Opinie

  1. Szymon M (AYOS) ★☆☆☆☆

    Sklep to jeden wielki cyrk... 3 zamówienia składane przez internet i za każdym razem problemy. Odbiór jednego zamówienia trwał dwie godziny, zanim zamówienie zostało skompletowane i dostarczone (mimo, że było "gotowe do odbioru"). W drugim przypadku okazało się, że drzwi jednak nie ma... W systemie są, ale w sklepie nie dało się ich znaleźć - kolejna godzina zmarnowana. Na drugi dzień informacja, że mogą sprowadzić z innego sklepu, ale zdecydowanie pózniej. Teraz znowu godzina szukania lameli na filcu... okazało się, że nasze zamówienie zostało wydane komuś innemu. Zdecydowanie nie polecam.

  2. Agnieszka Szynkolewska ★☆☆☆☆

    Nie polecam, na dziale metalowym czekalam 53min na Pania ktora byla na przerwie. Dokladnie sprawdzilam o ktorej zadzwonilam pierwszy raz po pomoc. Niestety az do mojego wyjscia nie przyszla. Inna Pani probowala pomoc ale wiedziala tyle co ja ;) finalnie czekaly 3 osoby na ta Pania i nikt sie nie doczekal. Polecam w poblizu Castorame na Europie Centralnej tam pomogli mi w 2 minuty znalezc to co chcialam. Ps. Chociaz przy kasie bardzo mila i pomocna byla Pani Beata :)

  3. Kamil Rudnicki ★★★★☆

    Da się tu znaleźć produkty, które w innych sklepach już nie są dostępne. Sklep położony nieco na uboczu, ale w pobliżu autostrady A4, więc dojazd bezproblemowy. Jedna gwiazdka mniej ze względu na skrajnie różne doświadczenia z obsługi. Zależy na kogo się tam trafi, albo jest ktoś energiczny, kto ogarnia. Albo ktoś jakby był tam za karę. Poza tym sklep ok.

  1. Daria ★★★★★

    Bardzo profesjonalna obsługa przy doborze kuchni- dziękuję Panie Łukaszu S. - z podstawowego modułu Aspen kuchnia rozrosła się do 13 elementów. Meble, blaty, glazura - całość przeszła moje oczekiwania :) Przemiłe Panie z Działu projektowego pomogły ustawić to, co Pan Łukasz zasugerował :) Z przyjemnością do Was wrócę :) Serdecznie dziękuję .

  2. Lykym Li ★☆☆☆☆

    To nie jest sklep, tylko jedno wielkie wysypisko!!! Jak można dopuścić do takiego koszmaru! W żadnym Leroy Merlin nie widziałam takiego bałaganu! Gdzie patrzy kierownictwo sklepu? Jak można dopuścić do takiego stanu roślin – stoją i umierają, nie ma na nie żadnej przeceny, to po prostu znęcanie się nad roślinami!!!

  3. Adriana Mazur ★★★★★

    Serdecznie polecam zakupy w tym punkcie. Panowie z działu ogród są bardzo pomocni i pozytywnie nastawieni do klienta. Szukałam niedostępnej już w całej Polsce huśtawki pasującej do zestawu mebli ogrodowych. Odwiedziłam kilka punktów i wszędzie udzielono mi informacji, że huśtawka jest niedostępna i może, ale nie musi pojawić się pod koniec czerwca. W tym punkcie dwóch pracowników współpracując ze sobą zaproponowali, że zdobędą informację czy brakujący produkt pojawi się jeszcze w ogóle w sprzedaży i oddzwonią z informacją na następny dzień. Dzień później dostałam potwierdzenie, że jest możliwość zamówienia huśtawki i niemożliwe stało się możliwym. Polecam również obsługę Pań z działu oświetlenie. Przy montażu zakupionej lampy stłukł się jeden z trzech kloszy. Obsługa z tego działu równie szybko zdobyła informację czy dany wzór klosza można domówić i na następny dzień od zgłoszenia problem został rozwiązany. Brawo za determinację!

  1. Przemysław Wilk ★★★★★

    Pan pracujący na przy docinaniu drewna jest bardzo kompetentny. Zasugerował nam jak najmądrzej dociąć materiał i wszystko co doradził świetnie się sprawdziło podczas montażu. Jest przy tym bardzo sympatyczny i taktowny. Tylko tacy ludzie powinni pracować w szeroko rozumianej obsłudze klienta.

  2. Tom P ★★★☆☆

    Asortyment mają dość pokaźny. Niektóre ceny zwalają z nóg i lepiej szukać alternatywy na internecie. Do szybkiej akcji jest jak najbardziej ok. Do większego remontu jest po prostu about drogi. Plus za duży parking, dział ogrodowy i w miarę ogarniętą ekipę.

  3. Tadeusz C. ★☆☆☆☆

    Czlowiek robi zakupy, zbiera punkty, robi z tego bon ....i po fakcie sie dowiaduje ze bon jest jednorazowy, tak więc 80zl w plecy Ciekawe czy to od paru godzin takie zbutwiałe jest i pracownicy przechodza obojetnie...czy tez dluzszy czas trzeba by tak sie taka otulina zaczela rozkladać

  1. Joanna Libera ★★★★★

    Gorąco polecam Panią Basię, która zaprojektowała mi kuchnię i łazienkę. Bardzo miła, uprzejma i kompetentna osoba. Dzięki Jej fachowym poradom i wizualizacji zmieniłam swoje wstępne plany na bardziej funkcjonalne.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Leroy Merlin Gliwice Rybnicka?

Leroy Merlin Gliwice Rybnicka znajduje się przy Rybnicka 211, 44-122 Gliwice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Leroy Merlin Gliwice Rybnicka?

Można skontaktować się z Leroy Merlin Gliwice Rybnicka pod numerem +48 322 385 800

Jak można dotrzeć do Leroy Merlin Gliwice Rybnicka?

Do Leroy Merlin Gliwice Rybnicka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements