Opinie

  1. Karolina Wiśniewska ★★★★★

    Odwiedziłyśmy dziś z córką salon "Estetyka kolczyka piercing"na wymarzone przekłucia. Dzięki Pani Marcie, która ma niesamowite podejście do swojej pracy cała wizyta przebiegła szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam z całego serca!

  2. Natalia Skuza ★★★★★

    Polecam Panią Martę! Przywitała mnie wielkim uśmiechem na twarzy, jest bardzo ciepłą osobą. Pani Marta zadbała o to, żeby cała wizyta była przyjemna i jak najmniej bolesna. Polecam i napewno wrócę na kolejne przekłucia !

  3. Maja Kubaszczyk ★★★★★

    Byłam w tym studiu już kilka razy i korzystałam z usług piercingu u Pani Marty. Za każdym razem pełen profesjonalizm, świetna atmosfera i dokładne wyjaśnienie całego procesu. Przekłucia wykonane sterylnie, szybko i praktycznie bezbolesne. Dostałam też jasne wskazówki dotyczące pielęgnacji, dzięki czemu wszystko ładnie się goiło. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę jeszcze nie raz!

  1. Julia R ★★★★★

    Bardzo polecam te studio, byłam wczoraj na przekłuciu nosa (nostril) i wszystko poszło szybko i profesjonalnie. Bardzo miła pani i z super podejściem. Napewno jeszcze wrócę z uśmiechem na twarzy.

  2. Paulina Brzuchnalska ★★★★★

    Pani Marta, cud kobieta, nostril piękny, pełen profesjonalizm, higiena na najwyższym poziomie, nawet kolczykowy żółtodziób poczuje się zaopiekowany. Wszystkim zainteresowanym polecam :)

  3. Mateusz Chuderski ★★★★★

    Jedno z najlepszych studiów tatuażu w tej części kraju, jak nie w całej Polsce. Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera, wszechstronny skład zajebistych tatuatorów! Po wejściu na salę "operacyjną" z początku można poczuć się jak w prywatnym gabinecie dentystycznym lecz po pierwszym kontakcie z recepcją uświadamiasz sobie, że w tym miejscu zadają jednak bardziej przyjemny ból ;) Po kolejnej kawce lub herbatce idzie poczuć się jak w domu lub u znajomych na imprezie, szczególnie jak właściciel proponuje "pół litra" jak już znudzą ci się poprzednie napoje xD Cała ta otoczka pozwala się wyluzować i bez krępacji omówić projekt, przygotować do zabiegu i następnie zacząć etap samego tatuowania. Proces ten przebiega pod pełnym rygorem sterylności i higieny, wszystko perfekcyjnie przygotowane, tak że nie ma się czym przejmować tylko cieszyć wzrok pracą tatuatora, a później dziełem które wyczarował na skórze. W tle całej przygody towarzyszy jebitna muza, która potrafi wprawić głowę czy też nogi w ruch, choć nieszczególnie jest to tam akceptowalne ;) W każdym razie dałoby się rozkręcić dobrą imprezę :D Wspaniała ekipa, pełna profesjonalizmu, pozytywnej energii oraz luzu sprawia, że nie chce się stamtąd wychodzić, a nawet jeśli się wyjdzie to chce się wrócić i mam nadzieję, że będzie nam to kiedyś jeszcze dane. Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom studia za tak miłe przyjęcie i poświęcony czas, a w szczególności tatuatorom: Dominice i Erikowi, za wspaniałe projekty oraz ich fantastyczne wykonanie, Monice za pyszną kawę i herbatę oraz Pawłowi za cierpliwość i gratisy :) Serdeczne pozdro! Mateusz i Ania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Studio tatuażu i piercingu „GEOMETRIA”?

Studio tatuażu i piercingu „GEOMETRIA” znajduje się przy Grunwaldzka 4, 14-100 Ostróda, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Studio tatuażu i piercingu „GEOMETRIA”?

Można skontaktować się z Studio tatuażu i piercingu „GEOMETRIA” pod numerem +48 537 916 001

Jak można dotrzeć do Studio tatuażu i piercingu „GEOMETRIA”?

Do Studio tatuażu i piercingu „GEOMETRIA” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements