Obsługa bardzo nieprzyjemna Pani za ladą opryskliwa bez kultury zero chęci do pomocy Czułem się jakbym robił problem samym faktem że wszedłem do sklepu Jeśli komuś nie chce się pracować z ludźmi to Żabka to kiepski wybór
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Klejecki ★☆☆☆☆
-
Paweł filo ★☆☆☆☆
Obsługa na poziomie kompletnego braku szacunku do klienta. Pani za ladą zachowuje się, jakby robiła łaskę, że w ogóle otworzyła sklep. Zero kultury, zero profesjonalizmu, tylko niechęć i nieuprzejmość. Wystarczy jedno pytanie, żeby zostać potraktowanym z pogardą. To nie jest pierwszy raz, więc raczej ostatni, kiedy tam zajrzałem. Sklep może i Żabka, ale atmosfera jak w lodówce — zimna i nieprzyjemna. starsza pani w siwych włosach w dniu 27.10.2025 około godziny 13:20. NIE POZDRAWIAM!!!!!!
-
Mirosław Stabińsku ★☆☆☆☆
Najgorsza obsługa klienta przez starszą panią w siwych włosach. Razem z kolegą chcieliśmy kupić hot doga i jak powiedziałem że chce zamówić to pani się patrzyła krzywym wzrokiem i po 10 sekundach ciszy powiedział że chce z parówka to pani wybuchła i powiedziała „ japier… wszystko mam ci mówić ?” Proszę szefostwo o wyciągnięcie konsekwencji dla tej pani bo widzę że to nie pierwsza opinia na jej temat.
-
Karol Kosmala ★☆☆☆☆
Śmierdzi w sklepie i dostałem rozwalony kubek z lodem a jak chciałem zrobić zwrot to pani powiedziała że jestem jakiś nienormalnym
-
Greg ★☆☆☆☆
Dosłownie najgorsza kasjerka rodem z PRL. Ta lekko wieksza Pani w krótkich włosach na oko 40 lat jest bardzo nieuprzejma i widać iż nie lubi swojej pracy (jest tylko jedna taka) Chciałbym się móc skontaktować z kierownikiem by złożyć skargę ale to chyba niemożliwe bo nigdzie nie widzę takiej możliwości. Natomiast mloda obsługa to zupełnie inna sprawa. Oni są uśmiechnięci, wypoczęcia, mili dla klienta i pomocni. Zupełnie inne podejście do pracy.
-
Sonia Kostka ★☆☆☆☆
Jak Pani się nie podoba praca z klientem to niech ją zmieni lub całkowicie rzuci, bo to jakie tam jest chamstwo to przesada :) wyrywanie rzeczy z dłoni i bycie opryskliwym bo się nie chce obsługiwać jest żenujące ;)
-
Misa Misa ★☆☆☆☆
Nie miłe panie, nawet ceny niektóre nie podają jakby tam siedziały za karę
-
morrison hippis ★☆☆☆☆
Najgorszy sklep na mapie Knurowa. Chamstwo i brak kultury. Z laptopa film i totalna olewa klienta. Zdziwiony jestem, że ta kloaka jeszcze funkcjonuje. Omijać jak największym łukiem.
-
Andrzej Banas ★☆☆☆☆
Żabka jak żabka ale obsługa totalne zero. Wygląda jak by Pani za karę pracowała. Lepiej te 400m się przejść niż tracić tutaj humor przez lekceważącą obsługę. Byłem pare razy z nadzieją ze może zły dzień itp niestety co zakupy taka sama obsługa.. nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Kazimierza Wielkiego 20B, 44-190 Knurów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku