Opinie

  1. As To ★★★★★

    Bardzo fajny park linowy z trasami wyposażonymi w ciągłą asekurację, co daje poczucie bezpieczeństwa. Spędziliśmy tam kolejny udany dzień, a mimo wysokiej temperatury było sporo zacienionych miejsc. Obsługa jest uprzejma i pomocna. Zdecydowanie warto odwiedzić!

  2. Szymon Witaszczyk ★★★★★

    Świetne miejsce na aktywny wypoczynek! Obsługa bardzo miła, pomocna i cierpliwa – wszystko dokładnie tłumaczą i dbają o bezpieczeństwo. Trasy są zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie – od łatwiejszych dla początkujących po bardziej wymagające dla osób lubiących wyzwania. Super atmosfera, świetna zabawa i dużo pozytywnych emocji. Na pewno wrócę i polecam każdemu!

  3. Maja Jarosz ★☆☆☆☆

    Sam park linowy jest ciekawy i trasy wyglądają naprawdę dobrze, więc miejsce jako takie mogłabym polecić. Niestety obsługa całkowicie popsuła mi wizytę. Chciałam przejść najtrudniejszą trasę, którą już kiedyś robiłam i wiedziałam, że dam sobie radę. Jednak przy kasie usłyszałam, że muszę przejść „test sprawnościowy” polegający na podciągnięciu się raz na drążku. Nie potrafię się podciągać, ale mam kondycję – robię pompki, deski, gwiazdy czy przewroty bez problemu. Mimo to powiedziano mi, że bez podciągnięcia nie zostanę dopuszczona. W regulaminie nie ma żadnej wzmianki o takim wymogu. Gdy poprosiłam o rozmowę z kierownictwem, usłyszałam, że „zepsuję zabezpieczenie”, jeśli nie umiem się podciągać. To było dla mnie szokujące i budzi ogromne wątpliwości co do bezpieczeństwa całego systemu. Podsumowując: park jako atrakcja jest fajny i mógłby sprawiać dużo radości, ale obsługa jest niestety straszna – nieprofesjonalna, niemiła i zniechęcająca.

  1. Renata Matysiok ★☆☆☆☆

    Byłam z moją rodziną w parku, niestety jeden z pracowników skutecznie zniechęcił nas i zepsuł całą zabawę swoim brakiem profesjonalizmu oraz nieumiejętnością podejścia do klienta. Bardzo szybko się denerwował, a przy każdej przeszkodzie nachalnie powtarzał, że lepiej byłoby, gdybym zeszła. Cokolwiek zrobiłam, było oceniane negatywnie. Cały czas mówił tonem, jakby nie chciał tam być, a na jego twarzy nie pojawił się ani razu uśmiech, który – moim zdaniem – mógłby zmotywować mnie i wiele innych osób. Dodam również, że pracownik ten poruszał się po terenie na rowerze i to właśnie on w największym stopniu zepsuł nam całą zabawę.

  2. Łukasz Brusik ★★★★☆

    Dla dzieci super. Prosty dojazd. Miejsc parkingowych także w normie. Obsługa miła i dosyć dobrze przygotowana pod względem szkolenia i obsługi sprzętu. Jedynie ceny z kosmosu.

  3. Dorota W. ★★★★★

    Super miejsce na wypad z dziećmi. Ceny rozsądne. Mimo, że nasz wypad odbył się w weekend to nie trzeba było zbyt długo czekać. Instruktorzy na bieżąco kontrolowali sytuację na trasach.

  1. Ewelina Stołowska ★★★★★

    Super miejsce dla całej rodziny, dzieciaki przeleciały tory po dwa razy, ceny super, mniejsze tory po 29zl, a większe były po 35zl, polecamy gorąco

  2. Grzegorz Kasperek ★★★★★

    Super atrakcja. Profesjonalne przez duże P. Dzieciaki na trasie szeregowiec przeżyją niezapomniane chwile. Polecam

  3. Zbig foto ★★★★★

    Bardzo dobre miejsce na latanie na linie i inne "wygłupy" na wysokości. Świetne miejsce na przezwyciężenie lęku wysokości. Polecam to miejsce dla wszystkich odważnych klientów. Cena za trasę na osobę to 20 zł, po zaliczeniu 5 przejść którąkolwiek trasą szóste przejście gratis.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Park Linowy LinaAdrena?

Park Linowy LinaAdrena znajduje się przy Ziemięcicka 62, 44-109 Gliwice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Park Linowy LinaAdrena?

Można skontaktować się z Park Linowy LinaAdrena pod numerem +48 792 501 200

Jak można dotrzeć do Park Linowy LinaAdrena?

Do Park Linowy LinaAdrena można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements