Opinie

  1. Agnieszka Kwaśniak ★☆☆☆☆

    Tragedia z rejestracją zdążyłam zjeść obiad i posprzątać całe mieszkanie a oni dalej nie odbierają chore !

  2. Agata Skorupa ★★★★★

    Rewelacja. Do takich miejsc az dobrze sie chodzi. Panie z rejestracji przemiłe, dr Giliavas bardzo kompetentny. Wizyta była krótka ale nawet przez chwilę człowiek nie czuł sie skrępowany albo niechciany. Bardzo polecam, oby wiecej takich lekarzy i miejsc!

  3. Szymon Kowalczyk ★☆☆☆☆

    Kpiny nie poradnia skierowanie wystawione na cito czas oczekiwania od 1-3 dni a po 4 dniu mi baba z recepcji mówi że nie mają wyników z tego tygodnia

  1. Marek Wapienik ★☆☆☆☆

    Totalna porażka, dodzwonienie się graniczy z cudem. Panie z rejestracji na dole super uprzejme, panuje cisza i spokój natomiast na górze w oczekiwaniu do lekarza rejestracja koszmarnie głośna, żyje plotkami, słychać panie z rejestracji na cały korytarz. Czyż nie jest to miejsce, gdzie przychodzą chorzy ludzie wymagający ciszy i spokoju, a nie śmiechów i gadaniny na wszystkie tematy zwłaszcza, że są w pracy, a telefon dzwoni w tle. Teraz już wiem dlaczego tak trudno się dodzwonić - są tematy ważniejsze

  2. Magdalena Witoszyńska ★☆☆☆☆

    Organizacja to dno, nieprofesjonalne recepcjonistki (przekleństwa i krzyki). Nie polecam

  3. Elżbieta Druuu ★★★★★

    Przychodnia godna polecenia, krótkie terminy do lekarzy i badań specjalistycznych, zawsze trafiam na miłe i kompetentne Panie w rejestracji.Jestem bardzo zadowolona za profesjonalne podejście do pacjena. Dziękuję.

  1. Karolina Wybrańczyk ★★★★★

    Pomimo negatywnych opini ja mogę polecić placówkę, Pani w rejestracji bardzo miła, załatwiłam sprawę bez problemów. Telefon odebrany za pierwszym razem co w innych placówkach graniczy z cudem.

  2. Angelika Suchocka ★☆☆☆☆

    Wyjątkowo słaba przychodnia. Na zdjęcie RTG czas oczekiwania w kolejce to 1,5 godziny. Po tym czasie okazuje, się, że jak się zapłaci, to można ominąć kolejkę... Brak słów i szacunku dla pacjentów.

  3. Piotr ★★☆☆☆

    Obsługa przy rejestracji - tragedia. Tylko jedna Pani, spośród kilku, robi cokolwiek. Reszta leży wręcz na fotelach, dosłownie rozwalone jak na łóżku, przeglądając komórki, więc totalnie nie interesuje ich pomoc dla pacjentów. Dodzwonić się jest tam prawie niemożliwe, a jak już się uda, to możliwe, że ktoś z rejestracji się rozłączy. Jedyny plus to niektórzy doktorzy, którzy sumiennie wykonują pracę i są bardzo uprzejmi (m.in. Pani kardiolog i endokrynolog), więc dzięki temu dwie gwiazdki, bo rejestracja nie zasługuje ani na jedną!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przychodnia Specjalistyczna Prognostic?

Przychodnia Specjalistyczna Prognostic znajduje się przy Księdza Alojzego Koziełka 8, 44-190 Knurów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Specjalistyczna Prognostic?

Można skontaktować się z Przychodnia Specjalistyczna Prognostic pod numerem +48 322 363 010

Jak można dotrzeć do Przychodnia Specjalistyczna Prognostic?

Do Przychodnia Specjalistyczna Prognostic można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements