Opinie

  1. Mateusz ★☆☆☆☆

    Dr Fanfara to najgorszy możliwy wybór. Nigdy nie widziałem większej niekompetencji. Trzymajcie się od niej z daleka. Przyjechałem z żoną, bo miała ostry ból serca. Ta baba stwierdziła, że nic nikomu nie dolega i w nic nie wierzy (za 5min miała kończyć pracę) więc po co robić sobie dodatkową pracę. W szpitalu wykazali poważne powikłania... To nie lekarz, tylko leniwa ku***

  2. Sylwia Ryczek ★☆☆☆☆

    Do przychodni należy moi rodzice,dotychczas gdy był dr.Lis było ok. Teraz niestety już go mieć ma jest nowy kierownik,świetny lekarz,polecam ale niestety nie zawsze jest. Pozostałe dwie lekarki porażka.

  3. Ogarnij matme ★☆☆☆☆

    Osobiście nie korzystam z tej poradni ale mój tata, który ma 70 lat owszem. Jedyne co mogę powiedzieć to dramat... tata dwa miesiące po udarze a miesiąc pozabiegu w SCCS zgłosił się do lekarza rodzinnego ze złym samopoczuciem, dreszczami i napadowym bólem głowy. Lekarz zmierzył ciśnienie i okazało się bardzo niskie. Zalecenia lekarza to pić kawę. No po prostu medycyna na najwyższym poziomie... zero badań typu morfologia, mocz, nie wspomagając już o tym, że przy tak niskim ciśnieniu powinno być zrobione EKG czy pokierowanie pacjenta dalej.

  1. FLUX ★☆☆☆☆

    Długi czas oczekiwania od 10 do 12 stej czekałem a badanie trwało 3 min, dodatkowo panie na recepcji bardzo nie miłe. Krzyczą na mnie :(

  2. Elżbieta Golus ★★★★☆

    Nigdy nie mam problemu z nawiązaniem kontaktu z poradnią. Jeżeli w rejestracji nie odbierają telefonu wówczas dzwonię do kierownika poradni ( nr telefonu jest podany na drzwiach poradni ). Zawsze załatwię własne zdrowotne sprawy.

  3. MagiC9359 ★☆☆☆☆

    Dramat dramat. Dodzwonienie graniczy z cudem. Mozna dzwonic od rana do wieczora i nic. Połączenia po 200-300 razy i nic. DRAMAT!!! Bardzo nie miła Pani w rejestracji. Nie zarejestruje pacjenta gdy potrzebna pomoc i to bardzo ważna. A gdy mówi się o tym że złoży sie skargę do NFZ'tu i prosi się o jej dane osobowe, bo mamy takie prawo żeby wiedzieć kto nas rejestruje (nie chce zarejestrować) to Pani w rejestracji wyłącza telefon i olewa ludzi. Także polecam ludziom którzy mieli problemy z ta przychodnia i z pracownikami rejestracji do złożenia skargi do NFZ'tu bo tak nie może być że sobie nic z tego nie robią i siedzą bez karnie.

  1. Patryk ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca, Pani w recepcji bardzo chamska , próbuje być lekarzem, mówi co brać za leki i tutaj cytuje "jeżeli coś Pani nie pasuje to proszę przenieść kartotekę" i taka osoba pracuje z chorymi i starszymi osobami ? Powinni automatycznie wyrzucić taka osobę z pracy za takie zachowanie. A dodzwonić się to graniczy z cudem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wigor Sp. z o.o. NZOZ. Centrum medyczne?

Wigor Sp. z o.o. NZOZ. Centrum medyczne znajduje się przy Miarki 5, 41-800 Zabrze, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wigor Sp. z o.o. NZOZ. Centrum medyczne?

Można skontaktować się z Wigor Sp. z o.o. NZOZ. Centrum medyczne pod numerem +48 322 710 318

Jak można dotrzeć do Wigor Sp. z o.o. NZOZ. Centrum medyczne?

Do Wigor Sp. z o.o. NZOZ. Centrum medyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements