Brud, smród, ... zdjęcia są z pierwszego dnia, nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Pokoje brudne i zniszczone.pościel poplamiona i śmierdząca, okna nie myte nigdy. Poduszki i ręczniki od pierwszych klientów. Życzę Pani sprzątającej jak i wlascielom tego przybytku żeby na swoich wakacjach otrzymali taki standard, a przede wszystkim czystość jaką sami oferują. Zdjecia dodane
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Aleksandra ★☆☆☆☆
-
Marek Kosicki ★★★☆☆
Ząb czasu trochę nadgryzł to miejsce. Lata świetności minęły. Widać już niestety "zmęczenie materiału" na wyposażeniu (meble, pościele, klima). Jedna noc w podróży służbowej... i wystarczy aby szukać innej opcji. Na plus pyszne śniadanie, miła pani z obsługi, dobra lokalizacja.
-
Julia Kyfor ★☆☆☆☆
FATALNIE !!!!! Zdęcia nie odpowiadają rzeczywistości , ich zrobili w tedy kiedy był zrobiony remont . Poniżej dodam aktualne zdjęcia , po majówce . Kilka słów napiszę , ale wszystkiego nawet nie da się opisać . SYF , ręczniki brudne i śmierdzą , takie wrażenie że myły nimi podłogę , pościel brudna , kuchnia brudna, pełno tłuszczu, zabrudzonych powierzchni i naczyń !!! Meble połamane ........ I dużo jeszcze wszystkiego ..... Może ktoś powie że czepiam się , wiem że jest niska cena za wynajęcie , nie czekałam nie wiadomo czego , może nie być nowego remontu , wypasionych meble , ale CZYSTOŚĆ musi być !!!
-
Marcin Ochal ★★★★★
To już drugi raz jak nocuję w tym hoteliku. Wady - kiepskiej jakości sofa (sprężyny), widoczne niedomycie tapicerki, fatalnie wyglądająca płyta w kuchni, rozłażąca się półka w łazience (przez niezbyt udana baterię), brak ręcznika do nóg, kibelek trzeszczy. Zalety - cena, lokalizacja, cisza, twarde łózko(ale też sprężyny), duża przestrzeń, parking, obsługa i odbiór kluczy. (pokój nr 3)
-
Dominik Budre (bblkurka) ★☆☆☆☆
No jest potencjał ale wiele brakuje śniadania strasznie puzno 07:30 To zdecydowanie za puzno posadzam że dla każdego zwłaszcza jeżeli ma wstać i jechac do pracy na 07:00 więc lepiej brać bez śniadania szkoda kasy .
-
Piotr Bugała ★☆☆☆☆
Pokój miał zepsuty stelaż łóżka! I to chyba od kilku dni, widać było improwizowane naprawy. Groziło nocą na podłodze. Średnio czysto. Pani brzmiała na zdziwioną przez telefon. Dobrze, że zaproponowała nam pokój gdzie indziej ;)
-
Damian Wendland ★★★★★
Polecam bardzo serdecznie, przemiła obsługa, kontakt w sprawie pokoju bardzo przyjemny. Miejsce godne uwagi :)
-
Małgorzata Mańka ★★★★★
Jak dla mnie wszystko na plus, apartament nr 7 bardzo duży, otwarta przestrzeń, klimatyzowany. W pokoju czysto. Ogrzewanie w pokoju z klimy oraz elektryczne grzejniki, w pokoju 22 stopnie. Po rozmowie z obsługą hotelu dowiedziałam się że zostało zamknięte skrzydło z powodu cen gazu, dlatego są grzejniki elektryczne w każdym pokoju. Śniadanie bardzo dobre, obsługa przemiła i pomocna i życzliwa. Zdziwiła mnie poprzednia opinia gdyż byłam kilkukrotnie w willi sudeckiej oraz starowiejskiej. Właściciel tych obiektów jest kulturalny i porządny Chłop, zawsze pomocny. Pozdrawiam :)
-
Kasia Foremniakowska ★★★☆☆
Zatrzymaliśmy się w tym hotelu bo zależało nam na pokoju z wanną. Pomimo zapewnień, że tak będzie na miejscu dowiedzieliśmy się, że nie jest dostępny. Pokój na pierwszy rzut oka schludny i ładnie urządzony, niestety podzielam wcześniejsze opinie, pościel (głównie poduszka) nie miały zbyt przyjemnego zapachu, z łóżka odpadła deska jak na nim usiadłam, umywalka w łazience przeciekała i zalewała szafkę, fotel był mocno poplamiony, dywan nie dokładnie odkurzony a szklanki były niedomyte. Na korytarzach strasznie zimno, na szczęście w pokoju był elektryczny grzejnik, który dość mocno dojrzewał pokój. Na plus oceniam miłe panie z obsługi, smaczne śniadanie i Netflix zalogowany na tv w pokoju. Niestety największe rozczarowanie nastąpiło po dodaniu przez męża opinii na temat hotelu na portalu Booking (Piotr). Został on przez właściciela zwyzwany od matołów i zacofanych gburów. Wobec powyższego nie polecam jeśli nie chcecie mieć nieprzyjemności.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Willa Sudecka?
Willa Sudecka znajduje się przy Sudecka 20, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Willa Sudecka?
Można skontaktować się z Willa Sudecka pod numerem +48 795 005 270
Jak można dotrzeć do Willa Sudecka?
Do Willa Sudecka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku