Opinie

  1. Złota Rybka ★★★☆☆

    Miejsce łączenia dwóch rzek. Miejsce do odpoczynku z wiatą. Tablica informacyjna znajduje się po drugiej stronie rzeki za mostem kolejowym....

  2. Kajetan Pastwa ★★★★★

    Uwielbiam to miejsce za 2 rzeczy brak ludzi, raz na parędziesiąt minut ktoś przejdzie z psem na spacer, oraz piękno natury i możliwość poruszenia wyobraźni tego jak stary most mógł funkcjonować w latach swojej działalności

  3. Daniel Radecki ★★★☆☆

    Jeśli jest się w pobliżu to warto zobaczyć, ale jechać tam specjalnie nie ma raczej sensu. Dojazd drogą nieutwardzoną w której jest pełno dziur. Miejsce dla miłośników historii i przemijania. Jest obelisk, wiata i kładka przy rzece. W dni powszednie cisza, spokój i śpiew ptaków w sezonie :)

  1. Grzegorz Kita ★★★★★

    Miejsce, w którym stykały się kiedyś granice trzech mocarstw: Prus, Rosji i Austro-Węgier. Ze względu na unikalny charakter, na początku XX wieku było to miejsce wręcz tętniące turystyką. Tygodniowo pojawiało się tutaj nawet do 8 tys. turystów. Po obu rzekach pływały turystyczne parostatki. Pierwszy raz byłem tu kilkanaście lat temu. Przez ostatnią dekadę właściwie niewiele się zmieniło a potencjał turystyczny tego miejsca jest wręcz niesamowity. Kilkadziesiąt razy większy niż obecnie.

  2. Grzegorz W ★★★★★

    Przyjemne miejsce na spacer, są też miejsca piknikowe (zadaszona wiata i miejsce na ognisko, kilka ławeczek wokół). W pobliżu parking, ale trzeba pamiętać, ze do pokonania jest wysoki wał przeciwpowodziowy - na schodach są najazdy dla wózków. Okolica ładna, rzeka nie ma nieprzyjemnego zapachu. Dostępny jest nawet pomost, zapewne dla zapalonych kajakarzy.

  3. Aleksander Chudy ★★★★★

    Miejsce bardzo ciekawe historycznie, zbieg terenu byłych zaborów- pruskiego, austro- wegierskiego oraz rosyjskiego. Na trojstyku znajduje się wiata gdzie można odpocząć, zjeść posiłek itp. Dodatkowo zbieg dopływów rzeki Przemszy zwiększa atrakcyjność tego miejsca. Polecam.

  1. Kryspin Bajek ★★★★★

    Klimatyczne i historyczne miejsce, gdzie stykały się granice 3 zaborów (oby podobna historia już nigdy nie miała miejsca). Dojście po wysokich schodach więc osoby, które mają trudność z poruszaniem mogą mieć kłopot żeby się tu dostać. W trójkącie malowniczo łączą się rzeki Przemsza. Są ławki, pomost, krąg na ognisko i zadaszone wiata, gdzie można zrobić fajną imprezę lub odpocząć, jest zadaszona, więc deszcz nie będzie przeszkadzał. Ok 200 m parking.

  2. Przemysław Kika ★★★★★

    Miejsce fajne do spędzenia dnia wolnego. Są ławeczki wiata nawet miejsce na ognisko a poza tym wszystko przy łączeniu 2 rzek. Polecam

  3. Marta Ciesielska ★★★★★

    Bardzo sympatyczne miejsce, zadbane, czyste. Niedaleko od drogi przelotowej, warto przejść się na spacer. Droga prowadząca do Trójkąta to nie ścieżka przez wały - akurat podczas mojej wizyty nie było tam przejścia. Da się tam dojść drogą między pobliskimi domami. Można również podjechać tą drogą na parking. Sam Trójkąt wygląda na zadbany. Jest miejsce na ognisko i wiata z ławkami. Na pewno można tam miło spędzić czas z grupą znajomych.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Trójkąt Trzech Cesarzy?

Trójkąt Trzech Cesarzy znajduje się przy Szlak Dawnego Pogranicza, 41-221 Sosnowiec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Trójkąt Trzech Cesarzy?

Można skontaktować się z Trójkąt Trzech Cesarzy pod numerem +48 507 938 620

Jak można dotrzeć do Trójkąt Trzech Cesarzy?

Do Trójkąt Trzech Cesarzy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements