Opinie

  1. Tomasz Aquarius ★★★★★

    Idealne miejsce na spokojny wypoczynek. Bez tłumów, skoków do wody. Super basen do pływania.

  2. Andrzej Otrząsek ★★★★★

    Kąpielisko jest niewielkie. Dostępny jest tu jeden basen, podzielony na 3 strefy: brodzik, do głębokości 1,20 m oraz największą strefa o głębokości od 1,50 m. Obszar wokół basenu jest za to dość spory. Wokół rośnie ładny trawnik, jest też plac zabaw i boisko do siatkówki plażowej. W budynku znajduje się kawiarnia z przystępnymi cenami. Jedyny minus to mała ilość przebieralni dostępnych wyłącznie w budynku.

  3. Daniel ★★★★★

    Fajne miejsce. Niestety duża ilość owadów

  1. Daniel Froń ★★☆☆☆

    Niby fajnie tylko jak otworzysz coś słodkiego to nagle pojawi się stado os. Jedna dziewczynka na tym basenie otworzyła słodki napój i nagle do napoju wleciała osa, dziewczynka się go napiła i zaczęła pluć krwią. Na szczęście przyjechał ambulans i ją uratował. Mnie już chyba 4 raz na tym basenie osa ugryzła. W dodatku temperatura wody jest tak niska że ciężko wejść do basenu. Ratownicy są bardzo nie mili. Nie polecam :(

  2. Świergol ★★★★★

    Położony w ustronnym miejscu obiekt jest dość kameralny i nie przeludniony. Niecka basenu ma 3 strefy- od najmniejszej i najpłytszej dla bobasów poprzez większy kawałek dla starszych dzieci po części dla dobrze pływających. Czysta woda i jej odpowiednia temperatura zaprasza do aktywności. Wokół niecki jest sporo miejsca na koce i leżaki w tym miejsca w zacienionych przez okazałe drzewa Jest się więc gdzie schować przed skwarem. Jest też strefa z piaskiem do zabaw dla dzieci ktorą przydałoby się odrobinkę zacienić. Jest na to miejsce. Jest i kawiarenka z miłą obsługą choć kawa w niej serwowana nie za bardzo przypominała nam ten napój. Bilety niezbyt drogie. Parking też ujdzie. Generalnie na rodzinny relaksik w sam raz.

  3. Jacek Jezon ★★★★★

    Ładny nie za duży obiekt, kompletnie odnowiony. Na miejscu bistro, gdzie można płacić kartą, plac zabaw dla dzieci itp. Czysto schludnie i bez problemu da się znaleźć miejsce, polecam

  1. Wieslaw Jablonski ★★★★★

    Bardzo ładny i czysty basen kompielowy. Mało ludzi. Duży płać zabaw dla dzieci, wszystko na piasku. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kapielisko Leśnica?

Kapielisko Leśnica znajduje się przy 47-150 Leśnica, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kapielisko Leśnica?

Można skontaktować się z Kapielisko Leśnica pod numerem +48 774 615 206

Jak można dotrzeć do Kapielisko Leśnica?

Do Kapielisko Leśnica można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements