Opinie

  1. lukasz dziubek (Guliwer710) ★★★★★

    Super sprawa, wchodzisz siadasz pstryk fotka zrobiona, przemiła pani na obsłudze, nie trwało nawet 2 minut i komplet fotografi do paszport i dowód osobisty zrobione -docięte.

  2. Slaw Jaw ★☆☆☆☆

    Zdjęcia jak wszędzie, natomiast obsługa przez Panią w budce pozostawia wiele do życzenia. Należałoby okazać się trochę większą kulturą. Następnym razem zapewne wybiorę inną pracownię

  3. cukiereczek ★☆☆☆☆

    Komentarz Marka Rożyckiego jest podstawiony przez właściciela z kiosku ponieważ nie było za nami nikogo w kolejce więc nie jest prawdą : mógł być to ktoś poproszony z rodziny albo znajomy podstawiony. Więc jak można pisać takie kłamstwa. Kpina to jest proszę pisać prawdę a nie kłamstwa. Ogólnie mi tu pisze że mam dziecko nie wychowane a to że rodzina siedzi w miejscu pracy a lokal dość jest mały jak by byli kulturalni to by wyszli aby zrobić miejsce dla klientów i nie przeszkadzali wykonywaniu pracy-(ogólnie dziecko rozpraszało moją córkę komentując jak to pracę się wykonuje). Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Nie jestem zadowala z usługi wykonanej przez fotografa. Nie polecam

  1. BACHEN BACHU ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego fotografa,popełnił błąd , jego rodzina z dzieckiem siedzi w FOTO -Panek i wprowadza chaos.Było mówione,że moje dziecko ma 5lat. Zdjęcia do paszportu dla dziecka zrobione nieprawidłowo chociaż fotograf zapewniał,że urząd je zaakceptuje bo to małe dziecko i przymyka oko.Efekt taki,że urząd zdjęcia nie przyjął i musieliśmy wykonać zdjęcia w innym mieście, gdzie bez żadnych problemów fotograf zrobił zdjęcia.Fotograf z FOTO-Panek po pokazaniu odmowy przez urząd nie przyjął reklamacji za jego błąd twierdząc,że trzeba było przyjechać i by za darmo poprawił zdjęcia,no kpina.Strata pieniędzy i czasu za źle wykonane zdjęcia przez tego fotografa.

  2. Marek Rożycki ★★★★★

    I tutaj się nie zgodzę panie BACHEN BACHU . Czekałem za wami w piątek na zdjęcia. Wasza córka była nierozgarnięta , rozwalała panu fotografowi punkt , kopała w lampę i nie mogła usiedzieć w miejscu. Poza tym pierw idzie się zrobić reklamację a nie zdjęcia do innego fotografa. Co za idiotyzm. Przez takie właśnie opinie ludzi którzy mają jakieś pretensję bo nie potrafią wychować dziecka dobre punkty tracą renomę. Pan fotograf pełen profesjonalizm. Zdjęcia bez problemu przyjęte w urzędzie. Serdecznie polecam.

  3. Rajmund Piegza ★★★★★

    Lokalizacja, zdjecia i obsługa pierwsza klasa. Polecam.

  1. Marcin Pieczara ★★★★★

    Rewelacja,szybko,tanio, dobrze.

  2. Debonair Chase ★★★★★

    Szybko, tanio i dobrze, czego chcieć więcej

  3. pawel dulowski ★★★★★

    Bardzo miła obsługa :)

  1. Paweł Sarna ★★★★★

    Szybko, sprawnie, miła obsługa ;) Na pewno jeszcze tam wrócę ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FOTO-Panek - zdjęcia do dokumentów?

FOTO-Panek - zdjęcia do dokumentów znajduje się przy Grunwaldzka, 43-600 Jaworzno, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FOTO-Panek - zdjęcia do dokumentów?

Można skontaktować się z FOTO-Panek - zdjęcia do dokumentów pod numerem +48 794 562 549

Jak można dotrzeć do FOTO-Panek - zdjęcia do dokumentów?

Do FOTO-Panek - zdjęcia do dokumentów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements