Bardzo miła obsługa lubię robić tam zakupy
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Stefański ★★★★★
-
Magdalena L ★★★★★
Lubie ten sklep, można kupić rzeczy, których nie ma nigdzie indziej. Jedyny minus to Pan kręcący się po parkingu i zaczepiający klientów.
-
Dorota Wisniewska ★★★★★
Któryś już raz byłam dzisiaj (3 października) w tym sklepie, tym razem około godz. 13 tej. Jak zwykle był bogaty asortyment i jak zwykle największe wrażenie wywarło na mnie stoisko mięsne, nie tylko dlatego ile i jak dobrej jakości mięso i wędliny oferowało, ale przede wszystkim z powodu przesympatycznej i kompetentnej obsługi w postaci niezbyt wysokiej uśmiechniętej, przemiłej pani uczesanej w koński ogon. Uważam że cała obsługa tego stoiska, a w szczególności ta właśnie pani powinna przeprowadzać szkolenia dla pracowników handlu na temat profesjonalnej obsługi klienta, o ile przyjemniej chodziłoby się wtedy do sklepów... Pozdrawiam cały zespół, życzę wszystkiego co najlepsze i z pewnością do zobaczenia.
-
T. K. ★★★★★
Zawsze milo robic zakupy w tym Dino - szczegolnie dzieki jednemu z pracownikow, ktory zazwyczaj obsluguje na dziale miesnym. Bardzo uprzejmy, pomocny i zawsze z uśmiechem. Widac ze zalezy mu na klientach i zna się na swojej pracy. Takich ludzi chcialoby sie spotykać częsciej w sklepach!
-
Dorota Wiśniewska ★★★★★
Byłam wczoraj (10.06). Czyściutko, bogata oferta towarów, warzywa i owoce świeżutkie, mięso wybitnie świeże, a pani obsługująca stoisko mięsne (zadbana blondynka) przesympatyczna, bardzo kompetentna i wybierała dla mnie mięso w taki sposób, jakby sama dla siebie kupowała, ja sama sobie, bym lepiej nie wybrała. Polecam ten sklep jako wzór tak zaopatrzenia, jak przede wszystkim obsługi klienta. Będę wracała i to często.
-
Bendita 7 ★★★★★
Nowy Super Mini Hipermarket polskiej sieci DINO. Jak wszystkie sklepy tej sieci doskonale zaopatrzony i idealnie usytuowany. Wszędzie czysto i porządek. Miła i uśmiechnięta obsługa. Stoisko mięsne przyciąga pięknie wygladajacymi wędlinami. No i panie, które pamiętają o zmianie rękawiczek między mięsem, drobiem i kiełbaską. Super! Tak trzymać!⭐⭐⭐⭐⭐⭐
-
Kasjopea Orłowska ★★★★☆
ujdzie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dino?
Dino znajduje się przy 87-148 Gostkowo, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Dino?
Do Dino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku