Zwykła przychodnia, personel uprzejmy. Przyszłam tu po zaświadczenie lekarskie na prawo jazdy. Zrobiłem wszystko w ciągu godziny (dla porównania - w Mińsku zajmuje to cały dzień). Ale są dziwne momenty z płatnością. W recepcji pani podała mi cenę 180 zł. Lekarz w gabinecie zobaczył, że jestem obcokrajowcem i podał cenę 200zł. Po zapytaniu dlaczego szybko zmienił na 180zł. Nadal płatność tylko gotówką, bez kasy i czeku. W gabinecie lekarskim. To było dla mnie bardzo dziwne. Jakby to była jakaś łapówka. Ale może dla Polski jest ok. Pierwszy raz się z tym spotkałem
Zdjęcia
Opinie
-
Ekaterina ★★★☆☆
-
Jan Kowalski ★☆☆☆☆
Nie można się dodzwonić. Trzeba jeździć i umawiać wizytę na miejscu.
-
Lord Wiader ★☆☆☆☆
TRAGEDIA!!!! Pani który siedzi na recepcji już mogła byś sobie zrobić wolne ewidentnie nie nadaje się już do pracy jest niemiła i arogancka jedna osoba przy rejestracji czeka 35 minut Omijać szerokim łukiem
-
Jolanta Jóźwik ★☆☆☆☆
Rejestracja to jakaś POMYŁKA! pacjent który dzwoni to wszelkie zło dla tych pań. Robienie łaski i brak kultury osobistej to norma-odkładanie telefonu w czasie rozmowy.Żenada!przenoszę się z całą rodziną do innej przychodni.
-
Justyna .R ★☆☆☆☆
Nie polecam tej poradni. Panie rejestratorki z kulturą osobistą nie mają nic wspólnego. Żeby umówić się na zwykłą wizytę, trzeba zszargać sobie nerwy. Pani dr Gawlińska bardzo często jest nieuprzejma, podważa dolegliwości pacjenta i robi osobiste wywody co jest nie na miejscu. Sama pracuję w ochronie zdrowia i to, z czym tu kilkakrotnie się spotkałam jest dla mnie bulwersujące. Nie polecam.
-
Sylwia ★☆☆☆☆
Nie polecam, po siedmiu latach przynależności do tej placówki medycznej. Rejestracja mimo, że obsługiwana przez kobiety dojrzałe-kultura osobista i wiedza na poziomie zerowym. Odpowiedzi na zadawane pytania w stylu "Nie bo nie" czy "Nie wiem, jestem tu tylko rejestratorką". Pani dr Twardawa często bywała nieuprzejma i zdarzały się złośliwe komentarze w moim kierunku. Raz czy drugi można to usprawiedliwić złym dniem, ale nie, kiedy zdarza się to prawie za każdym razem. Sama pracuje z ludźmi ale nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby przelewać swoje frustracje na niczemu winnych pacjentów/klientów.
-
Krzysztof Stachyra (Jokris) ★★★★☆
Przychodnia lekarska Medan oferuje w większości przypadków usługi płatne. Ceny jak w innych tego typu miejscach. Dostępny jest lekarz rodzinny z NFZ, oraz specjaliści różnych dziedzin. Bardzo dobry urolog, niestety płatny. Obsługa klienta bez zarzutów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nasze zdrowie - Centrum Usług Medycznych?
Nasze zdrowie - Centrum Usług Medycznych znajduje się przy Szarych Szeregów 3, 44-194 Knurów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Nasze zdrowie - Centrum Usług Medycznych?
Można skontaktować się z Nasze zdrowie - Centrum Usług Medycznych pod numerem +48 327 939 818
Jak można dotrzeć do Nasze zdrowie - Centrum Usług Medycznych?
Do Nasze zdrowie - Centrum Usług Medycznych można dotrzeć, korzystając z poniższego linku