Dodzwonić się nie sposób, grunt że dziewczyny z rejestracji rozklekotane między sobą jak przekupki na targu. Żeby się zarejestrować (na za kilka dni, bo nigdy nie ma terminu) trzeba jechać osobiście. Czekając na przyjęcie lekarza obserwowałam pracę dziewczyn z rejestracji i nie dziwię się że panuje taki chaos. One wolą plotkować i rozmawiać o swoich perypetiach niż odebrać dzwoniący telefon. Każde normalne szefostwo zrobiłoby z tym porządek, więc zakładam że jest na to przyzwolenie z góry. Koniec końców obrywa pacjent, a życie w folwarku toczy się dalej. O was można śmiało książkę napisać, tragikomedia.
Zdjęcia
Opinie
-
Sylwia K ★☆☆☆☆
-
M ★☆☆☆☆
Totalna porażka !W piątek rano dodzwonisz się przy dobrych wiatrach po trzydziestej piątej próbie połączenia się z przychodnią ..i najważniejsze-mimo zapewnienia dnia poprzedniego tj. w czwartek, że termin znajdziemy na przyszły tydzień, ale dopiero w piątek, bo jeszcze nie ma grafiku na kolejny tydzień-jest kpiną. Panie z rejestracji pracują za karę, są niesympatyczne i bardzo mało pomocne-oczywiście nie wszystkie, ale ciężko ocenić, z którą się rozmawia, ale dziś bezczelnie odłożyła słuchawkę. Nie wspomnę tutaj o próbie dostania się do lekarza POZ w przypadku przeziębienia, grypy czy najzwyczajniej złego samopoczucia-tutaj chorobę należy sobie zaplanować co najmniej 3 dni wcześniej,by ktoś dał radę nas przyjąć.
-
Egon ★☆☆☆☆
Katastrofa. Rejestracja poza zasięgiem ( dzwoniłem 17 razy) . Po przybyciu osobistym do rejestracji pani oznajmiła że wizyta u lekarza pierwszego kontaktu jest możliwa w przyszłym tygodniu ( chyba jak już będę zdrowy) to wtedy się doczekam. Z daleka od tej instytucji.
-
Karolina Hamulec ★☆☆☆☆
Dzisiaj mąż miał zaplanowana wizytę na 8 rano ale gdy przyjechałam do przychodni i zapytałam czy mogę zamiast męża wskoczyć na ten termin Panie odpowiedziały, że tak . Ale jak się okazało według ich systemu mąż wczoraj wieczorem dostał smsa i odmówił nią. Przy Paniach dzwoniłam do męża okazało się, że nie dostał żadnego smsa i z niczego nie rezygnował. Ale niestety system powiedział im tak i koniec było dyskusji. Niestety nie przyjęły mnie nawet nie chciały tego wyjaśnić. Może warto sprawdzić czy system dobrze działa? Bo jak jest możliwe mowia ,że ktoś dostał smsa i odesłał spowrotem z rezygnacja a naprawdę nawet SMS nie przyszedł.
-
Łukasz Kuchta ★☆☆☆☆
Szokujące zachowanie w przychodni Remedium Dzisiejsza wizyta w przychodni Remedium była dla mnie szokującym i skandalicznym doświadczeniem. Mój syn zwijał się z bólu brzucha, więc natychmiast, prosto z pracy, zawiozłem go do przychodni, licząc na pilną pomoc. Pani w rejestracji wykazała się zrozumieniem i poinstruowała mnie, żebym udał się do gabinetu, w którym przyjmowała dr. I.A Również pacjenci czekający w kolejce, widząc stan mojego syna, jednogłośnie zgodzili się, żebym wszedł poza kolejnością. Niestety, zamiast zrozumienia i pomocy, spotkałem się z niezwykłą arogancją i brakiem empatii ze strony pani doktor. Po krótkim przedstawieniu sytuacji usłyszałem niepotrzebny, pretensjonalny monolog skierowany przez telefon do recepcjonistki, w którym lekarka narzekała na grafik i to, jak bardzo jest zmęczona "wtorkami", bo czuje się "gorzej niż po 24-godzinnym dyżurze". Całe narzekanie trwało dobrych kilka minut, a nas traktowano jak niechciany, dodatkowy problem. Pani doktor, zamiast zająć się nagłym przypadkiem mojego syna, z łaską oświadczyła, że przyjmie go dopiero na samym końcu, po wszystkich pacjentach. Nawet nie zapytała, jak się czuje dziecko, które wcześniej płakało z bólu. Takie podejście jest absolutnie niedopuszczalne. Lekarz powinien kierować się empatią i chęcią pomocy, zwłaszcza w nagłych przypadkach, a nie narzekaniem na nadmiar pacjentów. Zdecydowanie odradzam
-
J B ★☆☆☆☆
Byłam umówiona dziś na badania. Pani która pobierała mi krew była bezczelna, arogancka i siedziała w gabinecie jakby była tam za karę. A skoro płace 230zl za komplet badań to wypadałoby wprowadzić trochę milszą atmosferę? Pani zaczęła pobieranie krwi od tekstu „Nie ma Pani żył i nic Pani z tym nie robi” gdzie profesjonalizm? Zachęcam do zmiany stanowiska pracy, bo to jakaś kpina. Więcej tam nie wrócę i odradzam każdemu.
-
Elzbieta Sz ★★★★★
Przychodnia Remedium w Pyskowicach. Bardzo pozytywnie odebrałam moją pierwszą wizytę. Bez problemu wieczorem po 18 się dodzwoniłam i umówiłam na kolejny dzień. Pani doktor bardzo miła, kompetentna, empatyczna dla pacjenta. Bez kolejki. Wszystko jak być powinno.
-
Patrycja S ★☆☆☆☆
Tragedia. Na wizytę tego samego dnia umowic się graniczy z cudem.... Dr Bachulska to chyba pomyliła zawody, bo lekarz i to jeszcze pediatra powinien być z powołania... w tym przypadku na pewno tak nie jest. Po tym incydencie, ktory mnie dzisiaj spotkal Nie pozostaje mi nic innego jak zmienić przychodnie. I reszcie też to polecam.
-
Józef Jańczak ★☆☆☆☆
Rejestracja telefoniczna w przychodni nie działa, nie można się dodzwonić. Osobiście też niewiele lepiej, panie zajęte swoimi sprawami a pacjent zło konieczne. Można przy okazji się takie ciekawostki dowiedzieć że "to nie piekarnia" i inne tego typu mądrości i rady życiowe. Dramat. Jeśli chodzi o lekarzy to wszystko OK ale dostać się do nich to już zupełnie inna historia.
-
Dominika B ★★★★★
Zastanawia mnie skąd tyle negatywnych opinii. Z całego serca polecam Panią Mariolę z Laboratorium - pierwszy raz miałam tak profesjonalnie i sprawnie pobraną krew…również polecam dr.Ewę Miksch -ginekolog. Wizyta przebiega w bardzo miłej i luźnej atmosferze. A jeśli chodzi o rejestracje - Zawsze gdy dzwonię się umówić, nie ma żadnego problemu…zawsze się dodzwonię. Polecam !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia Pyskowice - Centrum Usług Medycznych Remedium?
Przychodnia Pyskowice - Centrum Usług Medycznych Remedium znajduje się przy Ignacego Paderewskiego 11, 44-120 Pyskowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Pyskowice - Centrum Usług Medycznych Remedium?
Można skontaktować się z Przychodnia Pyskowice - Centrum Usług Medycznych Remedium pod numerem +48 322 338 762
Jak można dotrzeć do Przychodnia Pyskowice - Centrum Usług Medycznych Remedium?
Do Przychodnia Pyskowice - Centrum Usług Medycznych Remedium można dotrzeć, korzystając z poniższego linku