Kilka zawalonych terminów (nie o kilka godzin czy dni) z różnych powodów, które klienta nie interesują. Komentarze typu ostatni raz robię to czy to bo się nie opłaca są żenujące. Oddając samochód do naprawy do warsztatu oczekuję, że przy poważnej usterce też mogę liczyć na naprawę nie tylko na serwis olejowy czy drobiazgi. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Janus ★☆☆☆☆
-
Aleksander Janus ★☆☆☆☆
Oddałem tu samochód z nadzieją na szybką i rzetelną naprawę, jednak niestety bardzo się zawiodłem. Termin odbioru auta był wielokrotnie przeciągany, a obietnice mechanika co do gotowości zupełnie się nie sprawdzały. Zdarzało się, że musiałem wracać kilkukrotnie, ponieważ usterki nie były naprawione do końca albo pojawiały się kolejne problemy. Zdecydowanie zabrakło profesjonalizmu, rzetelności i szacunku do klienta. Nie polecam tego miejsca, jeśli komuś zależy na czasie, jakości i uczciwej obsłudze.
-
Mała Mi ★☆☆☆☆
Fachowcy może i dobrzy ale ceny . Dajcie spokój. Rozumiem cenią się robią dobra robotę ale zdecydowanie przesadzają. Troszkę zbstujcie z tymi cenami. Oddawałem tam auto kilka razy ale za każdym razem cena mnie szokowała. Próbowałem sobie to jakoś tłumaczyć bo kilka lat jeżdżę tam . Ale wystarczyła jedna rozmowa i zdecydowanie polecam rozejrzec się za innym warsztatem. Zmieniłem Ja na całkiem inny . Teraz jestem mega zadowolony . Rano auto oddaje a wieczorem odbieram. I za połowę mniejszą cenę niż u Was . I ba nigdy nie pokazaliście zamiennych części co żeście wykręcili z auta. Teraz w obecnej sytuacji . Oddaje i potem widze naocznie co Mi naprawial . Tam gdzie jade mam pełna obsługę.
-
Kacper Wojciechowski ★★★★★
Bardzo dobry kontakt, wszystko zrobione terminowo i w przyzwoitej cenie.
-
Map et ★★★★★
Polecam bardzo dobrze i sprawnie robią jestem zadowolony z naprawionego auta
-
Bartosz Kowalski ★☆☆☆☆
Niestety dno i wodorosty zupełny brak profesjonalizmu. Zgłosiłem się z prośbą o wymiane kratki nawiewu po czym usłyszałem zapewnienie że panowie zrobią muszą tylko znaleźć części i żeby zadzwonić w dzień kolejny. W kolejnym dniu usłyszałem ze zapomnieli i znowu żeby zadzwonić w następny dzień W dniu następnym Panowie musieli sprawdzić jak to się wymienia i znowu historia się powtarza, aby zadzwonić jutro. Kolejne telefony już nie zostały odebrane. Co ciekawe dzwoniąc z innego numeru nie ma problemu z dodzwonieniem się :). No panie mechanik gratuluje profesjonalizmu bo wystarczyło powiedzieć ze nie potraficie wykonać naprawy a nie marnować czas. Nie polecam wręcz odradzam.
-
Natalia Natalia ★★★★★
Serdecznie polecam Panów mechaników, konkretną fachowa pomoc. Byłam pod ścianą ze swoim autem, i jako jedyni udzielili mi natychmiast pomocy, podpiął auto do komputera i problem zniknął jak ręka odjął. Nawet nie chcieli pieniędzy za usługę. W innych miejscach byłam odsyłana i olewana. Więc bardzo dziękuję i jeżdżę od tamtej pory do Panów z dwoma samochodami. Serdecznie polecam, fachowo kompetentnie i nie wciskają kitu bo kobieta przyjechała.. Polecam ocena 6 plus!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AUTO SERWIS " WOŁKANOWSKI PIOTR?
AUTO SERWIS " WOŁKANOWSKI PIOTR znajduje się przy Świętego Antoniego 110, 41-303 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AUTO SERWIS " WOŁKANOWSKI PIOTR?
Można skontaktować się z AUTO SERWIS " WOŁKANOWSKI PIOTR pod numerem +48 500 839 751
Jak można dotrzeć do AUTO SERWIS " WOŁKANOWSKI PIOTR?
Do AUTO SERWIS " WOŁKANOWSKI PIOTR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku