Opinie

  1. Jagoda Kasińska ★★★★★

    Super obsługa. Przemiły Pan. Pyszne pierogi własnej roboty. Dziękuję za polecony smalczyk. Polecam sklepik z duszą.Pozdrawiam z Krakowa.

  2. Tomek Cholewinski ★★★★★

    Odwiedziliśmy sklep spożywczy w Kotlarni podczas przygotowań do trasy naszego ultra biegu ultra ZADEK. Musimy przyznać, że to prawdziwa perełka na trasie Kędzierzyn-Koźle – Gliwice. Sklep znajduje się niemal vis’a’vis kosciola. Obsługa a zarazem chyba BOSS jest przemiła i pomocna. Sklep oferuje świetne zaopatrzenie – znajdziecie tu wszystko, czego można potrzebować w drodze i nie tylko. Pyszne ciastka to prawdziwy hit! Dodatkowym atutem była miła rozmowa z właścicielem, dzięki której mogliśmy na chwilę odpocząć i naładować energię przed dalszą pracą. Zdecydowanie polecamy każdemu, kto szuka nie tylko zakupów, ale i dobrej atmosfery!

  3. Hanna Arbuda ★★☆☆☆

    Sklep jest w porządku, ma dobrą lokalizację i jest wygodny dla sąsiadów. Jednak jako klient zastanawia mnie aspekt dotyczący zdrowia pracowników. Zdarza się, że właściciel oraz jedna z pracownic często kaszlą, co od kilku lat. Kaszel jest na tyle intensywny i trwa przewlekle, że może wzbudzać duże obawy o zdrowie, zwłaszcza w kontekście młodszych i starszych osób, dlatego polecam zaopatrzyć się w maseczkę z ostrożności udając się do sklepu. Oczywiście rozumiem, że kaszel może mieć różne przyczyny, nawet związane z paleniem, ale byłoby miło, gdyby osoby kaszlące również rozważyły noszenie maseczki, co mogłoby zapewnić większy komfort zarówno klientom, jak i pozostałym pracownikom zwłaszcza w wypadku zaraźliwych chorób jak np. obecnie znów aktualna gruźlica. Czego na prawdę nikomu nie życzę.

  1. Niebo Roro ★★☆☆☆

    Spoko sklep. Bardzo miła obsługa, tylko trochę mi przykro, że właściciel nazwał mnie złodziejem bez powodu. Normalnie w twarz, że ty wziąłeś wczoraj 19 butelek z za sklepu, bo mu giną to już sobie znalazł ofiarę. Jeszcze mi mówi że to mam nikomu nie mówić o tym szczycie hamstwa. NIE ŻYCZĘ SOBIE i nie polecam ! Trochę tak jakby splunąć komuś w twarz i jeszcze "nie mów nikomu".

  2. Maciej Machnik ★★★★★

    Bardzo miła obsługa i najlepsza kiełbasa jaką kiedykolwiek jadłem.

  3. Majk Tyson ★★★★★

    Bardzo dobrze zaopatrzony sklep spożywczy z miłą obsługa i niewygórowanymi cenami, polecam wszystkim smaczne pieczywo.

  1. Maciej P ★★★★☆

    Fajny spożywczak w Kotlarni. Poza klasycznym zaopatrzeniem w tego typu sklepach, mają również smaczne kanapki, a czasem i domowej produkcji pierogi. Przed sklepem stół z ławką. Płatność kartą i gotówką.

  2. Oldboy 57 ★★★★★

    Dobrze zaopatrzony nieduży sklep z miłą obsługą. Leży na uczęszczanej turystycznej trasie rowerowej Sławięcice - Rudy oraz przy drodze nr 408 z Gliwic do Kędzierzyna-Koźle - ulubionej trasie miłośników chopperów. Można tu uzupełnić zapasy i przycupnąć na ławeczce zjadając loda lub inny przysmak. Polecam.

  3. Marek Hetnał ★★★★★

    Super sklepik. Świetna kawa z ekspresu, doskonała i miła obsługa. Urozmaicenie dla rowerzystów zwiedzających okolicę. Do kawy zawsze można skorzystać z szerokiego wyboru ciast

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Spożywczy?

Sklep Spożywczy znajduje się przy Gliwicka 11, 47-246 Kotlarnia, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Spożywczy?

Można skontaktować się z Sklep Spożywczy pod numerem +48 602 518 677

Jak można dotrzeć do Sklep Spożywczy?

Do Sklep Spożywczy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements