Dodzwonić się do tej przychodni graniczy z cudem!!! Prędzej człowiek zdechnie niż ktoś odbierze telefon !!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz “Mateo” 1948 ★☆☆☆☆
-
Jane Doe ★☆☆☆☆
Tragedia. Rejestrowanie ludzi na konkretne godziny co do minuty to jest fikcja. Ustawiają ci termin na 9:05 wchodzisz o 11. Nikogo nie interesuje, że masz priorytet. Tragedia. Zero organizacji. Pacjenci zapisywani co 5 minut a wizyta trwa 20-30 minut. Ludzie ustawieni na godzinę 10 wchodzą o 11 przed tymi co byli na 9:05. Dramat naprawdę dramat
-
Ewa Przybyła ★☆☆☆☆
Podczas rozmowy telefonicznej pani z rejestracji mówiła tak cicho że nie było słychać co mówi, a jak nie odpowiedziałam to krzyczała do telefonu, było to bardzo niegrzeczne, mam wrażenie że ta pani w rejestracji była tam za karę.
-
Michał90 Michał90 ★★★★★
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Paniom z sali rehabilitacyjnej a w szczególności najstarszej Pani, która idealnie trafiła z diagnozą i poświęcała mi naprawdę dużo czasu. Indywidualne podejście tego Anioła sprawiło że mogę ponownie siedzieć w pracy nie odczuwając bólu odcinka lędźwiowego. Zaangażowanie Pani fizjoterapeutki na 5+. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
-
roman karkoszka ★★★★★
Bardzo miła obsługa w recepcji. Dziewczyny bardzo pomocne. Pani dr. Ivan Halina znakomity fachowiec z wielką dozą empatii. Oddanie się pacjentom pani doktor jest prawdziwą inspiracją i wzorem do naśladowania. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Roman Karkoszka
-
Olek ★☆☆☆☆
Jeden wielki nieporządek, w recepcji jedna Pani, która cokolwiek ogarnia - reszta albo pracuje tam zdecydowanie za karę. Łaska w każdym słowie, brak konkretnych odpowiedzi na pytanie, wprowadzanie zainteresowanych w błąd i to niejednokrotnie. Lekarze również pozostawiają wiele do życzenia, albo "leczy" okulistka, która sama już nic nie widzi, albo lekarze interniści, którzy twierdzą, że oni bardzo skupili się na danym pacjencie ale ten zawał to się sam tak jakoś zrobił, bo przecież przewlekłe choroby i tragiczne wyniki badań na to nie wskazywały. Dodzwonić się tam, oczywiście graniczy z cudem, ale zachodzisz na miejsce i na dzień dobry słyszysz: "Grażynka! Zrobić Ci kawki? Bo ciastko rano kupiłam." Rozumiem, przerwy, czas wolny. Szkoda, że tak jest tam cały czas. Jak praca się nie podoba, to wystarczy sobie zmienić, a nie psuć ludziom dzień swoimi minami, stękaniami czy mamrotaniem pod nosem.
-
Karolina ★☆☆☆☆
Panie w rejestracji to porażka, a lekarze specjaliści przyjmują w godzinach dostępnych chyba tylko dla emerytów.
-
dariusz bogawski ★☆☆☆☆
Lekarz psychiatra przyjmujący jako lekarz ogólny nie polecam badanie kręgosłupa odcinka szyjnego z kilkudniowy paraliżującym bólem Przeprowadził w sposób sadystyczny i sprawiający ogromnym ból wykręcają głowę we wszystkich kierunkach jak by miał do czynienia z kukłą.Gdzie każdy nie kontrolowany ruch głowy sprawiał ogromny ból Była to zemsta za zwrócenie uwagi pacjentowi który wszedł na badanie omijać istniejącą kolejkę wcześniej ustalona przez oczekujących pacjentów Taki ch..j
-
Paulina Dominik ★☆☆☆☆
Dla mnie żenada Czekanie na odebranie połączenia od Pań na recepcji trwa wieki , a jak już telefon zostanie łaskawie odebrany to Pani przez telefon brzmi jakby odbierała telefon za karę . Przez 30 min byłam 3 w kolejce na połączeniu . Jak dla mnie żart , serdecznie nie polecam .
-
Anna Xxx ★☆☆☆☆
Zero, jeśli chodzi o Wielką Panią z laryngologii, nie polecam. Jak się nie chce leczyć ludzi,tylko przyjść i odbębnić godziny,to lepiej zostać w domu,albo szybciej na emeryturę przejść. Tytuł lekarza jest dla ludzi chcących nieść pomoc wstyd! Żal mi pacjentów którzy się dostaną pod wielką łaskę tej Pani.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia Wielospecjalistyczna nr 1. NZOZ?
Przychodnia Wielospecjalistyczna nr 1. NZOZ znajduje się przy Wojska Polskiego 10, 44-120 Pyskowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Wielospecjalistyczna nr 1. NZOZ?
Można skontaktować się z Przychodnia Wielospecjalistyczna nr 1. NZOZ pod numerem +48 323 330 570
Jak można dotrzeć do Przychodnia Wielospecjalistyczna nr 1. NZOZ?
Do Przychodnia Wielospecjalistyczna nr 1. NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku