Opinie

  1. Magdalena K. ★☆☆☆☆

    Niestety już drogie noclegi. Od 1.07. br ceny wzrosły o 150% w pokojach wieloosobowych, a w apartamencie o 100%. Jedna łazienka koedukacyjna na sporo osób 2 prysznice i 2 WC, a do tego brak internetu. Dość spokojne miejsce. Pokoje 4 osobowe i większe z łóżkami piętrowymi. Rozumiem, że było za tanio, ale to o ile wzrosły ceny to... CHORE. Cóż jedno z moich ulubionych schronisk "zeszło na psy".

  2. Anna Kaczmarska ★★★★★

    W schronisku pracują przemiłe Panie, jest czysto, spokojnie, pokoje są duże a kuchnia wyposażona w wszystko co potrzebne. Cena jest abstrakcyjnie niska. Łazienki są koedukacyjne, prysznice zamykane na zamek.

  3. Μαρτίνος Yott ★★★★★

    Super miejsce! Porządek, czysto i jeszcze raz czysto - to pierwsze wrażenie - zarówno po wejściu do pokoju, jak i łazienek. Łóżko wygodne, czysta pościel, ciepła woda w kranie, prysznice, kibelek, dach nad głową - słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne. Ponieważ obiekt to SCHRONISKO (a nie hotelik / pensjonat dla rozwydrzonych i pełnych roszczeń klientów) ma więc swoje jasno określone zasady wedle których funkcjonuje. Kto uszanuje zasady, jakie tu panują - będzie w pełni zadowolony z nocowania tutaj. Pozytywnego obrazu dopełnia niesamowicie przyjazna i sympatyczna pani w recepcji, na której zmianę miałem przyjemność trafić (pozdrawiam :-) ) Internat jest oddalony od centrum miasta (starówki) o jakieś 35-40 minut marszu, ale przy samym budynku, jak i w niedużej odległości od niego (na innych ulicach) są przystanki komunikacji miejskiej, z których w niecałe 10 minut można się przemieścić pod samo stare miasto. Podsumowując: dla wszystkich mających we krwi szacunek do innych oraz poszanowanie zasad, jakie zastaje się na miejscu - ten obiekt to wymarzone miejsce na nocleg. I ostatnie: dlatego właśnie, że to schronisko - daje szansę na godny nocleg za symboliczną wręcz kwotę.

  1. Agnieszka Wu ★★★★★

    Bardzo polecam, szczególnie osobom nastawionym na zwiedzanie i korzystanie głównie z noclegu. Bardzo czysto, pani z recepcji przemiła, bardzo niska cena.

  2. Romigo ★☆☆☆☆

    Negatyw! Negatyw! Negatyw! Zaparkowałem motocykl na utwardzonym miejscu, w taki sposób, by nikomu nie przeszkadzał. Niestety, Pani "kierowniczka", zażądała przestawienia pojazdu na "parking", którym okazał się być, nierówny, szutrowy placyk na tyłach schroniska. W rezultacie tego: przebite koło, godzinna przerwa w podróży i trzystuzłotowy rachunek za pomoc drogową! Brakło zwykłej empatii i prostej - ludzkiej życzliwości!

  3. Irmina Skladowska ★★★★★

    Fajne miejsce. Miła obsługa, niskie ceny. Wiadomo jest to schronisko wiec nie oczekujcie ze będzie to hotel pięcio gwiazdkowy. Ale dla osób które chcą się tylko gdzieś przespać to idealne miejsce. Łazienka i kuchnia do dyspozycji ogólnej. Pościel może trochę zużyta ale wyprana , czysta i pachnącą. Ogolne wrażenia bardzo dobre i miejsce godne polecenia.

  1. Nelle Ariano ★★★★☆

    Za 50 pln miałam do dyspozycji "apartament" czyli dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i łazienką . Jeżeli chodzi o standard to nie jest najwyższy natomiast za taką cenę, takiego metrażu w Toruniu nie będzie a do dyspozycji jest wszystko co potrzebne do mieszkania w tym podstawowo wyposażona kuchnia także polecam niezbyt wymagającym osobom o ograniczonym budżecie

  2. Paulina Michalska ★★★★★

    Schronisko warte polecenia dla tych, którzy szukają taniego noclegu. Warunki są bardzo dobre. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Czyste duże łazienki. Kuchnia także obszerna, czysta i wyremontowana. W pokojach dużo miejsca, ciepło, wygodne łóżka. Chociaż unosił się nieco nieprzyjemny zapach. Za nocleg płaciliśmy 18zl od osoby. Przemiła obsługa. Polecam!

  3. Konrad Tulej ★★★★★

    Niezwykle sympatyczna obsługa. Ciepłe pokoje i wygodne łóżka. Drugie piętro było w trakcie remontu, więc pewnie standard wzrośnie, oby ceny pozostały, bo są bardzo przyjazne dla portfela. Jest kuchnia i ciepła woda pod prysznicami. Czego chcieć więcej? Jak na schronisko zdecydowanie 5 gwiazdek!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Internat ZSMiE w Toruniu?

Internat ZSMiE w Toruniu znajduje się przy Świętego Józefa 24, Chełmińskie Przedmieście, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Internat ZSMiE w Toruniu?

Można skontaktować się z Internat ZSMiE w Toruniu pod numerem +48 566 596 184

Jak można dotrzeć do Internat ZSMiE w Toruniu?

Do Internat ZSMiE w Toruniu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements