Bardzo fajny hotel. Miła obsługa oraz wygodne pokoje. Bardzo smaczne śniadania. Przed hotelem ogólnodostępny parking. Serdecznie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz K ★★★★★
-
Artur Nowicki ★★★★★
Bardzo ciekawe miejsce dla wielbicieli filmu Vabank. Warto tu przyjechać chociażby tylko z sentymentu, a najlepiej na weekend z przyjaciółmi i zrobić sobie biesiadę w strojach z lat 20-30. Tak niedawno spędziłem tam czas i było bardzo miło. Blisko do słynnego zamku. W okolicy atrakcje związane z Chopinem. To wszystko daje powód do pobytu na dłuższy weekend.
-
Ryszard Ziolkowski ★★★★★
Bardzo miły i klimatyczny hotel. Czystość na 5 i przede wszystkim wspaniała obsługa. Dziękuję i polecam.
-
R. Niedolistek ★★★★★
Polecam ten hotel. Miejsce fajne, czystko, śniadanka smaczne i obsługa bardzo miła.
-
aneta napieralska ★★★★★
Hotel w dobrym stylu wykonany.Cały zespół obsługi zasługuje na wysokie oceny. P. Paulina z którą mieliśmy kontakt podczas dokonywania rezerwacji , później przed przyjazdem kilkakrotnie prowadząc rozmowy telefoniczne byliśmy zawsze mile zaskoczeni rozmowami. Przemiła osoba. Podczas weekendowego pobytu spotykaliśmy się z P. Mileną. Pani Milena dbająca w najmniejszym szczególe o gości, zawsze uśmiechnięta, bardzo dobry serwis całego śniadania. Pozostała ekipa hotelu również na przysłowiową dziesiątkę . Czysto zarówno w pokojach na korytarzach, i w każdym innym miejscu. Jedzenie bardzo dobre przygotowywane z największą starannością o detale przy śniadaniach czy przy serwowaniu dań z karty. Bardzo dużym zaskoczeniem dla nas były serwowane na śniadaniach produkty lokalne i własnej produkcji od serów, miodu, dżemów, wędlin, pasztetów , ciast nawet musztardy i chrzanu. To zasługuje na szczególne wyróżnienie. Dziękujemy za pobyt. Polecamy każdemu kto się zastanami nad wyborem tego miejsca. Pozdrowienia i podziękowania dla całego zespołu hotelu. Aneta i Marcin ( Łódź)
-
Daniel Hołociński ★★★★☆
Zjadłem pysznego pstrąga ze łbem. Bardzo dobrze przyrządzony. Surowke z miksem sałat, pomidorków koktajlowych, ogórkiem i świetnym dresingem na bazie musztardy djon, miodu i soku z cytryny. Nawet pospolite frytki były smaczne (grubo ciosane). Restauracje polecam, z usług hotelowych nie korzystałem, a sam Golub Dobrzyń to fajne miejsce na weekendowy wypad.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Restauracja Vabank?
Hotel Restauracja Vabank znajduje się przy Rynek 9, 87-400 Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Restauracja Vabank?
Można skontaktować się z Hotel Restauracja Vabank pod numerem +48 603 671 583
Jak można dotrzeć do Hotel Restauracja Vabank?
Do Hotel Restauracja Vabank można dotrzeć, korzystając z poniższego linku