Opinie

  1. Tymcio ★★★★★

    Z ręką na sercu mogę potwierdzić, iż jest to najlepszy obiekt tego typu w całym województwie. Pobyt na tym basenie to przede wszystkim bezpieczeństwo dzięki stałemu nadzorowi profesjonalnego, dobrze zorganizowanego zespołu ratowników, których obecność cieszy oko i napawa optymizmem. Ponadto zachwyca nas zmodernizowana infrastruktura, duża powierzchnia oraz różnorodność atrakcji dla dzieci. Z pewnością wrócę tu z moją trójką brzdąców.

  2. Magdalena Krzyszczak ★★★★☆

    Dużo zieleni i cienia, czyste toalety. Woda w strefie dziecięcej podgrzewana , trochę brakuje czegoś w strefie dla maluszkow , jak obrośnie pnączem pergola na pewno bedzie więcej cienia. Wieża do skakania na plusik. Choc nie korzystalam z basenow bo woda lodowata. Plac zabaw niewielki i cały w słońcu . Blisko parking, ceny nornalne. Dostępne szafki na kluczyk i mała Strefa gastro

  3. Andrzej Szopa ★★★☆☆

    Byłem wczoraj wraz z dziećmi.Woda w duzym basenie pewnie swiezo nalewana i lodowata grubo ponizej 20 stopni.Pytajac ratownika jaka temp klamie mówiac ze 24 stopnie i sie smieje.Brak ślizgawki dla wiekszych dzieci jest bardzo dużym minusem.Na plus 2 boiska do siatkowki, czyste toalety.

  1. Kaja ★★★★★

    Piękne miejsce . Przed basenem cudownie . Zielono , zadbane , ławki . Wewnątrz niesamowite miejsce . Ukłony dla osób które dbają o to miejsce . Jestem mile zaskoczona naszym basenem . Ławki , leżaki , parasole , toaleta . Nic dodać nic ująć . Nawet koce można rozkładać na trawie . Woda cudowna . Moje wnuki zachwycone .

  2. Ninja ★★★★★

    Dla mnie od lat to przyjemne miejsce... wspomnienia z dzieciństwa a i teraz miło bo muzyczka gra... ratownicy pilnują i po co więcej mi? Woda jest ... Słońce ☀️ jest więc jest ok. Polecam!

  3. Betina B. ★★★★★

    Świetny basen. Za 10 zł na cały dzień 4 osobowa rodzina.. Dziecko do 5 lat gratis. Są baseny nowoczesne, z większymi atrakcjami i wstęp kosztuje za 4 osoby 30zl min plus parking, ale celowo wybieramy ten, dojeżdżamy 30 km i uważam że warto. Nie jest strasznie zatloczony, jest miejsce wyznaczone do skakania i ratownicy pilnują żeby tak zostało a nie tak jak gdzie indziej, nigdy nie wiadomo czy ktoś nie skoczy na głowę. Mnóstwo trawy, duże obejscie, przebieralnie, blisko duży parking. Jest czysta woda, nic więcej nie trzeba.

  1. Slawomir Zapora ★★☆☆☆

    Nie rozumiem włodarzy naszego miasta, mamy Rybaczówkę, mamy jeden z większych basenów w okolicy, a wszystko tak zaniedbane, że nikt o zdrowych zmysłach nie chce tam chodzić, tylko wybiera poza gminne ośrodki. Pieniądze zamiast zostać w Strzelcach są wywożone do np. Zdzieszowic lub innych miejsc. Ogólnie basenu nie polecam, dopóki nie zostanie wprowadzony w XXI wiek

  2. Wojciech Karpa ★☆☆☆☆

    Basen zewnętrzny jest w fatalnym stanie. Nawierzchnia betonowa w basenie sprzyja ścieraniu się nóg przez co skóra nóg zaczyna strasznie boleć. Ścieżki z naturalnego kamienia są okropne, przez co źle się po nich chodzi bez klapek. Woda jest bardzo mroźna. Obiekt zaniedbany i bardzo brzydki. Najgorszy w regionie. Jest nieprzystosowany do obecnych standardów. Wymaga wielu zmian i gruntownego remontu. Tragedia!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Basen miejski?

Basen miejski znajduje się przy Opolska 46, 47-100 Strzelce Opolskie, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Basen miejski?

Można skontaktować się z Basen miejski pod numerem +48 774 612 181

Jak można dotrzeć do Basen miejski?

Do Basen miejski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements