Wszystkie swoje zwierzęta i ptaki tam leczę bo to najlepsza lecznica, dobrze wyposażona i leczenie jest skuteczne. Doktor Nowak posiada olbrzymią wiedzę i doświadczenie a także cierpliwość. Jasno i wyczerpująco wszystko tłumaczy. Lekarz z powołania i zamiłowania. Wszystkie badania na miejscu. Super sympatyczni wszyscy pracownicy. A najważniejsze jest to że wszystkie leczone tam moje zwierzęta i ptaki żyją i z chętnie tam jeżdżą. Polecam zdecydowanie
Zdjęcia
Opinie
-
Grażyna Kurowska ★★★★★
-
Magdalena ★☆☆☆☆
Od wielu dni próbowałam się dodzwonić, zapytać co kiedy i jak ,żeby przyjść z pieskiem, niestety bezskutecznie. Wczoraj zwolniłam się specjalnie wcześniej z pracy ,aby być już po 14-tej .Byłam 14:20 , mój 12 -letni york był mega zestresowany.Ma duży problem z tchawicą więc się dusi, jak się stresuje ,gdy jest w emocjach.....co, zwróciło uwagę innych czekających pacjentów .Na korytarzu było w sumie trzech pacjentów jak ustaliłam.W pewnym momencie wychodzi pani i mówi do mnie ,że mam nie czekać , bo już dzisiaj nie zostaniemy przyjęci .Ja patrząc na zegarek mocno się zdziwiłam. Odpowiadam ,że piesek potrzebuje pomocy ,a nie mogę się tu dodzwonić żeby ktoś wskazał kiedy ,o której przyjść.Pani potwierdziła ,że nie można się dodzwonić ....i rozkłada ręce.Pytam po co numer na stronie ,który nie funkcjonuje ...bez odpowiedzi. Mówię ,że pies potrzebuje pomocy ....pani ze spokojem odpowiada : TO PROSZĘ POSZUKAĆ POMOCY GDZIE INDZEJ . Wszyscy się popatrzyli ,widząc że piesek ledwo zipie , jaką odpowiedź dostałam .Szok i niedowierzanie. Po pierwsze nigdy dotychczas nie zdarzyło się ,abym nie zdołała się dodzwonić do któregokolwiek innego gabinetu weterynaryjnego.Jesli nawet gdzieś ,ktoś nie odebrał ,to zaraz oddzwaniano na nieodebrany numer .Tutaj nic ,zero zainteresowania . Szkoda ,że nie mogłam rozmawiać z właścicielem,panem Nowakiem...coś trudno mi uwierzyć,że by nas nie przyjął w takiej sytuacji.Jest pełnym empatii człowiekiem /lekarzem . Niestety owa pani nawet go o to nie zapytała. Jedno jest pewne, uważam ,że ta pani nie dość ,że robi Panu złą reklamę , to jeszcze odsyła do konkurencji. To nie do pomyślenia.
-
Andrzej Zgoda ★★★★★
Obsługa świetna. Jedyny problem to nie da się dodzwonić telefonem. Przychodnia jest tak zajęta, że nie odbierają telefonów. Można przyjechać ze zwierzakiem i poczekać w kolejce bez wcześniejszego umawiania się.
-
Alex Juli ★☆☆☆☆
Generalnie klinika ta była przez jakiś czas najlepsza w mieście. Niestety, bardzo mi przykro z tego powodu, zaczęli oni iść na ilość zamiast jakość. Wizyty bardzo powierzchowne i bez troski o dobro zwierząt. Kiedyś naprawdę było tam inaczej, była jakość ponad wszystko. Teraz gdy mają kolejkę przed drzwiami jeszcze przed otwarciem widać że wszystko im jedno. Przykre to w sumie. Trzymam kciuki za państwa Nowaków i ich ekipę bo niestety aktualnie są lepsze alternatywy dla ich usług w promieniu 30 km od Miechowa.
-
eiolsia ★★★★★
Nie ma lepszej Przychodni weterynaryjnej niż ta. Podejście do klienta jak i do pupila z którym się przyszło zasługuje na ocenę 5/5. Każdy lekarz miły a co najważniejsze posiada rękę do zwierząt. Miałam możliwość być na wizycie u Pani Ewy. Kobieta konkretna, z uśmiechem na twarzy, pozytywna energia a co najlepsze z podejściem do pieska. Takich lekarzy powinniśmy cenić, którzy sumiennie wykonują swoją pracę, a nie na odwal się. Polecam serdecznie wszystkim! Dodatkowo nie wiem skąd złe komentarze. Rozumiem, że niektórzy mogą być oburzeni i może ich coś zaboleć ale pamiętajcie przychodzicie do lekarza że swoim pupilem a zadaniem obsługi jest pomóc mu a nie wam. Jeszcze raz polecam serdecznie❤️
-
aneta liwoch ★★★★★
Zawsze chodzę tam że zwierzętami i jestem bardzo zadowolona ♥️
-
Nina Król ★★★★★
Polecam cały zespół, szybko sprawnie uspokoili mnie, ze nawet mając starszego kota można zrobić zabieg. Wykonane badania aby było wszystko okej i guzy na brzuchu małpki usunięte. Lepiej czasami pojechać więcej km z psem czy kotem niż korzystać z lecznicy na miejscu. Wspaniałe miejsce :)
-
Magdalena Garus ★☆☆☆☆
Nie polecam, zostałam pogryziona przez psa, mój pies również. Skontaktowałam się z doktorem z ogromną prośbą aby przyjął nas bez kolejki, ponieważ mam pogryzione ręce i nie jestem w stanie jechać do Krakowa, gdzie by mogli nas tak przyjąć. W bardzo chamsko sposób „pożegnał się” i rozłączył. Nie pierwszy raz Byłam niezadowolona, ale to przelało całą szalę.
-
Harambe Rip ★☆☆☆☆
Zbyt rutynowo. Co chwila przyjmował mnie inny lekarz. Za każdym razem trzeba było przypominać co dolega zwierzeciu. Brak dokładnego informowania o stanie zdrowia mojego pupila to nie wiem jak skomentować. Faktycznie miło, ale czy o to chodzi? Nie polecam ufać w 100%, bo to się może skończyć dla zwierzęcia źle. Jak się nie wie, jak leczyć, to pasowałoby podpowiedzieć, kto może wiedzieć, a nie mówić, że nic się nie da zrobić i "tak musi być" i odbierać nadzieję, tym bardziej, że znalazłem lekarza, który pomóc mógł. Pani od tabletek podała też raz złą dawkę, więc też sprawdzajcie, co wam podają.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia Weterynaryjna?
Przychodnia Weterynaryjna znajduje się przy Marii Konopnickiej 17A, 32-200 Miechów, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Weterynaryjna?
Można skontaktować się z Przychodnia Weterynaryjna pod numerem +48 535 535 545
Jak można dotrzeć do Przychodnia Weterynaryjna?
Do Przychodnia Weterynaryjna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku