Opinie

  1. Jakub ★☆☆☆☆

    Pani lekarz wspominana w komentarzach wysłała ogrom ludzi z Podgórza na drugi świat przez swoją ignorancje i oszczędność na skierowaniach. Do tego wszystkiego łaskawie udaje, że pracuje przyjmując kilku pacjentów w ciągu dnia. Nie da się tam praktycznie zarejestrować, odbijasz się od słuchawki i okienka. To zupełnie poważnie nadaje się do RPP

  2. Kaтя Б ★★★★★

    Pani stomatolog dr Romanowska wraz z asystentką zapewniają bardzo miłą i profesjonalną obsługę. Podczas wizyty nie odczuwałam stresu, a zabiegi są przeprowadzane spokojnie i bez bólu. Zdecydowanie polecam tę przychodnię.

  3. Alexandra Poroska ★☆☆☆☆

    To miejsce już dawno powinno przestać istnieć. Żadnych zasada kolejki na kilkanaście godzin stania.. już nie wspomnę, że zabiegów zapisanych w umowie z NFZ nie wykonują bo nie.

  1. Marta Centii ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! Lekarz ginekolog konował jakich mało. Nie dość, że przychodzi jak chce mimo wizyty umówionej na daną godzinę to jeszcze wygniata brzuch przez 2-3 godziny...przychodząc na 12 do lekarza wychodzisz o godzinie 16... Pół dnia wyjęte z życia ....polecam omijać szerokim łukiem Dr.Rzypa.

  2. Lilia Ka ★★☆☆☆

    Na plus panie z recepcji, pielęgniarki oraz położna, także pediatra - pani Popławska. Co do opieki lekarza rodzinnego to dramat. Oszczędzanie na pacjencie - polityka przychodni to chyba jak najmniej badań. Opinie na temat zdrowia pacjenta, to jak wróżenie z fusów. To jest przychodnia dla ludzi zdrowych, którzy nie mają potrzeby lekarza odwiedzać i się leczyć. Ewentualnie zaleczyć przeziębienie, siedząc w domu na L4. Sam wygląd przychodni również odbiega od obecnych standardów. A szkoda. Na pewno po tej stronie Torunia jest potrzeba stworzenia lepszej przychodni.

  3. Slawomir I ★☆☆☆☆

    Pani dyrektor przychodni po prostu lubi obrażać i nazywa się lekarzem może i jest ale to jaka kto ma wagę i jakie ma kłopoty z tym związane powinna wsadzić sobie w buty jak dla mnie po prostu ....

  1. Dominika Paszkowska ★☆☆☆☆

    Nikt tak skutecznie nie zniechęca do życia i dbania o swoje zdrowie jak ta przemiła, doświadczona życiem pani doktor (która z niejasnych przyczyn nadal wykonuje zawód lekarza). Lekceważenie i podważanie dolegliwości pacjenta argumentacją kategorii: kiedyś to było, teraz to nie ma. Opryskliwe, prostackie traktowanie ludzi, zero szacunku i empatii. Dramat.

  2. Krzysztof Maluha ★☆☆☆☆

    Ludzie traktowani jak psy, cały personel angażuje się w niemiłe odzywanie wobec pacjentów. Powinni IM zabrać licencje. Jak można powiedzieć do ciężarnej [Pani będzie ostatnia by nie psuć lekarzowi humoru] żałosne

  3. Katarzyna Moszczyńska ★☆☆☆☆

    Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Dodzwonić się nie można w żaden sposób. Lekarze obrażeni na cały świat. O kompetencjach nie wspomnę.

  1. Emilia Cicha ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej przychodni nie dosyć ze dodzwonić się do nich to gorzej niż do papieża to jeszcze gubią twoja kartę. Już nie wspomnę o Pani doktor Bożenie Łukasiewicz-Radziszewskiej .. ta Pani to chyba siedzi i przyjmuje pacjentów za karę .. mało tego jej podejście jest bardzo nieprofesjonalne nie zagląda w dokumentacje medyncza nie interesuje się co z pacjentem mówiąc krótko ma w Ciebie wywalone . Z całego serca polecam zmienić jeśli ktoś tam uczęszcza .. precel nerwicy się nabawicie ..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NZOZ Przychodnia Podgórz?

NZOZ Przychodnia Podgórz znajduje się przy Poznańska 63, Podgórz, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NZOZ Przychodnia Podgórz?

Można skontaktować się z NZOZ Przychodnia Podgórz pod numerem +48 566 547 352

Jak można dotrzeć do NZOZ Przychodnia Podgórz?

Do NZOZ Przychodnia Podgórz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements