Miejsce przyjemne, ale kawa mrożona baaardzo średnia. Jakość kawy niska, w dodatku bita śmietana na wierzchu pochodziła prosto że sprayu z bitą śmietaną, a estetyka podania prezentowała się również dość niechlujnie.Stosunek jakości do ceny w tym konkretnym przypadku rozczarowuje. Przy następnym wyjściu na kawę na pewno nie będę brać tego lokalu pod uwagę.
Zdjęcia
Opinie
-
ClimbingUp TheEverest ★★★☆☆
-
Grzegorz Czub ★★★★★
Żółty Młynek to miejsce gdzie kultura i współpraca spotykają się na herbatę. Chcesz z przyjaciółmi miło spędzić czas przy planszówkach? Idziesz do Żółtego Młynka. Potrzebujesz miejsca, gdzie możesz spotkać się z klientem? Idziesz do Żółtego Młynka. Chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe? Idziesz do Żółtego Młynka. Chcesz posmakować świata z opowieści wielkich podróżników? Idziesz do Żółtego Młynka. Chcesz poczytać książkę przy herbacie? (mają tam Sherlocka Holmesa!). Idziesz do Żółtego Młynka. I to wszystko przy fenomenalnej herbacie! Dodam, że warto właścicielom opowiedzieć, o swoich problemach. Zawsze doradzą odpowiedni napar (i nie ważne czy masz problemy z zaparciami czy ze złamanym sercem). Polecam!
-
Tomasz Rozko ★★★★★
Klimatyczne miejsce, pyszne kawy i ciasta :)
-
Tomasz Sikora ★★★★★
Bardzo fajna przytulna kawiarenka z centrum Rybnika ma swój niepowtarzalny klimat. Jest to miejsce gdzie można miło spędzić czas przy dobrej kawie, polecam skosztować lody są wyśmienite.
-
Martyna Żółkiewicz ★★★★★
Jest to jedno z moich ulubionych miejsc. Cudowny klimat i wystrój. Zarówno miłośnicy książek, gier, jak i przepysznej kawy i gorącej czekolady poczują się tam jak w domu i już zawsze będą chcieli tam wracać.
-
BlackMotionPictures ★★★☆☆
Bardzo przyjemny lokal, miła obsługa, ciekawy wystrój. Okazjonalnie odbywają się tam prezentacje podróżnicze, co niewątpliwie stanowi wartość dodaną. Jest jednak jedno "ale"... Jako, że nazwa zawiera w sobie słowo "kawiarnia" - powinna serwować/specjalizować się w kawach... Odniosłem wrażenie, że tak nie jest...Zamówiłem Flat White'a za, uwaga, 14zł...nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie jakość samej kawy oraz jej wykonanie. Niemalże 2cm piana na wierzchu z mleka, które ewidentnie zostało z przygotowania innej kawy. Temperatura napoju - letnia? Dramat Kawosza nomen omen. Herbata natomiast obroniła sie owocami..
-
komarEX ★★★★☆
Klubokawiarnia, która istnieje już w Rybniku od dłuższego czasu jednakże dopiero teraz miałem okazję się tam przejść z okazji eventu, który się w tym miejscu odbywał. Czekając na owy event postanowiłem zasmakować dobroci, które serwują, czyli w moim przypadku niewiele - sernik + gorąca czekolada. Kawałek sernika kosztował 10zł natomiast czekolada 11zł. W takich cenach spodziewałbym się czegoś co najmniej wysokiej rangi jednakże po prawdzie jedyne co dostałem to najzwyklejszy w świecie sernik (niczym szczególnym mnie nie urzekł) i czekolada, która smakowała tak samo jak taka z saszetki z Tesco. Lokal schludny, stoliki czyste, obsługa typowo (w sensie normalnie, również niczym szczególnym mnie nie urzekli). Przyjść można, zjeść można, może kawa smakuje tutaj jakoś nadzwyczaj lepiej (nie wiem, nie pijam), ale czy przyszedłbym tutaj z kimś? Nie koniecznie - sądzę iż w tych okolicach są lepsze lokale w których można przyjść na typową "kawę z kawałkiem ciasta".
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Klubokawiarnia Żółty Młynek?
Klubokawiarnia Żółty Młynek znajduje się przy Świętego Jana 2, Śródmieście, 44-200 Rybnik, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Klubokawiarnia Żółty Młynek?
Można skontaktować się z Klubokawiarnia Żółty Młynek pod numerem +48 533 789 569
Jak można dotrzeć do Klubokawiarnia Żółty Młynek?
Do Klubokawiarnia Żółty Młynek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku