆☆

    Przykre, że trzeba jedną gwiazdkę dać, żeby tę recenzję opublikować ! Oferowany szrot w tym sklepie nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę ! Kupiony pasek, po jednym weekendzie rozkleił się i nadaje się tylko do utylizacji. Buty rozkleiły się dzisiaj, po trzykrotnym użyciu. Pasek chciałem w sklepie, po 2 dniach reklamować, tzn. wymienić na inny. Niestety nie ma takiej opcji !! Pani menadżer musiała by ten pasek wysłać gdzieś tam, do reklamacji, a ja musiał bym w Toruniu czekać, na jej uwzględnianie! Wymiana na miejscu, lub zwrot pieniędzy, tak jak w pożądnych sklepach, nie wchodzi w rachubę. Dobra dałem się oszukać…Nie zapomnę wam tego ! Będę tak długo walczył, aż prawa konsumenckie będą w tym sklepie honorowane. Jakość tych drogich bubli też musi się zmienić. Niebawem dostaniecie ciekawą pocztę. Wszystkich innych przestrzegam przed tą firmą i tym sklepem.

  1. Milena Średniawa ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka za uprzejmość ze strony personelu. Reszta ma wiele do życzenia. Marka bardzo słabej jakości. Spośród wszystkich moich butów marka Kazar jest najmniej ergonomiczna, niewygodna i psująca się po pierwszym założeniu. Buty są do noszenia i odpowiedź BOK, ze buty „nie są do noszenia po chodniku” - nasuwa się pytanie - a gdzie??? Po godzinie noszenia buty zepsute. Reklamacja odrzucona. Mam 40 lat i proszę mi wierzyć - wiem, jak nosi się buty. Przestrzegam i nie polecam marki Kazar.

  2. Jerzy Babiarz ★★★★★

    Buty dobrej jakości , mogły by być trochę szersze ,mały wybór dużych rozmiarów, ale zato obsługa perfekt , Pani Wiktoria zawsze uśmiechnięta perfekcyjnie dopasowała rozmiar. Bardzo polecam Kazar Plaza

  3. Użytkownik ★★★★☆

    Obsługa ok,produkty ok,ogólnie ok.

  1. Łukasz Mielczarek ★☆☆☆☆

    Jeśli Kazar ma być marką premium, to niech zadba o taką obsługę i przede wszystkim o szkolenie z zasad obsługi klienta. Dwie panie przy kasie obsługują jednego klienta - rozumiem, szkoda że przy 3 klientach na w sklepie, 2 panie obsługują jednego przy kasie.. przez parę minut wybrałem sam 3 pary butów za 499 zł, poprosiłem jedną z pań grzecznie o pomoc w dostarczeniu rozmiaru z zaplecza jak skończą obsługiwać. Poszedłem przymierzać innego buta a 3 pary wcześniej wybrane zostawiłem w celu dostarczenia rozmiaru. Panie zajęły się później kim innym kto wszedł do sklepu parę minut po mnie, ja siedzę i czekam dopraszając się o obsługę. Od razu poprosiłem o kierownika sklepu żeby poprosić o zgodę na wejście na zaplecze żeby samemu sobie buty znaleźć w potrzebnym rozmiarze skoro tu taka obsługa... okazuje się ze to niestety "menadżer" ma tak tragiczny standard obsługi, ze po moich słowach wysłała mnie do sklepu on line i ze nie musze u nich kupować. WIEC RADZE WSZYSTKIM - NIE KUPUJCIE U NICH, JEST SKLEP ON LINE ALBO SKLEPY KONKURENCJI Z OBSŁUGĄ KLIENTA NA NORMALNYM POZIOMIE. A NIE Z TAKIM DNEM. A i pani "menadżer" w nerwach nad klientem, który prosi o właściwy rozmiar butów, wykrzykuje pani na cały sklep słowa które nie padły z moich ust, tylko z pani - widocznie to pani uważa, że cyt. "PODAWANIE BUTÓW JEST ŻAŁOSNE"

  2. Wiktoria Grzywińska ★★☆☆☆

    Podczas ostatniej wizyty byłam bardzo zadowolona z obsługi (panie miłe, pomogły doradzić), natomiast w dniu dzisiejszym ogromne rozczarowanie. Zero pomocy przy wyborze, wychodzenie na zaplecze, zero zainteresowania klientem dopóki nie przejdzie się do płatności, wtedy obsługa robi się miła. Czyżby ocenianie klienta z góry? Tak się poczułam.

  3. Przemek Zieliński ★★★★★

    Super buty, zegarki, torebki.. Piękny styl i wykonanie oras przemiła obsługa klienta.. Polecam

  1. e t ★★★★★

    naprawdę bardzo miła obsługa, doradzą, jak trzeba to zamówią, ładnie zapakują i z uśmiechem podadzą - jak np. moje ślubne szpilki:) kupowałam w tym salonie już kilka razy i zawsze byłam miło potraktowana

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kazar Toruń Plaza?

Kazar Toruń Plaza znajduje się przy Broniewskiego 90, Bydgoskie Przedmieście, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kazar Toruń Plaza?

Można skontaktować się z Kazar Toruń Plaza pod numerem +48 564 704 561

Jak można dotrzeć do Kazar Toruń Plaza?

Do Kazar Toruń Plaza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements