O godzinie 15:10 kasjerka nie miała wydać że 100zł i stwierdziła że to leży po mojej stronie żeby mieć zgodne pieniądze na zakupy i powiedziała że jak mi coś nie odpowiada żebym nie robiła u nich zakupów najgorsza obsługa jaką widziałem
Zdjęcia
Opinie
-
Beniamin Dąbrowski ★☆☆☆☆
-
Anna Michalik ★★★★★
Robię zakupy w Biedronce na ul.Pocztowej w Jaworznie,bardzo lubię robić tam zakupy personel na czele z kierownictwem bardzo miły i uprzejmy .Jest bardzo czysto a to że czasami coś gdzieś indziej leży to tylko wina klientów którzy sami robią bałagan bo rzucają rzeczy gdzie popadnie
-
Beata Kara ★☆☆☆☆
Dziś wieczorem moja siostra była w tym sklepie i chciała w pewnym momencie wyjechać pustym wózkiem że sklepu Nagle usłyszala wrzaski kasjerki -hej,co tam pani wywozi kasjerka podbiegła do mojej siostry na przodzie wózka siostra miała w reklamówce zakupy z innego sklepu i paragon który chciała pokazać kasjerka nie chciała zobaczyć paragonu lecz zaczęła przeszukiwać torby siostry i oglądać ich zawartość siostra pokornie stała a ta agresywna kasjerka oglądała zawartość jej reklamówki,przetrząsając wszystkie rzeczy siostry przy tym pytając się a co tam pani ma Z tego co siostra mi mówiła to się zdarzyło już kolejny raz Za każdym razem jest w taki sposób gnębiona przez kasjerkę i upokarzana Zdecydowałam się to upublicznić i oznajmić że dalsze takie bezprawne działania owej kasjerki polegające na przeglądaniu cudzych rzeczy w cudzej torbie i dręczeniu za każdym razem mojej siostry podczas przebywania w sklepie Biedronka w Jaworznie na ul.Pocztowej będą skutkować założeniem sprawy sądowej Dodam jeszcze że siostra była całkiem bezbronna wobec zachowań kasjerki gdyż jest osobą słabowidzącą
-
Kamil Borzucki ★★★☆☆
Typowa biedronka. Ciasno, wszystko napchane, nie da się przejechać z wózkiem. A co jest najlepsze przy sklepie jest może z 3 miejsca parkingowe. Reszta miejsc parkingowych jest po pokonaniu ok 50 schodów. Tak że powodzenia w zakupach.
-
Elimapi ★★★★☆
Trochę mało miejsca ale asortyment ok.
-
Daniel “Afero” Dżon ★★☆☆☆
Fatalne miejsce przyjeżdżający samochodem ,notoryczny brak miejsca .
-
Marta Kwska ★☆☆☆☆
Kilkakrotnie byłam świadkiem różnych sytuacji, gdzie obsługa w tym punkcie w nieuprzejmy i arogancki sposób traktuje klientów. Panie są niepomocne, a sposób w jaki traktują starsze osoby jest bulwersujący. Nie chciałabym wrzucać wszystkie kasjerki do jednego worka, bo być może są tam też dobrzy pracownicy, ale ostatnio podziało się tam nie za dobrze...
-
Marcin Karmazyn ★★★★★
Generalnie chyba moja ulubiona Biedronka w Jaworznie. Na minus często braki w asortymencie z gazetek. Mimo to polecam!
-
Lucyna Proksa ★★☆☆☆
Po remoncie maaasaakra. Towary poprzestawiane. Byłam tam kilka razy i wciąż nie wiem gdzie są poszczególne towary. Chemia np jest na kilku stoiskach, podobnie spożywka. Beznadziejni są Ci od wymyślania gdzie ma co leżeć. Obsługa wysłuchuje narzekań klientów, mimo to daje radę. Uprzejme i miłe panie. Tylko dla nich podziękowania. Dla tych co wymyślają ułożenie towarów szkolna 1.
-
Ivonuś ★☆☆☆☆
Najgorsza Biedronka w jakiej byłam a byłam w kilkudziesięciu innych. Dodam że parking jest wręcz niebezpieczny przez ograniczoną ilość miejsca. Ogólnie ciasno też w samej biedronce . Nie polecam pod każdym względem .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Pocztowa 13, 43-600 Jaworzno, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku