Opinie

  1. Arczi zSzajki ★★★★★

    Polecam z całego serca. Mówię jako człowiek który miał dawno temu robiona resekcje bez znieczulenia, przez co miałem uraz do stomatologów. Lecz po kilku wizytach w tym gabinecie wyleczyłem się że strachu przed dentystami.

  2. Krystian “ESL-Z3Mav” Maćkowski ★★★★★

    Sam fakt ze przyjeto mnie odrazu z bolem zeba juz wygrywa dla mnie wszystko a dodatkowymi zaletami napewno bylo: 1. Dostalem 2 dodatkowe dawki znieczulenia gdy powiedzialem ze nadal czuje bol i nikt nawet nie mowil o dodatkowych pieniadzach za to. 2. Dostalem pileczke antystresowa zeby troche wyluzowac. 3.Zmierzono mi cisnienie kilka razy po zabiegu aby upewnic sie ze wszystko jest w porzadku 4. Zabieg mimo ze do przyjemnych nie nalezal(wyrwanie zeba ktory sie nie ruszal a musial zostac usuniety) przebiegl calkiem sprawnie i profesjonalnie a i starano sie mi jak najbardziej umilic czas i jakos zalagodzic moje przerazenie. 5. Spodziewalem sie ze wydam miliony okazalo sie ze tak naprawde nie wydalem nawet 200zl. Napewno bede wracal aby uratowac reszte zebow :)

  3. Maciej Lenk ★☆☆☆☆

    Pierwsza wizyta była w miarę ok, choć też nie wymagała dużych umiejętności - skończyło się na piaskowaniu zębów, nic wielkiego. Ale druga to już porażka. Zacznijmy od tego że jak odmówiłem zaplanowanej wizyty z ważnego powodu, to więcej ta Pani nie chciała mnie widzieć, w efekcie jakoś ją ubłągałem. Zdecydowałem się tylko dlatego na wizytę bo wizyta była z dnia na dzień. Serio? z dnia na dzień w dzisiejszych czasach ? To świadczy chyba o nikłym zainteresowaniu wśród ludzi tym gabinetem. W ogóle gmach duży, a ta osoba tam chyba sama siedzi....? Trochę podpadające. Ale ok, może być ktoś dobry w swoim fachu mimo tego. No ale nie tym razem. Bolący ząb miał być usunięty (wg rozmowy telef.), wstępne oględziny zęba potwierdziły to. A potem obrót o 180 st. Nie można usunąć bo covid....że co ?? Większej głupoty nie słyszałem. Oczywiście za wizytę skasowali jak za zboże.. Beznadzieja. Poszedłem z zębem na Trauguta (fakt, musiałem czekać z 2 tyg. ale to nie aż tak długo), i tadam!! Wizyta nie dość że z NFZ-u to ząb usunięty bez żadnych ogródek. Generalnie nie polecam tego miejsca. Budynek zrobiony może i ładnie ale pytanie - dla kogo ? Tam ma siedzieć prawdziwy dentysta a nie taka kukła co udaje dentystkę. Nie wróżę temu miejscu zbyt świetlanej przyszłości.

  1. Marek Knapik ★★★★★

    Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Nieformalna atmosfera gabinetu dentystycznego niweluje niepotrzebny stres. Sprzęt i używane materiały, wysokiej światowej klasy. Na puls również rentgen zębów na miejscu w zasadzie bez wstawania z fotela dentystycznego z natychmiastowym zdjęciem. Ceny bez różnicy z gabinetami współpracującymi z Narodowym Funduszem Zdrowia, czyli też na plus. Do tego warto wspomnieć o parkingu dla klientów i czystej łazience z pastą i szczoteczką w razie czego ;)

  2. N Ats ★★★★★

    Chodze juz chyba z 15 albo i 20 lat do Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Zawsze latwo mozna umowic wizyte, nie ma strachu przed plombowaniem, Pani Doktor rozmowna, wesola a do tego profesjonalistka. Piekny gabinet. Zadna dziura w zebie nie jest mi straszna a kiedys bardzo dawno temu nie lubilam chodzic do dentysty.

  3. Mariusz ★★★★★

    Pani doktor to prawdziwa profesjonalistka. Chodzimy do niej całą rodziną. Gabinet nowoczesny, dość dobrze wyposażony. Obsługa pacjenta zawsze z uśmiechem. Aż się chce leczyć zęby :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Czyżewicz-Antoniewicz Katarzyna, lek. dentysta?

Czyżewicz-Antoniewicz Katarzyna, lek. dentysta znajduje się przy Jana Kochanowskiego 2, 41-800 Zabrze, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Czyżewicz-Antoniewicz Katarzyna, lek. dentysta?

Można skontaktować się z Czyżewicz-Antoniewicz Katarzyna, lek. dentysta pod numerem +48 663 498 269

Jak można dotrzeć do Czyżewicz-Antoniewicz Katarzyna, lek. dentysta?

Do Czyżewicz-Antoniewicz Katarzyna, lek. dentysta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements