Dr Fanfara to najgorszy możliwy wybór. Nigdy nie widziałem większej niekompetencji. Trzymajcie się od niej z daleka. Przyjechałem z żoną, bo miała ostry ból serca. Ta baba stwierdziła, że nic nikomu nie dolega i w nic nie wierzy (za 5min miała kończyć pracę) więc po co robić sobie dodatkową pracę. W szpitalu wykazali poważne powikłania... To nie lekarz, tylko leniwa ku***
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz ★☆☆☆☆
-
Sylwia Ryczek ★☆☆☆☆
Do przychodni należy moi rodzice,dotychczas gdy był dr.Lis było ok. Teraz niestety już go mieć ma jest nowy kierownik,świetny lekarz,polecam ale niestety nie zawsze jest. Pozostałe dwie lekarki porażka.
-
Ogarnij matme ★☆☆☆☆
Osobiście nie korzystam z tej poradni ale mój tata, który ma 70 lat owszem. Jedyne co mogę powiedzieć to dramat... tata dwa miesiące po udarze a miesiąc pozabiegu w SCCS zgłosił się do lekarza rodzinnego ze złym samopoczuciem, dreszczami i napadowym bólem głowy. Lekarz zmierzył ciśnienie i okazało się bardzo niskie. Zalecenia lekarza to pić kawę. No po prostu medycyna na najwyższym poziomie... zero badań typu morfologia, mocz, nie wspomagając już o tym, że przy tak niskim ciśnieniu powinno być zrobione EKG czy pokierowanie pacjenta dalej.
-
FLUX ★☆☆☆☆
Długi czas oczekiwania od 10 do 12 stej czekałem a badanie trwało 3 min, dodatkowo panie na recepcji bardzo nie miłe. Krzyczą na mnie :(
-
Elżbieta Golus ★★★★☆
Nigdy nie mam problemu z nawiązaniem kontaktu z poradnią. Jeżeli w rejestracji nie odbierają telefonu wówczas dzwonię do kierownika poradni ( nr telefonu jest podany na drzwiach poradni ). Zawsze załatwię własne zdrowotne sprawy.
-
MagiC9359 ★☆☆☆☆
Dramat dramat. Dodzwonienie graniczy z cudem. Mozna dzwonic od rana do wieczora i nic. Połączenia po 200-300 razy i nic. DRAMAT!!! Bardzo nie miła Pani w rejestracji. Nie zarejestruje pacjenta gdy potrzebna pomoc i to bardzo ważna. A gdy mówi się o tym że złoży sie skargę do NFZ'tu i prosi się o jej dane osobowe, bo mamy takie prawo żeby wiedzieć kto nas rejestruje (nie chce zarejestrować) to Pani w rejestracji wyłącza telefon i olewa ludzi. Także polecam ludziom którzy mieli problemy z ta przychodnia i z pracownikami rejestracji do złożenia skargi do NFZ'tu bo tak nie może być że sobie nic z tego nie robią i siedzą bez karnie.
-
Patryk ★☆☆☆☆
Nie polecam tego miejsca, Pani w recepcji bardzo chamska , próbuje być lekarzem, mówi co brać za leki i tutaj cytuje "jeżeli coś Pani nie pasuje to proszę przenieść kartotekę" i taka osoba pracuje z chorymi i starszymi osobami ? Powinni automatycznie wyrzucić taka osobę z pracy za takie zachowanie. A dodzwonić się to graniczy z cudem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wigor Sp. z o.o. NZOZ. Centrum medyczne?
Wigor Sp. z o.o. NZOZ. Centrum medyczne znajduje się przy Miarki 5, 41-800 Zabrze, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wigor Sp. z o.o. NZOZ. Centrum medyczne?
Można skontaktować się z Wigor Sp. z o.o. NZOZ. Centrum medyczne pod numerem +48 322 710 318
Jak można dotrzeć do Wigor Sp. z o.o. NZOZ. Centrum medyczne?
Do Wigor Sp. z o.o. NZOZ. Centrum medyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku