Z ręką na sercu mogę potwierdzić, iż jest to najlepszy obiekt tego typu w całym województwie. Pobyt na tym basenie to przede wszystkim bezpieczeństwo dzięki stałemu nadzorowi profesjonalnego, dobrze zorganizowanego zespołu ratowników, których obecność cieszy oko i napawa optymizmem. Ponadto zachwyca nas zmodernizowana infrastruktura, duża powierzchnia oraz różnorodność atrakcji dla dzieci. Z pewnością wrócę tu z moją trójką brzdąców.
Zdjęcia
Opinie
-
Tymcio ★★★★★
-
Magdalena Krzyszczak ★★★★☆
Dużo zieleni i cienia, czyste toalety. Woda w strefie dziecięcej podgrzewana , trochę brakuje czegoś w strefie dla maluszkow , jak obrośnie pnączem pergola na pewno bedzie więcej cienia. Wieża do skakania na plusik. Choc nie korzystalam z basenow bo woda lodowata. Plac zabaw niewielki i cały w słońcu . Blisko parking, ceny nornalne. Dostępne szafki na kluczyk i mała Strefa gastro
-
Andrzej Szopa ★★★☆☆
Byłem wczoraj wraz z dziećmi.Woda w duzym basenie pewnie swiezo nalewana i lodowata grubo ponizej 20 stopni.Pytajac ratownika jaka temp klamie mówiac ze 24 stopnie i sie smieje.Brak ślizgawki dla wiekszych dzieci jest bardzo dużym minusem.Na plus 2 boiska do siatkowki, czyste toalety.
-
Kaja ★★★★★
Piękne miejsce . Przed basenem cudownie . Zielono , zadbane , ławki . Wewnątrz niesamowite miejsce . Ukłony dla osób które dbają o to miejsce . Jestem mile zaskoczona naszym basenem . Ławki , leżaki , parasole , toaleta . Nic dodać nic ująć . Nawet koce można rozkładać na trawie . Woda cudowna . Moje wnuki zachwycone .
-
Ninja ★★★★★
Dla mnie od lat to przyjemne miejsce... wspomnienia z dzieciństwa a i teraz miło bo muzyczka gra... ratownicy pilnują i po co więcej mi? Woda jest ... Słońce ☀️ jest więc jest ok. Polecam!
-
Betina B. ★★★★★
Świetny basen. Za 10 zł na cały dzień 4 osobowa rodzina.. Dziecko do 5 lat gratis. Są baseny nowoczesne, z większymi atrakcjami i wstęp kosztuje za 4 osoby 30zl min plus parking, ale celowo wybieramy ten, dojeżdżamy 30 km i uważam że warto. Nie jest strasznie zatloczony, jest miejsce wyznaczone do skakania i ratownicy pilnują żeby tak zostało a nie tak jak gdzie indziej, nigdy nie wiadomo czy ktoś nie skoczy na głowę. Mnóstwo trawy, duże obejscie, przebieralnie, blisko duży parking. Jest czysta woda, nic więcej nie trzeba.
-
Slawomir Zapora ★★☆☆☆
Nie rozumiem włodarzy naszego miasta, mamy Rybaczówkę, mamy jeden z większych basenów w okolicy, a wszystko tak zaniedbane, że nikt o zdrowych zmysłach nie chce tam chodzić, tylko wybiera poza gminne ośrodki. Pieniądze zamiast zostać w Strzelcach są wywożone do np. Zdzieszowic lub innych miejsc. Ogólnie basenu nie polecam, dopóki nie zostanie wprowadzony w XXI wiek
-
Wojciech Karpa ★☆☆☆☆
Basen zewnętrzny jest w fatalnym stanie. Nawierzchnia betonowa w basenie sprzyja ścieraniu się nóg przez co skóra nóg zaczyna strasznie boleć. Ścieżki z naturalnego kamienia są okropne, przez co źle się po nich chodzi bez klapek. Woda jest bardzo mroźna. Obiekt zaniedbany i bardzo brzydki. Najgorszy w regionie. Jest nieprzystosowany do obecnych standardów. Wymaga wielu zmian i gruntownego remontu. Tragedia!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Basen miejski?
Basen miejski znajduje się przy Opolska 46, 47-100 Strzelce Opolskie, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Basen miejski?
Można skontaktować się z Basen miejski pod numerem +48 774 612 181
Jak można dotrzeć do Basen miejski?
Do Basen miejski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku