Żabka jak żabka z tym że nie zostałem wpuszczony do żabki bo niby że zamknięte a po chwili przechodząca obok Pani została wpuszczona. Pan z obsługi bardzo nie miły jakby był Panem życia. Zalecam omijać żabkę.
Zdjęcia
Opinie
-
Skalu Oscar ★☆☆☆☆
-
Ewelina Ewa ★☆☆☆☆
Pani sprzedająca młoda dziewczyna bardzo nieprzyjemna. Obsługuje za kare wiecznie niezadowolona. Klient nie może zrobić zakupów bo pani akurar pali papierosy i z laską wykonuje swoje obowiązki. Nie polecam.
-
Aleksandra majewska ★★★★★
Ludzie te panie sa bardzo miłe i uprzejme pani Ewa i pani Justyna bardzo lubie robic zakupy u tych pan poniewaz naprawde nigdzie takiej obsugi nie widzialam kultura osobista w 100 procentach usmiechniete zyczliwe pomocne oceniac i dawac zle opinie to szybko idzie dac ale zeby opinie napisac prawde to juz nie umiecie a wracaj to pani Justyna bardzo jest uprzejma zawsze mozna na jej pomoc liczyc np nawet pakuje starszym osoba zakupy i zawsze pomoze sciagnac z polki i jest bardzo mila dla dzieci i nawet jak pali papierosa do zawsze odklada na bok i podchodzi to klienta i obsuguje polecam zabke na Opawska 95
-
Emilia Ziemtek ★☆☆☆☆
nie mila bardzo obsługa, czepiala sie tego ze ludzie kupuja jedzenie i chca podgrza oraz przeklinala na te osoby i strasznie przez telefon jechala po nich, biegala po sklepie jakby cos brala, pomylila sosy (moja znajoma ma uczulenie na ostre a dala jej ostry sos zamiast lagodengo.
-
Jessica Józefiak ★☆☆☆☆
Jeśli byłaby możliwość dałabym 0 gwiazdek!!! Okradziono mnie na 30 zł, a właścicielka ani trochę wyrozumiałości! Wmawiają mi ze nie uznają reklamacji z powodu odejścia od kasy, a prawda jest taka ze MUSZA przyznać mi reklamacje nie ważne czy odeszłam od tej zasranej kasy czy nie! Kasjerka specjalnie zagadywala mnie na jeden i ten sam temat po czym zaczęła kolejny temat drobnych czy mam bo ona potrzebuje. Tym sposobem zostałam okradziona !!!! NIE POLECAM ! Tracicie przez to klientów.
-
Radio aktywny ★★★☆☆
Nie każda żabka jest taka sama... W tym przypadku obsługa i to że często zdarza mi sie trafić na zamknięta jest na duzy minus.
-
Laura Siwak ★☆☆☆☆
Jakby była możliwość dałabym 0 gwiazdek, ponieważ byłam w żabce po zakup napoju i jakiejś przekąski. Po nawet nie min pobytu w sklepie słyszałam hasło rzucone „czy mam już coś wybrane bo chciałbym na 5 min zamknąć bo chce sobie zrobić przerwę ” (te słowa brzmiały jak pretensje ze weszłam do tego sklepu) stwierdziłam ze pójdę do kasy tylko z napojem odpowiedziałam „Ale to nie jest moja wina, ze ma pan taka prace bez wyznaczonych przerw i klient ma prawo wejść i kupić wybrany produkt” usłyszałam tylko odpowiedz ze jeżeli mi się nie podoba to mam iść sobie do innej żabki
-
Tyśka ★★☆☆☆
Ekspedientki są bardzo nie miłe odnoszą się do klientów ze złością więc odejmuje jedną gwiazdkę. Drugą odejmuję za leniwość ponieważ nie chce im sie liczyć pieniędzy z wymówką że tam na pewno tyle nie będzie a ja miałam odliczone. 3 Zaś odejmuje za nie pomoc klientowi ponieważ gdy spytałam się gdzie jest dany produkt odpowiedziała: -musi se pani znaleźć.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Opawska 95, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku