Przyszłam z prośbą o wystawienie duplikatu paragonu, na którym znajdowały się kody do wykorzystania karty podarunkowej do sklepu Play Station. Przy zakupie nie poinformowano mnie, że kody znajdują się na nim. Pan z obsługi powiedział, że nie ma takiej możliwości. Zapytany dlaczego w takim razie nie informują klientów o konieczności zatrzymania paragonu w celu wykorzystania karty podarunkowej odpowiedział, że gdyby miał informować klientów o takich rzeczach to nic innego w ciągu dnia by nie robił. Od tego między innymi jest obsługa sklepu. Serdecznie nie polecam sklepu w Odrzańskich Ogrodach.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Wandolska ★☆☆☆☆
-
Julia Gnoińska ★☆☆☆☆
Dawno nie spotkałam się z tak niemiłymi i nachalnymi pracownicami sklepu. Patrzenie z wyższością na młodszych od siebie i namawianie do kupna dodatkowego ubezpieczenia. Gdy razem z chłopakiem wyjaśnialiśmy że go nie chcemy to usłyszeliśmy cały monolog o tym, jak bardzo będziemy tego żałować. Z takim podejściem do klienta to sklep dużo nie zyska.
-
Anton Doronin usługi spawalnicze ★☆☆☆☆
To było najgorsze doświadczenie z obsługą klienta, jakie kiedykolwiek miałem w RTV Euro AGD. Kupuję tam sprzęt AGD od lat, ale ostatnio spotkałem się z wyjątkowo nachalną i nieuprzejmą sprzedawczynią, która nie słuchała klienta. Zamiast zrozumieć, czego chcę, bezczelnie wciskała mi dodatkowe usługi – ubezpieczenie, przedłużenie gwarancji i inne dopłaty – ignorując moje słowa: „Dziękuję, nie potrzebuję tego, chcę tylko sfinalizować zakup”. Zamiast szacunku, narzucała mi presję, prowadziła niekończące się rozmowy i wykazała się całkowitym brakiem granic. Kiedy, już poirytowany, poprosiłem ją, żeby po prostu sfinalizowała zakup i wystawiła paragon, powiedziała: „Nie będziesz mi pouczał, jak mam wykonywać swoją pracę. Jak ci się coś nie podoba, to jedź na Ukrainę i tam to kup”. Kiedy zapytałem ją oburzony, dlaczego tak mówi, usłyszałem: „Płacę podatki, więc mogę tak mówić”. Mieszkam i pracuję w Polsce od dziewięciu lat, płacę podatki i mam takie same prawa jak każdy inny mieszkaniec. Usłyszenie czegoś takiego od sprzedawcy w sklepie jest absolutnie haniebne i żałosne pod względem zawodowym. Kiedy zawołałem pani kierownika, spodziewałem się stosownej odpowiedzi, ale zamiast tego usłyszałem, jak pracownik się broni. Później próbował zachować neutralną postawę, ale było jasne, że nie ma zamiaru nic zrobić. Tymczasem sprzedawca chodził uśmiechnięty, wiedząc, że nie poniesie żadnych konsekwencji. To nawet nie jest niegrzeczność – to systemowy problem sklepu. Po tym incydencie postanowiłem wybrać się do RTV Euro AGD w Strzelcach Opolskich. Pomimo mojego złego humoru, doświadczyłem tam zupełnie innego poziomu obsługi. Sprzedawcy byli przyjaźni, spokojni i profesjonalni. Wyjaśnili wszystkie swoje usługi dodatkowe – przedłużenia gwarancji, ubezpieczenia itp. – bez nachalności czy apodyktyczności. Kiedy powiedziałem „nie”, z szacunkiem przyjęli mój wybór i podziękowali mi za zakup. Na tym właśnie polega prawdziwa obsługa — na wysokim poziomie kultury, umiejętności wczucia się w klienta i chęci pomocy, a nie narzucania się. Od wielu lat namawiam znajomych do kupowania sprzętu w RTV Euro AGD i udało mi się odciągnąć wielu klientów od Media Expert. Ale po tym doświadczeniu zrobię coś przeciwnego — złą reklamę: opowiem wszystkim o swoich doświadczeniach i odradzę im ten sklep. Od teraz będę jeździć tylko do Strzelec Opolskich, nawet jeśli to 20-30 kilometrów dalej, ale jestem pewien, że szanują mnie jako klienta i jako człowieka. Kierownictwo powinno się nad tym zastanowić: utrata nawet kilku stałych klientów to ogromna strata, a sądząc po opiniach, nie jestem jedynym, który doświadczył tam takiego traktowania.
-
Dominik Kisiel ★☆☆☆☆
Co do jakości towaru nie mam zastrzeżeń Kilka lat temu kupiłem tam pralkę A ostatnio laptopa Doradzwo bardzo słabe Natomiast przy obydwu zakupach próbowano mnie w sposób nachalny namówić na zakup przedłużonej gwarancji Zadzwoniłem do znajomego który mi to odradził Pani próbowała mnie przekonać kilkukrotnie w sposób wręcz bardzo niemiły aż do momentu zapłaty Już nigdy więcej w tym sklepie nic nie kupię i będę go omijał z daleka Kiedyś kupiłem kuchenkę gazową w podobnym dużym sklepie w pobliżu obok McDonalda I tam obsługa była bardzo miła i uzyskałem pełną rzetelną i fachową poradę
-
Tomek ★☆☆☆☆
Kierownik, który tam pracuje powinien chyba zmienić pracę . Z takim podejściem do klienta jeszcze się nigdzie nie spotkałem . Powinien uczyć się od młodszych kolegów jakie podejście powinno się mieć do klienta . Przypomnę ,że sprawa dotyczyła reklamacji gdzie w innym punkcie bez problemu z uśmiechem na twarzy reklamacja została od ręki rozpatrzona . Oczywiście skargę jak i reklamację wyślę na podanego maila .
-
Krzysztof ★☆☆☆☆
Moim zdaniem najgorszy sklep sieci w okolicy. Korzystam z niego bardzo okazjonalnie tylko w nagłych przypadkach, gdyż planowane zakupy lepiej zrobić np. w Gliwicach czy Opolu oraz w sklepie internetowym. Obsługa w tym sklepie chyba pominęła szkolenie, że jest dla klientów, a nie odwrotnie. Ostatnio podczas zakupów chciałem kupić laptopa. Nagła potrzeba. Niestety sprzęt który mnie satysfakcjonował był tylko na ekspozycji. Z pomocą obsługi wybtałem inny model. Jednak gro zaangażowania pracownika było "wciśniecie" ubezpieczenia. Jak już ten etap miałem za sobą. Postanowiłem sfinansować zakup na raty 0%. Niestety nie dane było mi zakupić sprzętu, gdyż młody człowiek, bez wystawienia nawet wniosku do banku, strwierdził, że nie może mi sprzedać laptopa bez ubezpieczenia w promocji na raty 0% w maksymalnum wymiarze i zaproponował jakieś dziwne wyliczenia, dobitnie sugerując mi, że sprzęt jest drogi i nie moze zaproponować nic poza swoimi wyliczeniami. Totalnie zmiesmaczony opuściłem ten sklep i w sklepie inetrnetowym zakupiłe to co chciałem i tak jak chciałem, również na raty, bez problemów. Zakupy zajęły mi może pół godzinki (łącznie z umową kredytową).
-
Adam Z ★☆☆☆☆
Beznadziejna obsługa. Przyszedłem ze zwrotem i Pan przy kasie zamiast dokonać zwrotu obsługuje kolejnych klientów. Dodam że czekałem w kolejce jak wszyscy. Jeśli tylko nie będę musiał już tutaj nie przyjdę.
-
Natalia Skorecka ★☆☆☆☆
Zupełnie nie polecam zakupów w tym sklepie, a właścicielowi polecam wymianę pracowników. Po pierwsze Pan z obsługi nie był w stanie udzielić nam rzeczowych informacji na temat produktów znajdujących się w ofercie, po drugie nie miał pojęcia o tym czy obecnie sklep ma do zaoferowania jakieś promocje. Nie ma się jednak co dziwić, jeśli kierownik sklepu prezentuje jeszcze niższy poziom.. Chcieliśmy kupić przecenioną kuchenkę poekspozycyjną. Na kartce duża informacja "-30% od obowiązującej ceny". Przyszedł "Pan kierownik" i stwierdził, że obniży cenę o 20%. Na pytanie dlaczego skoro jest informacja, że rabat powinien wynosić 30%. Pan powiedział "jak ma Pan dyskutować, to będzie 30% rabatu". Po czym poszedł sobie wyraźnie niezadowolony. Jego zachowanie i podejście do klienta nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę, jednak niższych ocen brak.
-
GRZEGORZ GRISZA ★☆☆☆☆
Totalna porażka kierowniczek sklepu taki chudy z bródką do zwolnienia chamski opryskliwi i śmieje się prosto w twarz obsługa straszna hobby za karę tam siedziała moja noga tam już więcej nie postanie na pewno nie tak potraktować klienta
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RTV EURO AGD?
RTV EURO AGD znajduje się przy Aleja Armii Krajowej 38, Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RTV EURO AGD?
Można skontaktować się z RTV EURO AGD pod numerem +48 855 855 855
Jak można dotrzeć do RTV EURO AGD?
Do RTV EURO AGD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku