Opinie

  1. Magdalena Żukowska ★☆☆☆☆

    …wyszłam z tego studia przerażona, iż można traktować Klienta w tak niemiły sposób - posiadając swój interes. Totalny brak kompetencji, brak szacunku , brak kultury, wyniosłość , arogancja i bezczelność Szczerze nie polecam . Na sam koniec właścicielka studia życzy mi „wszystkiego najlepszego …” Mogę polecić jeśli ktoś z Państwa chciałby poznać osobę na niewłaściwym miejscu .

  2. Ewa Kozłowska-Szymik ★★★☆☆

    Od wielu lat jestem klientką tego zakładu fotograficznego. Fachowa, miła i profesjonalna obsługa. Dziękuję i polecam

  3. Monika Kosowska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona, na pewno wrócę. Na ostatnią chwile przyniosłam zdjecie zmarłego taty do wycięcia lub wymazania twarzy w koło, Pani która dowiedziała sie ze musze jechać na drugi dzień na pogrzeb a zdjęcie potrzebne mi na juz zrobila wszystko zeby zdążyć, było idealnie zrobione. To jest piękne i profesjonalne podejscie do klienta. Jeszcze raz bardzo dziękuję

  1. André Luar ★★★★☆

    Jestem zadowolony z usług tego zakładu. Od lat z niego korzystamy. Polecam.

  2. Agnieszka Mostowska ★☆☆☆☆

    Zdjęcia powiem szczerze w jakości nawet ok. Ale podejście Pani (domniemywam właścicielki) która wykonuje zdjęcia masakra. Na pytanie dlaczego trzeba zdjąć okulary do zdjęcia skoro noszę je od lat ciągle, usłyszałam cały elaborat co będzie jak mi nie przyjmą zdjęcia w urzędzie. A wystarczy wejść na stronę gov. pl i odpowiedz na to pytanie jest prosta, cytuję: "jeśli nosisz okulary korekcyjne – możesz je mieć na zdjęciu, jeśli twoje oczy są dobrze widoczne, a w szkłach nie odbija się światło". Więc wystarczy dobrze zrobić zdjęcie i nie widzę powodu do ściągnięcia okularów. W tym przypadku rozumiem mogę podejść do zakładu z reklamacją a kolejne zdjęcie zostanie mi wykonane już w okularach już na koszt zakłdu?? Wątpię.

  3. Ewelina Stołowska ★★★★★

    Super miejsce, zdjęcia od ręki można wywołać, polecam

  1. Katarzyna Rutkowska ★★★★★

    Profesjonalna obsługa, piękne zdjęcia i przemiła obsługa. Wraz z mężem mieliśmy przyjemność sesji ślubnej w zakładzie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, lepszej pamiątki mieć nie mogliśmy. Zdjęcia bardzo dobrze wykonane, czuliśmy się swobodnie podczas sesji oraz wszystko zostało dostosowane do naszych oczekiwań. Reportaż ślubny oraz sesja tylko w Fotomaxie, polecamy z czystym sercem. Dziękujemy :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Foto-Max. Szczygieł J.?

Foto-Max. Szczygieł J. znajduje się przy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 19, 44-120 Pyskowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Foto-Max. Szczygieł J.?

Można skontaktować się z Foto-Max. Szczygieł J. pod numerem +48 322 338 766

Jak można dotrzeć do Foto-Max. Szczygieł J.?

Do Foto-Max. Szczygieł J. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements