Trafiłam do Pani Beaty z problemem kurzajek. Jestem absolutnie zachwycona profesjonalizmem i skutecznością terapii! Pani Beata ma fantastyczne podejście, wszystko dokładnie tłumaczy i działa z ogromną precyzją. Zabieg usuwania kurzajek był przeprowadzony bardzo delikatnie, w sterylnych warunkach. Pełen profesjonalizm i 5/5!
Opinie
-
Basia Jońca ★★★★★
-
Krzysztof Woźniak ★★★★★
Gabinet Positive Podology w Kielcach to wyjątkowe miejsce, w którym łączy się profesjonalizm, doświadczenie i indywidualne podejście do pacjenta. Wysoki standard higieny, nowoczesny sprzęt oraz ciepła, przyjazna atmosfera sprawiają, że każda wizyta jest komfortowa i bezstresowa. Pani podolog z ogromnym zaangażowaniem pomogła mi uporać się z problemem, z którym borykałem się od dawna. Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnej opieki podologicznej.
-
Ela T ★☆☆☆☆
Witam, muszę dać negatywną opinię i sprostować wszystko co pani Karolina Kulczyk odpisała bo szczerze, jesteśmy już bardzo zmęczeni tą sytuacją ale wypowiedź będzie niestety długa, żeby udowodnić i podważyć to czym pani próbuje nas obciążyć psychicznie a wybielić siebie Pani Karolino Kulczyk. Mój partner korzystał z Pani usług i na tamten moment w dniu kiedy pani go przyjęła zgadza się, że mówiłam o pani dobrze bo takie sprawiała Pani wrażenie i pewnie nie było by okazji się przekonać, że jest inaczej gdyby nie akcja ,w której żądali państwo w beszczelny sposób opłaty za rezerwację wizyty z której poprostu nie skorzystaliśmy co było jednoznaczne z brakiem opłaty z którą nigdzie indziej się jeszcze w życiu nie spotkałalismy!!! To pani bądź pani pracownik nie wzięliście odpowiedzialności za nie potwierdzenie wizyty jak to się odbywa w każdym szanującym się gabinecie.. do czego się pani przyznała a mimo to żądała pani wpłaty i z własnej winy próbowaliście obciążyć nas kosztami za swoje niedbalstwo dodając że mamy sobie poszukać kogoś innego co uczyniliśmy z przyjemnością. Zrobiliście nam tym tylko przysługę ponieważ zmiana podologa potwierdziła tylko że zabieg, który Pani wykonała mówiąc, że wszystko zostało wyczyszczone było niedbale wykonane bo jednak jak się okazało nie było wyczyszczone jak powinno!! Dlatego to Pani nam powinna oddać za wizytę i dodatkowe niedogodności i przykrości, których przez państwa doświadczyliśmy. Każdy grzeczny jak się płaci ale jak już coś nie idzie po waszej myśli to z grubej rury straszycie ludzi za swoje niedopatrzenia i odwracajcie wszystko przeciwko tym którzy są niewinnie przez Was oskarżani. Kończąc nie polecam nikomu Pani usług.
-
Ewelina ★★★★★
Polecam! Zawsze jestem zadowolona z usługi! Szybko i profesjonalnie :)
-
Monika Miklasz ★★★★★
Profesjonalna obsługa.Dogodne terminy.Miła atmosfera.Ogólnie polecam.Wrócę tam jeszcze nie raz!
-
Joanna Nowak ★★★★★
Usługa wykonana bardzo starannie, jak dla mnie również bardzo istotna jest atmosfera w salonie , która już od samego początku zachęca do skorzystania z usług
-
Dorota Polańska ★★★★★
Pani Karolina bardzo profesjonalna podolog. Usługa założenia klamry w leczeniu wrastającego i pękniętego paznokcia. Ogromna wiedza, fachowość. Polecam serdecznie :-)
-
Aleksandra Czekaj ★★★★★
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam wszystkim osobom, które chcą poprawić wygląd swoich stóp/pazurków oraz własne samopoczucie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pozytywny Podolog Karolina Kulczyk Kielce?
Pozytywny Podolog Karolina Kulczyk Kielce znajduje się przy Źródłowa 2, 25-335 Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pozytywny Podolog Karolina Kulczyk Kielce?
Można skontaktować się z Pozytywny Podolog Karolina Kulczyk Kielce pod numerem +48 739 478 407
Jak można dotrzeć do Pozytywny Podolog Karolina Kulczyk Kielce?
Do Pozytywny Podolog Karolina Kulczyk Kielce można dotrzeć, korzystając z poniższego linku