Opinie

  1. Kuba Tomczyk ★☆☆☆☆

    Pierwszy raz w życiu wystawiam opinie, żeby wyrazić swoje niezadowolenie i być może dać do myślenia właścicielowi/kucharzom. Kupiłem golonkę dzisiaj. Czekaliśmy 45-60 minut. A gości tylko pare Przyszła golonka - żeby wbić widelec musiałem użyć bardzo dużo siły, żeby przeżuć ja musiałem spędzić bardzo dużo czasu. Pierwszy raz w restauracji nie zjadłem do końca. Następnie poinformowaliśmy o tym kelnerów i chyba „kucharza”, który zasugerował, że to jest bardzo dobra golonka - myślę, że mięso odchodzi od kości bezproblemowo, tutaj natomiast szarpałem się z nią z 2 minuty i musiałem wykorzystać naprawdę dużo siły. Ceny tragiczne, jedzenie tragiczne. Widok ładny. Powiedzieli coś o rabacie, którego w końcu nie nabili - tego nawet nie oczekiwaliśmy. Dali wino, które zostawiliśmy, bo tego nie oczekiwaliśmy. Za dużo oczekujemy od Polskich restauracji

  2. Maciek Dabrowski ★☆☆☆☆

    Urokliwe miejsce, mimo jeziora w którym sie nie mozna kapać, jest plaza i ładna okolica. Na tym kończą sie pozytywy. Obsługa to kpina, czas oczekiwania na na jedzenie ponad godzinę. Na nalanie lemoniady, trzeba bylo czekać 45minut! Zeby dostać piwo, 10 min w kolejce. Nie polecam. Zupe trzeba bylo samemu przynieść.. Nie winie dziewczyn tutaj pracujących, widać ich brak doświadczenia. Management dal tutaj popis braku kompetencji.

  3. marzena szmit ★★★★★

    Obiekt oferujący sporą gammę atrakcji w sezonie. Baseny dla dorosłych i dzieci, łódź z bali dla dzieci, drewniane ogrodzenie i kładki. Jest też hotel i kuchnia. Duzo miejsca na zorganizowanie imprezy plenerowej, ale tez możliwość zaplanowania przyjecia wewnątrz. Wszytko w otoczeniu jeziora i pięknej przyrody.

  1. Anna Jankowska ★★★★☆

    Miejsce bardzo bardzo bajeczne, każdy znajdzie tutaj sobie swój kącik, kto co lubi : plaża, a może leżak przy basenie a może ławeczka tuż nad wodą a może huśtawka. MENU PRZEPYSZNE ale no właśnie jest jedno ale, rok temu kiedy trafiliśmy tutaj pierwszy raz to miejsce skradło nasze serca, spore km robiliśmy by spędzić tutaj czas, po roku z sentymentem wracamy na kawę i niestety lekkie rozczarowanie, chyba brakuje na codzień managera który rok temu witał gości . Parking zablokowany, nie ma gdzie zaparkować czyli porzucamy auto, taras odnowiony piękny- szkoda ze zdechłe kwiatki uschnięte straszą w donicach zaraz przy wejsciu przy schodach jak i tawernie , brudne ławki z pajęczynami więc zapomnij ze się rozgoscisz w białej sukience- wielka szkoda, naprawdę szkoda, to może dla kogoś małe zaniedbania ale są, które rzucają się w oczy i niszczą klimat, klimat który rok temu skradł nasze serca, i wypicie kawy w ciszy, wśród zieleni było naprawdę wielką przyjemnością.

  2. LENKA ★★★★★

    Miła okolica.piękne ciche miejsce.urokliwie.polecam.

  3. Paweł Pakosz ★☆☆☆☆

    Druga wizyta i za każdym razem klapa. Raz zamiast pieczonej ryby, dostałem zaparzonego, praktycznie zagotowanego, bladego pstrąga. Kiedy się upomniałem, ze miał być z migdałami i wyglada jak gotowany, kelner przeszedł z nim obok mnie i po 3 minutach wrócił z posypanym migdałami, twierdząc, ze to zupełnie inny pstrąg, przygotowany specjalnie dla mnie. Dziś wróciłem, bo miejsce fajne, a pozostałe dania poprzednio były ok, niestety odbiłem się od lokalu pozostawionego samopas, bez obsługi. Nie pomogło nawoływanie dzwonkiem i telefon pod podany numer. Restauracja widmo, obsługa uciekła? Szkoda drogi i czasu.

  1. Sandra Żołnierczyk ★★★★☆

    Miejsce bardzo przyjemne, ma swój urok i potencjał. Niestety dość zaniedbane. Podczas ostatniej wizyty restauracja była zamknięta a plaża porasta trawą. W weekendy może pojawia się więcej osób ale w tygodniu miejsce świeci pustkami. Byliśmy już kilkukrotnie i pewnie jeszcze nie raz odwiedzimy ze względu na panującą tam ciszę i spokój.

  2. Pandziore “pandziorek” ★☆☆☆☆

    Na jedzenie trzeba czekać ponad półtorej godziny. Małe porcje i zimne. Dodam, że mało zamówień było przed nami. Jedynie okolica widokiem nadrabia... Pani przyjmująca zamówienia nerwy ze stali i bardzo opanowana. Niejedna osoba rzuciłaby to wszystko po 1 dniu. Zero zainteresowania ze strony obsługi. Miejsce ma potencjał ale zupełnie nie wykorzystane w pełni.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ambasador Resort?

Ambasador Resort znajduje się przy Na Grobli 2, 44-120 Pyskowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ambasador Resort?

Można skontaktować się z Ambasador Resort pod numerem +48 517 147 787

Jak można dotrzeć do Ambasador Resort?

Do Ambasador Resort można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements