Opinie

  1. Mateusz Jarek ★★★★★

    Gorąco polecam doktor Monikę Dziopę! To prawdziwa profesjonalistka w każdym calu. Od samego wejścia do gabinetu czuć, że trafiło się w dobre ręce. Atmosfera jest przyjazna, a personel niezwykle uprzejmy. ​Wizyta przebiegła w bardzo komfortowych warunkach, co dla mnie, osoby odczuwającej lęk przed dentystą, było kluczowe. Pani doktor wykonała zabieg z najwyższą starannością i precyzją, a co najważniejsze – całkowicie bezboleśnie. Czułem się zaopiekowany na każdym etapie leczenia. ​Dr Dziopa to nie tylko wybitny fachowiec, ale także osoba empatyczna, która potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zdecydowanie jest to stomatolog godny zaufania. Pięć gwiazdek to za mało!

  2. Ewa Sroczyńska ★☆☆☆☆

    Jestem rozczarowana wizytą w AJ Dentica. Rejestrując się zaznaczałam, że dojeżdżam z daleka i proszę o dłuższą wizytę. Na wizycie oprócz RTG nie wykonano żadnej usługi. Owszem konsultacja była obszerna, ale nie po to jechałam 100 km żeby dowiedzieć się ogółów na temat mojego uzębienia. Wizyta trwała 20 minut, opóźniona, a po moim wyjsciu juz kolejna pacjentka czekała, chociaz pani w rejestracji zapewniała, że zaznaczyła pani doktor, że potrzebna minimum godzina. Koszt wizyty 250 zł, w tym 150 konsultacja i 100 RTG. Efektów - ZERO. Nie polecam, zmarnowany mój czas (dzień urlopu w pracy) i pieniądze.

  3. Katarzyna Wieckiewicz ★★★★★

    Pełen profesjonalizm . Polecam Panią Monikę dzięki której wracam bez strachu do gabinetu . Pani Monika pomogła uratować moje zęby . Jestem za to ogromnie wdzięczna i cieszę się, że trafiłam na taką osobę :)

  1. Justyna Bąk ★★★★★

    Z pełnym przekonaniem polecam Panią Monikę jako stomatologa! To wyjątkowy specjalista, który kompleksowo zajął się moimi zębami, dbając o każdy szczegół. Pani Monika jest bardzo profesjonalna, dokładna i uprzedza o każdym etapie leczenia, co sprawia, że czujesz się komfortowo i pewnie. Jestem bardzo zadowolona z efektów i na pewno będę wracać. Panie asystentki również przemiłe, pomocne. Recepcja działa fenomenalnie, zawsze dobrany dogodny termin. Zdecydowanie będę polecać Panią Monikę wszystkim, którzy szukają rzetelnego i miłego dentysty. Serdecznie dziękuję ! Justyna Bąk

  2. Halina Tetelewska ★★★★★

    Bardzo polecam AJ Dentica. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Pani doktor Monika cudowna osoba. Leczyłam zęby jak i robiłam protezkęJestem bardzo zadowolona z współpracy. Dziękuję Pani doktor za opiekę, pani asystentce oraz paniom z recepcji za miłą obsługę. Pozdrawiam i polecam wszystkim ❤️❤️❤️

  3. Jacek Ł. ★★☆☆☆

    Szanownej Pani, która w komentarzu raczy straszyć mnie paragrafami kk za wystawienie niskiej oceny przypominam, iż nie każdy klient/klientka posiada konto w google i czasami (tak jak w tym przypadku) może poprosić członka najbliższej rodziny o wystawienie oceny w jej imieniu, co jest w pełni zgodne z prawem. Przypominam również, iż każda ocena i opinia jest subiektywna i każdy pacjent/pacjentka ma prawo ją posiadać, a także wyrazić w miejscu do tego przeznaczonym, jakim jest to miejsce. Równocześnie nie jest zobligowana do wyjaśniania/dochodzenia/sugerowania czegokolwiek. Reasumując: Ocena nie została dodana przypadkowo, ocena jest oceną subiektywną. Jako osoba/osoby prowadzące działalność, muszą mieć Państwo świadomość, że nie każda z tych ocen będzie pozytywna, co może wynikać z różnych czynników. W tym wypadku klient/klientka subiektywnie ocenił/a wizytę na 2 uznając potrzebę jej wyrażenia. Jeśli to Państwa pocieszy, zastrzeżenia nie dotyczą fachowości wykonanego/nych zabiegu/zabiegów, a do ogólnie pojętej obsługi.

  1. Łukasz Zawadzki ★★★★★

    Bardzo miłe Panie doktor, nowoczesny oraz zaawansowany sprzęt w gabinecie i profesjonalne leczenie. Mogę z czystym sumieniem polecić

  2. Natalia Jaros ★★★★★

    Nastraszona przez innego chirurga (ze Skarżyska) przyjechałam do AJ Dentica pełna obaw, ale z nadzieją na ulgę i wykonanie zabiegu - usunięcie zablokowanej ósemki, która dawała się we znaki. Wcześniej nasłuchałam się o ewentualnych powikłaniach, więc miałam masę pytań i obaw. Pani Doktor Anna na wszystkie odpowiedziała jasno, cierpliwie, z empatią. Zadbała o odpowiednie znieczulenie, omawiała każdy krok zabiegu. Tego opanowania potrzebowałam. Okazało się, że zabieg który (według innego lekarza) miał być nadzwyczaj skomplikowany trwał pół godziny, został wykonany sprawnie, profesjonalnie, można powiedzieć że z lekkością (prawde mówiąc spodziewałam się jakiejś rzezi). Po zakończeniu od razu zostałam zaopatrzona w zimny kompres i wskazówki jak postępować w najbliższych dnia by zapewnić optymalne gojenie - proste, konkretne, bez „straszenia”. Ciężko powiedzieć, że jestem zachwycona, bo jestem przede wszystkim ogromnie Pani Doktor i całej ekipie bardzo wdzięczna. Od wejścia do kliniki przez fotel stomatologiczny po pożegnanie czułam się zaopiekowana, potraktowana z profesjonalizmem i spokojem, który nie zdarza się często - nawet w gabinetach prywatnych. Drogie Panie, Pani Doktor, jesteście świetne!! Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję!! P.S kilka godzin po zabiegu opuchlizna nadal nie wystąpiła, czyli da się te ósemki, nawet trudne robić łatwo. Tylko trzeba umieć! Pani Doktor Anna umie :)

  3. a. carpenter ★★☆☆☆

    Niestety Odradzam. Ułamałam od strony języka dolną 6 po nadgryzieniu twardej pestki owocu. Pani Dr odbudowała ząb tak, że jak coś gryzę tą szóstką to ból taki, że iskry lecą. Do tego estetyka wykonania licha, kompozyt klasy B. Muszę poprawić ząb over-layem na wsparciu szklanym by żuć normalnie tą stroną. W innym gabinecie. Ząb nie jest kanałowy. Ceny za wysokie biorąc pod uwagę standard usług.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AJ Dentica - Stomatologia estetyczna, protetyka?

AJ Dentica - Stomatologia estetyczna, protetyka znajduje się przy Legnicka 16, 25-328 Kielce, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AJ Dentica - Stomatologia estetyczna, protetyka?

Można skontaktować się z AJ Dentica - Stomatologia estetyczna, protetyka pod numerem +48 796 141 410

Jak można dotrzeć do AJ Dentica - Stomatologia estetyczna, protetyka?

Do AJ Dentica - Stomatologia estetyczna, protetyka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements